na zalost opet Auspuh :(

ako stavis otvoren auspuh obavezno pristeluj karburator, obaveznoo
 
zašto??? mislim, kolki se voze samo šta su stavili spuh i nikakvih problema! isto tako i ja, sam sam stavio još red sponge i motor fino ide i fino radi
 
ja puko i ipak odlucio na leovince 4 road....ne da mi se zajebavat vise...dat cu pare i bok...nemam vise zivaca sjedit na telefonu :p

jedina fascinantna stvar je sto ista svar, moze kostat u jednoj trgovini 1600kn a u drugoj 2400!!!! pa kaj je tim ljudima??
naravno tam di ima moje grane je 2400...al nece dobit nis od mene heehehhe
 
jelo 4road!

slušaj ovo  http://www.youtube.com/watch?v=_B2sRmfdiQ0
ćujem ga kak se voza po gradu po noći, jedno cca. 3 km dalje od mene
zvuk je strava
 
a gle...kao sto rekokh....fakat mi se ne da vise zajebavat s tim...stvarno mi je pun k...zelim to rijesit sto prije da se mogu vozit,ljeto ce bit malo krace ali
ulagat u bike mi nikad nije zao!!

inace...
http://www.youtube.com/watch?v=zoI3jJcVviU
http://www.youtube.com/watch?v=W8smkT6c69Y
http://www.youtube.com/watch?v=yeFC_V_tECA&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=yxRF91kqYy4&mode=related&search=

a i cuo sam ga ovako tako da necu biti razocaran zvukom, a i ono bitnije dignut ce mi perfomance sto nijedan dr ne moze
nemoj me krivo shvatit, kucelj se cini MRAK a zvuk je defiitvno najbolji s njim!!

poseljem video kad stavim pa cemo komentirat ;)
 
Jandro said:
jelo 4road!

slušaj ovo  http://www.youtube.com/watch?v=_B2sRmfdiQ0
ćujem ga kak se voza po gradu po noći, jedno cca. 3 km dalje od mene
zvuk je strava



ma daj o cemu pricas s tim kuceljem,deakom itd. nemos regat skuter pa kako se on cua... leo vince 4 road ima homologaciju i dobijes s njim prigusivac kad ti dosadi tuljenje... mene se cuje s leo vince 4 roadom na 2 km pa sta.. kad stanem do bilo kojeg skutera s otvorenin auspuhon i dalje se cujen...  nes ti za nijansu drukciji zvuk.. ako oces bolestan zvuk uzmi busilicu u ruke pa si buzaj auspuh.. da vis kako to roka

P.S. reci liku tom ako ga znas da se 4t ne turira ko 2t dok se vozi

P.P.S. treba ga stelovat jer moze otic uprdec ako se dugo tako vozi i tira u maksimalu, a i trosi dosta vise nego sta bi treba
 
joj ajd molim vas! ja napravio 10tkm s full otvorenim auspuhom i motor radi ko urica, nit troši ulja ni kapi a svi kažu bude ti ulja trošio! to su priče za malu djecu!!!

možeš ga regat, skineš taj i staviš serijski! max. 10 minuta posla!
leo vinci, znam šta pričam, iz iskustva, primjer runner vx, zvuk je totalno bezveze, motor nikako nejde, dok skineš prigušivać dobro se ćuje al motor još gore nejde

nebude ništ bilo motoru, ima spuh, puca tak ko ludo, troši mu 5litara max po gradu i jede skutere sa 250ccm 4t

boli mene racku, ti radi šta hoćeš! tvoji novci! sam da nebude poslije nisam znao
i šta s 4roadom, dobiješ pun kurac lakše rolice s njim koje moraš stavit da se motor makne s mjesta, i šta se onda motor ne trga???? kud ga auspuh jebe i još se bezveze vrti zbog lakih rolica
4 road je sranje bio i bude, bar za mene
mo sam priliku za kupit 4road u super stanju za smiješne pare al nisam htio zato šta znak kakav je to šrot
i držo sam nov0og novcatog u ruci i kad se to malo bolje gleda vidi se da to nije baš nešto, dosta loša završna obrada, prvenstveno mislim na varove
 
Jandro said:
leo vinci, znam šta pričam, iz iskustva, primjer runner vx, zvuk je totalno bezveze, motor nikako nejde, dok skineš prigušivać dobro se ćuje al motor još gore nejde
Jandro said:
šta s 4roadom, dobiješ pun kurac lakše rolice s njim koje moraš stavit da se motor makne s mjesta, i šta se onda motor ne trga???? kud ga auspuh jebe i još se bezveze vrti zbog lakih rolica
4 road je sranje bio i bude, bar za mene

pa stavis 2 grama lakse od serijskih i crvene federe kumpluga malossijeve pa se motor mrda i ima 10km/h vecu krajnju jer nije zagusen katalizatorom.. to sta vi neznate da prigusivac gusi i preformanse je samo stvar necitanja uputa koje se dobiju s auspuhon.. a i normalno da se necuje s "prigusivacen" jel  :LOL:

Jandro said:
možeš ga regat, skineš taj i staviš serijski! max. 10 minuta posla!
da stavis stari najbolje ti tako drkeljat po skuteru svako malo da se bolje navoji odpeglaju... ma kakvo vracanje serijskog.. kad se stavlja onda se stavlja da drzis prst u uvu a ne da se moras posli zahebavat sa pribacivanjem...

Leo Vince se radi serijski za razne skutere i nisu SVI topovi isti ko od kucelja, deaka i svih kucne izrade... kucna izrada je kucna izrada.. mozes dobit a mozes izgubit...

+ uz lea dobis granu koja je dosta kvalitetna a ne placas dodatnu izradu grane (za koju san cuja da je jako kvalitetna da je to za po****it kod ovih kucne radinosti al necu o tome jer je nemam!)

Jandro said:
nebude ništ bilo motoru, ima spuh, puca tak ko ludo, troši mu 5litara max po gradu i jede skutere sa 250ccm 4t

iz auspuha ti NESMI pucat znaci da nije dobro ustelovan skuter.. to sta se vi ko mala dica uzivite kad van kokice letaju iz auspuha to je druga stvar, a i to da ce skidat skutere koji imaju 10 konja vise, 100 kubika vise ... to sve govori o tvom znanju.

Jandro said:
joj ajd molim vas! ja napravio 10tkm s full otvorenim auspuhom i motor radi ko urica, nit troši ulja ni kapi a svi kažu bude ti ulja trošio! to su priče za malu djecu!!!

ja napravio 10t s auspuhom serijskim iz kojeg sam pogulio sve jel a posli stavio leo vince pa kakve veze to ima.. ja ne govorin o ulju wtf?

(sad malo iz konteksta)
Jandro said:
o vinci, znam šta pričam, iz iskustva, primjer runner vx, zvuk je totalno bezveze, motor nikako nejde

zvuk je bezveze???.. cek zvuk je dublji od serijskog.. to je cinjenica i lipsi i cuje se dovoljno.. sad za decibel vise manje to su cista preseravanja sminkeRRa.
kucelj na vx-u neda nista NISTA,,,, krajnju mu ne pomakne ni za kilometar a legi se cak ne cini a mu je diglo iti ubrzanje.. pa sad.. ti pjevaj borbene... ako vx ide bolje a ima cilindar od vxr.a onda to nije do auspuha prika nego do cilindra

Jandro said:
4 road je sranje bio i bude, bar za mene
mo sam priliku za kupit 4road u super stanju za smiješne pare al nisam htio zato šta znak kakav je to šrot
i držo sam nov0og novcatog u ruci i kad se to malo bolje gleda vidi se da to nije baš nešto, dosta loša završna obrada, prvenstveno mislim na varove


neznan ja sta si ti drza u ruci al moj leo vince ima sasvim uredne varove i uredno je prikacen pop zakovicama i izgleda uredno osin na djelu di se spaja sa granom... o ukusima se ne raspravlja.. ako se tebi ne svidja auspuh nemoj bezveze govorit protiv njega ako ga nisi ima na motoru...

vozia san skuter sa kuceljem, svog s 4 roadom i skuter sa deakom... nema tu boli me racku..

nekuzin odakle ti toliki na boj i tenzije da dokazes kako je kucelj savrsen i bolji od leo vincea..

leo vince se radi tvornici a ovo je home made.. .to je neusporedivo.. doslvno

P.S. s kuceljem NE dobijes rolice.. tako da kakve veze ima to sta ti pricas da su s leom prelagane.. uasti 100 kuna za rolice dat bah?

P.P.S. ja ne prican o necem sta nisam vozio pod jajcekima
 
gle, ok! svako svog konja fali!
osobno, tolke pare za novi spuh nebi dao! motor je uštelan skroz! mora pucat,ak moj serijski vx puca!
ja dok sam dao radit spuh sam malo kopo po internetu i sazno neke stvari koje nisam znao, vjerovo ili ne motor mi ide bolje nego sa serijalom, u krajnjoj ide 124 i tuće u blokadu zbog lakših rolica
potrošnja je normalna
ja sam na svom jebo me pas najmanje 30 putaskino i stavio spuh i navoji su ko novi i još su serijske matice gore!
ja dok sam radio svoj spuh poslo sam kucelju e-mail u kojem je bilo sve kak hoću da mi spuh bude
ja auspuh stavljam jedino radi grmljavine,a ne da malo dublji zvuk dobijem! to je kurac
neko pak opet voli drukčije
sad ću stavljat 200ccm gore ,ne zbog performansa, nego zbog radi zvuka
top ću prodat i narućujem drugi koji bude kraći i imat će malo veći ulaz i izlaz
netrebam ni dobit rolice, bušilica radi ćuda što se njih tiće
nekažem ja da je kucelj bolji od leovinchia, al kad razmislim, pa jel nije bolje dat 950 kn za sve komplet (ljepši spuh i ljepše stoji - bar meni) ili dat 1800kn il kolko već za 4roada
 
opet kazem o ukusima se ne raspravlja... necu ulazit koji je lipsi... samo vi ocekujete da na masinu od 150ccm stavite top i da se cuje ko r1 sa akrapom.,..

kako mos pricat da je zvuk sitno bolji od serijskog kad ga nisi nikad ima na skuteru..  heh ?? neman komentara stvarno lol

P.S. daj nemoj sad pricat makakade da serijski vx sa kuceljem ide 125 lol ... mozda po svom satu, pa sad lipo ubi 10-15 km/h sta ti krade jer NE postoji kilometar sat koji je tocan.. uzmi gps pa provjeri.

950 kuna za kucnu izradu i za koju ti niko nista ne garantira ili 2000 kuna za tvornicu serijsku izradu za koju se mozes i naplatit ako se sta shebe...

ja nisan u dvojbi... nije to svak svog tovara hvali.. tako san mislia i prije nego san uzea auspuh..

P.P.S. toliko se lose cuje da se svi po gradu okricu za skuteron od 150 kubika.. lol...

P.P.P.S. ma kakva busilica za rolice?? wtf ... looool ajd pusti covika da vidi koji ce auspuh a ne busi rolice

 
woooow....smirite se...sve je ok...
svako radi kako hoce, moje su pare a stvarno mi ih nije bed ulupat u skut...bolje imat spuh kak spada nego bit pijan 3 noci vise ;) il sto vec radite...

danas sam bio kod lika koji mi uvijek slaze skut i tako sam malo poprico s njim i dosli smo do zakljucka da je 4road najbolje rijesenje za mene trenutno  :mrgreen:
posto imam malossi multivar reko je da jedino sto treba napravit je postelat karb i da bi sve trebalo bit super jer drugima kaj je slago isto tako 4road su bili
jako zadovoljni i svi su dobili na perfomansama...sa deak u kucelj nikad nije radio tako da mi nije znao nista rec...

meni je isto to malo sumljivo sto su svi kucelji isti a leovince ima svoj spuh za svaki skut posebno....al dobro...ne kuzim se previse pa se ne bi stel mesat...

@jandro- procito sam tvoju temu kucelj na scooter stunt...pa bas i nije bilo tako jednostavno kak si to tu napiso....pogotovo ova jebada sa granom i nosacem
my.php


da i ovo sa reganjem....meni je spuh riko tako da ne mogu stavit stari i onda na registraciju tako da i to predstavlja mali prob...



 
Nikon said:
opet kazem o ukusima se ne raspravlja... necu ulazit koji je lipsi... samo vi ocekujete da na masinu od 150ccm stavite top i da se cuje ko r1 sa akrapom.,..

kako mos pricat da je zvuk sitno bolji od serijskog kad ga nisi nikad ima na skuteru..  heh ?? neman komentara stvarno lol

P.S. daj nemoj sad pricat makakade da serijski vx sa kuceljem ide 125 lol ... mozda po svom satu, pa sad lipo ubi 10-15 km/h sta ti krade jer NE postoji kilometar sat koji je tocan.. uzmi gps pa provjeri.

950 kuna za kucnu izradu i za koju ti niko nista ne garantira ili 2000 kuna za tvornicu serijsku izradu za koju se mozes i naplatit ako se sta shebe...

ja nisan u dvojbi... nije to svak svog tovara hvali.. tako san mislia i prije nego san uzea auspuh..

P.P.S. toliko se lose cuje da se svi po gradu okricu za skuteron od 150 kubika.. lol...

P.P.P.S. ma kakva busilica za rolice?? wtf ... looool ajd pusti covika da vidi koji ce auspuh a ne busi rolice

nisam ga ja imo, ima ga frend na runneru vx125 i ćujem ga svaki dan pa valjda znam razliku, nisam tolko mutav
bušilica za rolice??????  proširiš rupu u njima malo i lakše su
npr. rolice za mog su 9,5 grama i rupa je u njima 7mm, dok rolice 9,0 grama imaju rupu 8mm

@ hakija, da bila je jebada pošto mi tu nema tko napravit granu, nisu ju mogli spigat kako treba pa je lupala po nosaću preko rupa! pa sam novu dao raditi al sam kupio hamburški luk pa je sad sve ok! a kucelju nisam mogo ić s motorom da mi radi granu pošto je još zima bila
ja zadovoljan ,a za druge me boli kifla šta misle
 
Jandro said:
@ hakija, da bila je jebada pošto mi tu nema tko napravit granu, nisu ju mogli spigat kako treba pa je lupala po nosaću preko rupa! pa sam novu dao raditi al sam kupio hamburški luk pa je sad sve ok! a kucelju nisam mogo ić s motorom da mi radi granu pošto je još zima bila
ja zadovoljan ,a za druge me boli kifla šta misle

koji ti opce bike imas?
a vidio sam kak si klel...taman sve slozis i onda prc! i da stvar bude jos gora kolko sam skuzio sve si moro prodat na kraju, kad si sve lijepo slozio...
sto se tice zuka...zejebi ti to, moze ti on tulit ko sto gromova a onda te trebica na zipu ostavi na semaforu  :LOL: bitno je kak ide a ne kolko se cuje! (naravno nije lose ako pri tome i probudis cijeli kvart)
 
Hakija said:
koji ti opce bike imas?
a vidio sam kak si klel...taman sve slozis i onda prc! i da stvar bude jos gora kolko sam skuzio sve si moro prodat na kraju, kad si sve lijepo slozio...
sto se tice zuka...zejebi ti to, moze ti on tulit ko sto gromova a onda te trebica na zipu ostavi na semaforu  :LOL: bitno je kak ide a ne kolko se cuje! (naravno nije lose ako pri tome i probudis cijeli kvart)

???????

runner vx125
složio sam sve i još uvijek je svre gore, nisam ništa prodao! fala bogu riješio sam problem i bez toga
tuli,ali i ide!
primjer, novi runner vx malossi multivar, crveni federi kvačila i serijala spuh na jedno cca. 50 metara ga oderem za dužinu motora sa ovim ''šrotom'' od spuha
 
Jandro said:
???????

runner vx125
složio sam sve i još uvijek je svre gore, nisam ništa prodao! fala bogu riješio sam problem i bez toga
tuli,ali i ide!
primjer, novi runner vx malossi multivar, crveni federi kvačila i serijala spuh na jedno cca. 50 metara ga oderem za dužinu motora sa ovim ''šrotom'' od spuha

ma mislio sam na to, kak si sve to slago i kad si mislio da je sve super onda te pocela ta grana hebat...
aj bas mi je drago...ulozis tolko truda i zivaca i da onda to sve moras prodat...
me ko je reko da je šrot???i da kurca ne valja fakat ima predobar zvuk! jedino kaj je šrot je shacal, o ovom slucaju!
 
pa ništ nisam prodo!!!
mene na motoru nije nikad ništ jebalo, grana od prvog dana od kad sam sjeo na motor nije valjala, i sam sam znao da nebude valjala i otišao dat napravit novu granu i sve ok! nekužim u ćemu problem
 
eto,spulja je gore...ja sam PREzadovoljan...bilo je vrijedno svake lipe! dobio sam jedno 2,3 s na ubrzanju i 5km/h vise...
sto se tice zvuka...ovak kad je gore prigusivac onda budim samo svoju ulicu i cisto je pristojno ali kad se skine...
B O L E S N O!!!!!pa nemrem ni stajat pokraj njega a kamoli se tak vozit!napravio sam đir po gradu svi me gledaju, koji
ti je to kurac, ko da nemam spulju opce...sram me opce tak se vozit,ko da ide horda dukova a ono pisljivh 150ccm...sramota...
moro sam ga odma stavit nazad jer mi se ne da slusat cijeli kvart kak me ogovara, i onda mi dolaze doma bakice kaj ne mogu spat od mene

evo vam i filmici...ovaj prvi je sa prigusivacem a dr je bez...nisam to bas nesto vjesto snimio...sram me to opce turirat po dvorisu  8)

http://www.youtube.com/watch?v=t41GSbLUxQE

http://www.youtube.com/watch?v=y1wTPFQdCGQ

jel to opce zdravo vozit bez prigusivaca?? mislim za motor naravno, cini mi se ko da dim onda direktno ide van iz grane....
za mene i druge definitivno nije zdravo  :mrgreen:
 
a ovo tipa da si dobio na ubrzanju i krajnju ti nevjerujem baš! si stavio rolice koje si dobio sa spuhom?

kad izvadiš prigušivać iz 4roada spuh ti je full otvoren, znaći rupa od glave motora do kraja, plinovi nemaju nikakvog otpora!
 
Jandro said:
a ovo tipa da si dobio na ubrzanju i krajnju ti nevjerujem baš! si stavio rolice koje si dobio sa spuhom?

kad izvadiš prigušivać iz 4roada spuh ti je full otvoren, znaći rupa od glave motora do kraja, plinovi nemaju nikakvog otpora!

da stavio sam ih, imo sam srece kaj je ovaj spuh bas za moj, dakle ST verziju inace mi te rolice (6,5g) ne bi bile dobre
a mozda je to zbog toga kaj mi je stari spuh, kak je zgorio gusio ispuh a sad kak je sve super +multivar sve dolazi do izrazaja !?

e to sam si i mislio...ma bilo je zabavno :wink: moro sam isprobat....