Nadogradnja - nrg 98

Dumba

New member
Znaci imam ovog piaggia nrg-a , 98 godina, 50 kubika , motoru su skinute blokade , pa me zanima kaj mi preporucujete da stavim na njega da dobije vecu brzinu i ubrzanje, neki auspuh -leo vince samo neznam koji je najbolji do 700 kuna ili neki drugi , mozda neki kit , al kad bi mogao biti do 1500 kuna ili manje itd. svi savjeti su dobrodosli... (y)
 
top performance trophy 70ccm kit, Leo vinci zx auspuh, malossi multivar, 17.5mm karburaor
 
Mr J said:
top performance trophy 70ccm kit, Leo vinci zx auspuh, malossi multivar, 17.5mm karburaor
I kolko bi to otprilike sve doslo?I kolko bi dobio na performansama..?
 
...postoi se radi o skuteru starome skoro 10 godina...nije ti bas pametno stavljati gore neke kitove...bez da promijenis i ostale vitalne dijelove...radilicu...lezejeve radilice....semeringe.....pumpu vode. Stavljanje kita i ostalih sranja na takvu "bazu"...rezultiralo bi time..da bi ti u kratkom vremenu sve otislo u bananu !! Znaci....sve srediti bi te sigurno kostalo skoro koliko vrijedi takav skuter toga godista.... :palacdolje:. Pa sada....tko voli nek izvoli ... :mrgreen:
 
Dumba said:
I kolko bi to otprilike sve doslo?I kolko bi dobio na performansama..?

novi kit oko 1000 kn, polovni karb oko 250 kn, polovni auspuh oko 400kn, novi multivar oko 450kn (ukljucene rolice, klizaci i centralna opruga)

kao sto je bmw rekao obavezna zamjena lezajeva, semeringa te vodene pumpe... - lezajevi i semerinzi oko 250kn, vodena pumpa oko 100 kn...

Sada ti sebi izracunaj...

 
Hehe double-post , ma nis prodat cu ja ova dva skutera(hondu necu) i kupit cu si neki super-moto .....neke preporuke mozda?E da jel oce ko kupit?
 
Jebeš nadogradnju radije sakupi para i kupi si nešto bolje(primjer derbi gp1 250) ide oko 150 i sta ce ti više
 
Sigurnno derbi ne ide 150 - slobodno pročitajte koji testi postove člana black-roxa.

Zbog starosti skutera na njemu se isplati promijeniti samo gume i ostali potrošni materijal
 
za tu lovu šta si spominja uzmi lipo novi malossi kit od 70 kubika i ništa više ne diraj. to san ja bija ugradija i bilo je sasvim dovoljno za normalnu svakodnevnu upotrebu i trajno. ako ti je onaj prvi auspuh (ravni) onda je to dobro, jer onaj zavrnuti nevalja ništa i kada su ljudi samo njega zamjenili i stvili onaj prvi dobili bi na konačnoj brzini.
 
kix_zg said:
Jebeš nadogradnju radije sakupi para i kupi si nešto bolje(primjer derbi gp1 250) ide oko 150 i sta ce ti više
da ide 150 ako ga bacis sa krckog mosta sta ti pricas, kakvih 150, ide po digitalijama, reko black rox 130, ako ne u stvarnosti malo manje
 
kix_zg said:
Jebeš nadogradnju radije sakupi para i kupi si nešto bolje(primjer derbi gp1 250) ide oko 150 i sta ce ti više


lol.... aj se fino sam banaj ili odi te zajeke prodavat na svijetskutera.com  :LOL:
 
kix_zg said:
Jebeš nadogradnju radije sakupi para i kupi si nešto bolje(primjer derbi gp1 250) ide oko 150 i sta ce ti više
Baš sam se lijepo nasmijao  :mrgreen:  :mrgreen:  da derbi gp1 250 ide 150 da kad ga baciš iz aviona,a ni tada ne može doć do 150 taj skuter ide jedva 129km po urici na ravnom i to je pitanje koliko taj kilometar sat točno pokazuje :palacdolje: :jesus: :palacdolje:
 
black-rox said:
Baš sam se lijepo nasmijao  :mrgreen:  :mrgreen:  da derbi gp1 250 ide 150 da kad ga baciš iz aviona,a ni tada ne može doć do 150 taj skuter ide jedva 129km po urici na ravnom i to je pitanje koliko taj kilometar sat točno pokazuje :palacdolje: :jesus: :palacdolje:
bit ce brzi tovj aerox u ubrzanju i krajnjoj kad ga sredis do kraja  (y) (y) (y) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: