na zalost opet Auspuh :(

Hakija

Member
meni je jako zao sto OPET moram otvarat ovu temu...znam da ih je vec bilo 1000 pa moje isprike...

dakle suter: Leonardo 150 st 2003, malossi multivar od dodataka
rasipo mi se katalizator i sad vristi i zvrnda na sve strane i pocele su polako padat prefomanse jer se stopa ispuh...

trebam znaci novi! kako stojim s lovom htio bi izdvojiti oko 2000kn a jedino sto trazim od njega da izdrzi bar 10 000km i da mi ne pojede sve perfomanse,ali mislim da ce me tu spasit variomat!

e sad...sto uzeti?
Malossi-mislim da ih nema za te pare
Leovince 4road -o je 2400 po sve zakuljucujuci najbolji izbor ali opet dosta skup za mene
Shacal - 1600 do 2000kn kazu ljudi najjlosija varijanta
Deak,Kucelj...nezam nista od njima osim da imaju jeben zvuk...

Procito sam SVE teme ali i dalje se ne mogu odluciti!?  :? 
kolko je komplicirana ugradanja nove spulje? (grana, nosac i to....nisam nikad nista slago, pa da znam sto me ocekuje)

svi prijedlozi, info, CIJENE!! dobrodoslo....

jos jednom isprike na ponavljanju tema, svi pizdimo na to al kad ne znam  :misli: :misli: :misli: :misli:


 
nema ništa lakše od promjene auspuha, uzmeš par ključeva, ovisno o šarafu i skineš, staviš novi i zašarafiš.
Malossi kupi, ovo ostalo su sve kućna izrada auspusi i nikad neće bit kao tvornički. Mogu se čut super i izgledat al nikad to nije onak kak treba. Eventualno leovincija, ali ako su ti već ljudi rekli da je malossi najbolji nemaš dalje kaj razmišljat.
 
da al malossi je onak debelo preko 3000kn a tolko para nemam...neko je to spominjo u temi DEAK...
brijes da ce grana i nosac bit taman ha? bio sam cito po forumu da su ljudi sve i svasta radili dok nisu uspjeti nastimat da pase...
obicno bi to zavrsilo s tim da su uzeli granu od serijskog auspuha i onda zavarili novu spulju na to!

vidim da shacal ima u inox titan i carbon verziju,koje su zapravo tu razlike?
 
prerezi taj koji imas povadi nepotrebne dijelove i ponovno ga zavari, nema jeftinijeg i lakseg posla a 1500kn ulozi u nesto drugo!  (y)
 
Mr J said:
prerezi taj koji imas povadi nepotrebne dijelove i ponovno ga zavari, nema jeftinijeg i lakseg posla a 1500kn ulozi u nesto drugo!  (y)

i onda ce poremetit prolaz plinova i sjebat povrat plinova...motor ce drecat,a nece ic  :palacdolje: :wink:
 
hmmmm...to bi bila prava operacija  (y)
sam na kaj bi to poslje licilo? sam bi mi se zjebal sav motor....

 
Alen_22 said:
i onda ce poremetit prolaz plinova i sjebat povrat plinova...motor ce drecat,a nece ic  :palacdolje: :wink:

nije istina izvadi se katalizator, i odlomljeni djelovi... ustelujes karb i ide ko i prije... ako ne i bolje u krajnjoj jel je otvoren sad malo vise  (y)
 
Hakija said:
da al malossi je onak debelo preko 3000kn a tolko para nemam...neko je to spominjo u temi DEAK...
brijes da ce grana i nosac bit taman ha? bio sam cito po forumu da su ljudi sve i svasta radili dok nisu uspjeti nastimat da pase...
obicno bi to zavrsilo s tim da su uzeli granu od serijskog auspuha i onda zavarili novu spulju na to!

vidim da shacal ima u inox titan i carbon verziju,koje su zapravo tu razlike?
Kakav Malossi ispuh ispod 500cc???
 
Alen_22 said:
i onda ce poremetit prolaz plinova i sjebat povrat plinova...motor ce drecat,a nece ic  :palacdolje: :wink:

nema rezonantni auspuh!!! a i ako se radi normalno nema sto zeznuti...
 
no dobro vratimo se na temu,mislim da cu ipak kupit nesto  :mrgreen:
kolko kostaju ti kucelji i deak,ono cirka?

di ima u zg za kupit leovince?
naso sam ovo www.viktormotosport.hr i tam je 2400 a vidio sam da ih ekipa nabavlja i za manje....
 
Hakija said:
no dobro vratimo se na temu,mislim da cu ipak kupit nesto  :mrgreen:
kolko kostaju ti kucelji i deak,ono cirka?

di ima u zg za kupit leovince?
naso sam ovo www.viktormotosport.hr i tam je 2400 a vidio sam da ih ekipa nabavlja i za manje....
Onda kad si vidio pitaj te koji su platili manje. Već su ti svi dovoljno rekli. Ja se salžem s tvrdnjom da prepiliš auspuh, izvadiš sve van i poštelaš karb i vozi, a pare daj za nekaj pametnije.
 
Vedran_ZG said:
Onda kad si vidio pitaj te koji su platili manje. Već su ti svi dovoljno rekli. Ja se salžem s tvrdnjom da prepiliš auspuh, izvadiš sve van i poštelaš karb i vozi, a pare daj za nekaj pametnije.

a neki prastari forum, stari postovoi iz 04 i 05...aktivnost je 0 pa nema smisla...
da, evo ti si vec 3 koji mi to predlaze...jos kad bi znao kak se stela karb  :?
 
Hakija said:
a neki prastari forum, stari postovoi iz 04 i 05...aktivnost je 0 pa nema smisla...
da, evo ti si vec 3 koji mi to predlaze...jos kad bi znao kak se stela karb  :?
Poštelat će ti onda netko ko zna!
 
MARINO said:
http://www.youtube.com/watch?v=cpQug3rP2bg&mode=related&search=
Stari ja bi ovakav zvuk,ako uzmem vx-a nakon ljeta 100°% ide ovaj spuh.. (y)
Kucelj!!!

hehe, to moj tormo!

@hakija - znaš šta, lijepo ti mene poslušaj, odeš lijepo kod kucalj s motorom (prije toga ga nazoveš i sve se dogovorte) i on ti napravi komplat sve uključujući granu, top, nosaće, ma sve i još ti može on proračunat spuh za tvoj motor tak da ne zgubiš!
frendu je nedavno za vx-a napravio spuh sa granom i sa svim za 950kn, a to su smiješni novci kad gledaš kako su drugima cijene! misliš da je shacal bolji od tog, je kurac! shacal je sranje teško što se tie skutera, običan tuljac sa prigušivačem na kraju s kojim se čuje zakurac,a dok ga makneš motor nejde smjesta
 
Jandro said:
hehe, to moj tormo!

@hakija - znaš šta, lijepo ti mene poslušaj, odeš lijepo kod kucalj s motorom (prije toga ga nazoveš i sve se dogovorte) i on ti napravi komplat sve uključujući granu, top, nosaće, ma sve i još ti može on proračunat spuh za tvoj motor tak da ne zgubiš!
frendu je nedavno za vx-a napravio spuh sa granom i sa svim za 950kn, a to su smiješni novci kad gledaš kako su drugima cijene! misliš da je shacal bolji od tog, je kurac! shacal je sranje teško što se tie skutera, običan tuljac sa prigušivačem na kraju s kojim se čuje zakurac,a dok ga makneš motor nejde smjesta

a di je on opce?
deak?
 
kucelj ti je u stubičkim toplicama
deak je u makarskoj, al njega odjebi! trai 1800kn za spuh,a kucelj ti to isto napravi za 800kn sa tim komadom grane
 
kolko mu otprilike treba da mi to napravi?
 
nazovi ga i dogovori se s njim i sve ti bude rekao! treba cca. 2 tjedna čekat da top bude gotov i onda te nazove i kaže da dođeš tog i tog dana u tolko i tolko sati i napraqvi ti granu i sve i ideš doma za par sati sav sretan