Najduži skuter na svijetu!!!

Phobocaster

New member
Vodoinstalater Colin Furze proveo je dva mjeseca prepravljajući Hondin skuter od 50 kubika u 14-metarski motor koji može postići brzinu od 50 kilometara na sat.




Colin Furze iz Stamforda (Velika Britanija) iskoristio je dva Hondina mopeda Sky 50cc, koja je spojio aluminijskim šipkama.

"Možete ga voziti kao normalan motor, no imao sam malih problema s upravljanjem. Prilično je težak i komplicirano je njime upravljati jer je potrebno šest širina ceste da biste skrenuli."

Colin je ogroman motor sastavio u dvorištu svoje kuće kako bi proslavio 29. rođendan.

Moped je dug 14,03 metra, što je za 4,5 metara duže od prijašnjeg rekorda.

Da bi ušao u Guinnessovu knjigu rekorda Colin Furze se morao voziti barem 100 metara, što je i učinio na jednom malom aerodromu.

Pogledajte kako je nastao najduži moped ikad:

http://www.youtube.com/watch?v=r275aPnt5s8

 
puno truda i materijala za nešto besmisleno, nevozno i  :povraca:
Kao da je Amer... :LOL: :LOL:
 
Ovdje je neka Vespa prerada:
http://images.xkrew.multiply.com/image/3/photos/19/500x500/30/2003-Vespa-PX-Trafeli.jpg?et=jfxbedimaxWrx%2B3m5B1aww&nmid=142995221
 
Mayco said:
puno truda i materijala za nešto besmisleno, nevozno i  :povraca:
Kao da je Amer... :LOL: :LOL:

:naklon:

Odlicno sroceno. :mrgreen: (y) (y)
Bas besmisleno, nevozno, ruzno i ne vidim smisao osim sto je valjda htio u knjigu rekorda.
A ove sipke u sredini - sta je to komad neke ograde? :misli: :mrgreen:
Ja bih ga sad natjerao da napravi đir kroz centar s tim, s tim da mora barem 15 puta skrenuti, kad se vec potrudio sklopiti to. :LOL: :LOL:
 
Uopće ne vidim smisao takvog gubljenja vremena....pa kad već mislim utrošit tolko vremena onda bi napravil nekaj korisnog i funkcionalnog,a ne ovakvu grozotu.

Užas......
 
i 2mj  :misli:
pa tu kramu sklepaš za popodne  8)
 
od skutera napravio ogradu, jebeš takvu preradu  :LOL:
 
NEKID said:
od skutera napravio ogradu, jebeš takvu preradu  :LOL:

HEHE DOBRA JE STVAR KAD TREBA OGRADU OTVORIT...  :LOL:
 
Da, treba zaključat tu besmislenu strahotu  :blahblah: :palacdolje: