Najbolji rabljeni gradski skuter 250-350 ccm do 4000e

Ako ces sjest na scooter i otic 1 km djir do ducana pa nakon toga 2 km do frenda na kavu i onda 5 km po guzvi u centar grada obaviti nes, pa ces stat na benzisku pa opet tako palit/gasit masinu, bit prvi na semaforu i startat pun gas - sa 125-150 cc nema beda - to su masine za to! Potrosit ces 2.5 litre benze na 100 km (y)
Al zaboravi jurnjavu na otvorenoj cesti preko 100kmh sa dvoje na motoru, i kakvo prestizanje. Tu te napere i punto 55 :D.

noky200 said:
Ljudi nemojte bit smiješni s tim 125 150ccm, ispod 20-25 ks nema smisla uzimat, ide možda i taj od 150 al daleko je to od kak bi to trebalo ić, pogotovo u dvoje.
S tim na otvorenoj jedva bus prestigneš.
 
Marin0 said:
Al zaboravi jurnjavu na otvorenoj cesti preko 100kmh sa dvoje na motoru, i kakvo prestizanje. Tu te napere i punto 55 :D.

Hej, to mi je službeno i vrlo ozbiljno gasersko auto . :mrgreen:
 
dudo42 said:
Ima li netko iskustva sa ovim?

https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/kymco-xciting-300ri-279-cm3-oglas-30142697

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Prodan.
 
Evo me, situacija s poslom se rijesila, nasao solidnijeg poslodavca. :)
Nego, ipak sam smanjio budzet na 3000e, jbg.
Gledam te XCity 250.
Ok, nije tako lijep kao XMax, ali zasto su toliko manje cjenjeni od Xmaxa?
Njih mogu naci za solidne novce u solidnom stanju.
Moze li mi netko nesto napisati o tom skutu, sto je losije od XMaxa i je li to ok skut za grad i okolicu?
Fala. :)
 
Ja pikno Xciting 500 za za 3000€ iz 2010.
Ja zadovoljan [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima netko ili zna da je Downtown 300 premali za nas od 180 cm, kaže par njih da je sic nisko a nogare relativno visoko i da je dosta glup položaj?
Jer inače mi se on dosta sviđa i imam ih par na piku, moram skočiti probati, ali ako je razlika velika u odnosu na Beverly, da ni ne gubim vrijeme jer mi je udobnost bitna?
 
tduic said:
Jel ima netko ili zna da je Downtown 300 premali za nas od 180 cm, kaže par njih da je sic nisko a nogare relativno visoko i da je dosta glup položaj?
Jer inače mi se on dosta sviđa i imam ih par na piku, moram skočiti probati, ali ako je razlika velika u odnosu na Beverly, da ni ne gubim vrijeme jer mi je udobnost bitna?
Kako može biti premali za osobu od 180cm, ne znam odakle ti to?


195 sam visok, 100kg, prešao sam preko 4k km sa dowtown (2012) i ima dovoljno mjesta za mene, i udoban mi je.
 
Znači nije, ok. No svejedno, izgleda da sutra pikam jedan beverly 300, išao danas pogledati i nisam našao ni jednu manu. Javim sutra kako je prošlo.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 
Jel ima netko ili zna da je Downtown 300 premali za nas od 180 cm, kaže par njih da je sic nisko a nogare relativno visoko i da je dosta glup položaj?
Jer inače mi se on dosta sviđa i imam ih par na piku, moram skočiti probati, ali ako je razlika velika u odnosu na Beverly, da ni ne gubim vrijeme jer mi je udobnost bitna?

182cm sam visok. Skroz mi je ok pozicija sjedenja na Downtownu. Npr. bolja je nego na Nexusu.
Naspram Beverlya Downtown je limuzina. Govorim o mjestu za noge i osjecaju kad se sjedne na njega.
 
Znam da je vise od 4k euraq al cu ti samo reci.. xmax 300
Kupo polovnog prije 2mj..Motor je bomba za grad...