MZ TS-250

fazer čk

Member
Budući da sam se teskog srca rastao od svog  Bkinga morao sam se na neki način rehabilitirati tj.bacio sam se u restauraciju starog Ts..evo par slika kak je to izgledalo..od početka do jaja(kraja) :wink:
 
mislim i ja da je.... ali to ne umanjuje koliko bode u oči ...  :LOL:
 
Moj je bio identičan!  (y) Kupio ga negdje 81 od jednog konobara iz V. Gorice. Prodao ga frendu u Split 85. Mislim da je bio 79 godište. Ista boja, sve isto, samo sam u napadu ludila mijenjao prednje svjetlo i stavio od spačeka :)
 
Boja je originalna kak i sve ostalo.. Volan sam cekao 3 mj jer sam stel da bude isto origigi.. Ostalo mi djelova za jos jedan pa mozda ga napravim u oker varijanti... Moram spomenuti da nista od toga nebi usppio napravit da bemam prijatelja koji je po meni najveci strucnjak za mz, jawu i speedway motore na ovim prostorima... Uglavnom motor i masina nikad nisu bili u boljem stanju.. Cak ni u tvornici koja je bila pojam za slampavocu.. Pola djelova smo sami dali napravit tak da bi to moralo savrseno funkcionirat.. Buduci da mi je to drugi motor tako slozen nebude priblema jer prvi vec godinama juri i dimi bez ijednog problema..pozz
 
svaka čast,budi emocije.imao sam nekada takvog crvenog (y)