Na novim R1300GS sad i relej anlasera mijenjaju

Inače pukne "bruka" po selu.😩
 
zanima me,ako si bas toliko popizdia i odlucis kupit taj polu proizvod...dali ti u salonu kazu koje probleme mos ocekivat...ili te boli kurac sta pisu po forumu i tamo neki po jutubu?

Pa i tvoj proizvod kojeg voziš je daleko do savršenog, što te boli kurac što netko želi voziti poluproizvod (jer tvoj to svakako nije, kao ni skuplji HD, Ducati itd, no o njima se ne kenja u tom smjeru, iako bi itekako trebali...).

zasto onda ne sprdat takve likove?:mrgreen:

Pa zato jer ta ekipa svakako nije glupa, a ti si pametan. I zato jer da pogledaš svoju situaciju u špiglu, teško da bi našao išta što nije za ismijavanje od drugih po bilo kojim osnovama. Pa to ne rade. Jer su pamet i osobna kultura ipak još uvijek neki bitni faktori.

Ako nešto platiš pun kurac novaca onda valjda očekuješ i kvalitet, valjda ga zato kupuješ a ne radi sela.😩

To si rekao frendovima na HD-u, npr.? Ili nekim drugim (npr. talijanskim) egzotikama? Koji voze isključivo stvari koje nisu radi sela?
 
To si rekao frendovima na HD-u, npr.? Ili nekim drugim (npr. talijanskim) egzotikama? Koji voze isključivo stvari koje nisu radi sela?
jednome iz kluba u celer HDa ušla voda, zamagljen skroz... uvik neki sitni problemi sa strujom, nije ga nigdi ostavio al ono žmigavci ovo ono...
jednoj ženi iz kluba na HD kad voziš iza nje pari da stalno koči, jer joj se stalno pali štop svitlo.
al neki motori toliko gušta pruže vlasniku da i nevide neke stvari i nije ih briga...

ali takvi ljudi na naše podjebavanje mahnu rukom i voze dalje i guštaju... njihov motor, njihovi kvarovi, njihovi gušti, njihove pare...
i nikada nisu riči rekli kontra recimo nečijeg odabira vozila... I krvlju branili svoj odabir.

a NEKI vlasnici NEKIH vozila kad im kažeš nešto kontra NJIHOVOG odabira, ko da im oči kopaš... nije nužno da je to samo brend na ovoj temi...

u klubu imamo i bračni par sa GSovima... ti prelaze godišnje svaki sigurno preko 20 tkm... nikad ništa... ni motorima, a ni riči prema drugima... jebeih se, voze se i guštaju... dok ja sad ovdi tipkan, oni su negdi u pizdi materinoj po italiji....
 
  • Like
Reactions: Nino777 and WraGG
al neki motori toliko gušta pruže vlasniku da i nevide neke stvari i nije ih briga...

Eto, i meni i mnogima na BMW-u toliko puno pruže naši motori, no nisam baš vidio od dežurnih koji tu pljuju da oni to tako doživljavaju... jasno je da me nije briga, pa neću promijeniti motor ili marku koju vozim dugi niz godina zato jer će nekakav jebivjetar, koji BMW nikad nije imao, ovdje lajati kako on ne valja, kako je omjer nečega loš, kako je nekvalitetan za tu lovu i slične debilane iz tvornice inteligentnih zaključaka... šteta je samo što na takove moramo čitanjem trošiti vrijeme, a to je najvrijedniji resurs, kojeg ne možemo vratiti ako ga krivo potrošimo.

a NEKI vlasnici NEKIH vozila kad im kažeš nešto kontra NJIHOVOG odabira, ko da im oči kopaš...

A zašto misliš da ti trebaš govoriti protiv bilo čijeg odabira bilo čega?
 
Eto, i meni i mnogima na BMW-u toliko puno pruže naši motori, no nisam baš vidio od dežurnih koji tu pljuju da oni to tako doživljavaju... jasno je da me nije briga, pa neću promijeniti motor ili marku koju vozim dugi niz godina zato jer će nekakav jebivjetar, koji BMW nikad nije imao, ovdje lajati kako on ne valja, kako je omjer nečega loš, kako je nekvalitetan za tu lovu i slične debilane iz tvornice inteligentnih zaključaka... šteta je samo što na takove moramo čitanjem trošiti vrijeme, a to je najvrijedniji resurs, kojeg ne možemo vratiti ako ga krivo potrošimo.



A zašto misliš da ti trebaš govoriti protiv bilo čijeg odabira bilo čega?
nećeš ti promjenit svoje drlo od prastarog benvea jerbo ti žena ne da pare za novog...........
a najbolje je što se zbog starog drla povezuješ sa ovima koji imaju para za bacanje i kupuju novi gs čim izađe..... ko da si jedan od njih.....
vonabi mentalne projekcije..............
 
jednome iz kluba u celer HDa ušla voda, zamagljen skroz... uvik neki sitni problemi sa strujom, nije ga nigdi ostavio al ono žmigavci ovo ono...
jednoj ženi iz kluba na HD kad voziš iza nje pari da stalno koči, jer joj se stalno pali štop svitlo.
al neki motori toliko gušta pruže vlasniku da i nevide neke stvari i nije ih briga...

ali takvi ljudi na naše podjebavanje mahnu rukom i voze dalje i guštaju... njihov motor, njihovi kvarovi, njihovi gušti, njihove pare...
i nikada nisu riči rekli kontra recimo nečijeg odabira vozila... I krvlju branili svoj odabir.

a NEKI vlasnici NEKIH vozila kad im kažeš nešto kontra NJIHOVOG odabira, ko da im oči kopaš... nije nužno da je to samo brend na ovoj temi...

u klubu imamo i bračni par sa GSovima... ti prelaze godišnje svaki sigurno preko 20 tkm... nikad ništa... ni motorima, a ni riči prema drugima... jebeih se, voze se i guštaju... dok ja sad ovdi tipkan, oni su negdi u pizdi materinoj po italiji....
Koji si ti klub?
 
Ja otkako malo vozim novija prometala, sve sam više uvjeren da je nova bauštela software.
Kod mene se infotainment osamostalio, radi što on hoće.
 
koji BMW nikad nije imao, ovdje lajati kako on ne valja, kako je omjer nečega loš, kako je nekvalitetan za tu lovu i slične debilane iz tvornice inteligentnih zaključaka...
Evo ja sam imao BMW. Barem sam mislio da sam ga imao.
Prije cca 20 godina kupim u Tomića novi novcati GS 650.
Ono da se prebacim u klasu koja će me ohladiti od jurcanja.
Kad ono ja kupio BMW, a oni mi prodali motor sa Rotax mašinom (isti u Aprili Pergaso), Tomos felne, kineske plastike....
Motorčić je bio OK, al što je to tu bilo od BMW. I znak je rađen u Kini.
Ćuo sam da je ista priča sa onim skuterom 650. Navodno presvučeni Kymko.
I eto tim "mrziteljima" tema da seru po svetoj marki.
 
Nema ni gs13 ni mxr isporuka, od 8 naručenih 1 isporučen koji je u 11.mj uplaćen. Očito 101 problem u proizvodnji ili u kojoj već fazi...
 
  • Like
Reactions: t0malito
nećeš ti promjenit svoje drlo od prastarog benvea jerbo ti žena ne da pare za novog...........
a najbolje je što se zbog starog drla povezuješ sa ovima koji imaju para za bacanje i kupuju novi gs čim izađe..... ko da si jedan od njih.....
vonabi mentalne projekcije..............

Wrong, ja sam kupio sve motore od svoje love, žena tu nije participirala ni centa... a moje drlo je drlo, no dobro me služi, sve radi, i koliko se ja vozim - sasvim dosta, a to su vikendi i to samo kada je super vrijeme, a toga i nije bilo u izobilju ove godine... sad ide nova prednja guma, kaznu iz Čazme sam odmah platio, i sve u svemu, meni dobro, imam previše godina da bih se sada trebao ikome dokazivati sa bilo čime. Jednostavno smatram da je to preveliko bacanje love ako stvarno nisi neki koji ždere cestu peteroznamenkaste kilometraže godišnje, više gubi na vrijednosti nego što je zavozio... znam ekipu iz okolice koja kupuje motor da bi na danima grada, blagoslovu i sličnim priredbama bili viđeni, inače ih na cesti ne vidiš nikada, ali lokalni veliki gazde moraju pokazivati da imaju jer su im motori uglavnom regani na firme i prije novi GS služi za pranje love nego za njegove potrebe... jeboga, ja nisam veliki gazda i ne patim za time. I nikada i nisam, imao love ili ne, a bilo je svakavih vremena. Neka se dokazuje tko želi, za cijenu mojega na cestu sa svime sam mogao kupiti kojekakve nove CFMoto i slične koje sada hvale po Motorevijama, no to me ne zanima, radije imam ono što me više ispunjava, starost motora je tu sporedna stvar.
 
Kad ono ja kupio BMW, a oni mi prodali motor sa Rotax mašinom (isti u Aprili Pergaso), Tomos felne, kineske plastike....
Motorčić je bio OK, al što je to tu bilo od BMW. I znak je rađen u Kini.

Bitno je da je rađen po BMW standardu i da marka BMW stoji iza njega, o tome gdje je koji dio rađen se odavno u auto-moto industriji ne razgovara... npr. čitam da Citroen ima preko 10.000 kooperanata u 28 zemalja koji rade dijelove za njihove aute... i kaj sad - selektirati koja zemlja je po mom ukusu, a koja nije?
 
Bitno je da je rađen po BMW standardu i da marka BMW stoji iza njega, o tome gdje je koji dio rađen se odavno u auto-moto industriji ne razgovara... npr. čitam da Citroen ima preko 10.000 kooperanata u 28 zemalja koji rade dijelove za njihove aute... i kaj sad - selektirati koja zemlja je po mom ukusu, a koja nije?
Kakvom crnom BMW standardu. Mašina od druge firme.
To kao da ti u K seriju stave mašinu od Aprilije.
Kapiši??