Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Jolly said:
Evo i neke moje fotke od Vukovara i Baranje pa do mora.
Reci mi molim te slika broj 2. dali je to slikano u Baranji na ulazu u selo Kozjak prema kopackom ritu?

I slika broj 3. dali je slikana na batini? :misli:
 
Mile said:
Reci mi molim te slika broj 2. dali je to slikano u Baranji na ulazu u selo Kozjak prema kopackom ritu?

I slika broj 3. dali je slikana na batini? :misli:

Je vidim da poznaš taj kraj. :D
 
Harley Davidson party Balaton Madarska 6mj. 2009-Prvi izlet s motorom van granice lijepe nase moje drage i mene.(tad sam jos samo ja imao motor)
 
Cak su nam dali da probamo i provozati Harley Davidson v-rod na desetak min...
 
...naravno na povratku smo stali u pravu madarsku cardu sa odlicnom klopom (cigani im sviraju vikendom)
 
i cim smo usli u Hrvatsku napala nas je neprijateljska eskadrila. Sazetak price se vidi na zadnjim slikama
 
a ovo je nas izlet u Dubrovnik svako sa svojim motorom! Ovaj crni ljepotan er 6n od ove godine pripada mojoj dragoj-novopecenoj bajkerici!
 
Jolly said:
Je vidim da poznaš taj kraj. :D
Tata mi je rodom Baranjac, kao klinac svako ljeto u vrijeme Yuge bio dole. Onda dosao prokleti rat i sad mi samo deda zivi u Kozjaku vratio se poslje rata. Promjenilo se vrijeme, ljudi a i ja odrastao :) uglavnom taj kraj a i slike tog kraja mi bude lijepa sjecanja i emocije (y)
 
strasilo said:
dobar ti ovaj grad ...  :mrgreen:
ma jesi vidio Grada ,a ? prva je liga i mene gusta, pogotovo onaj pogled na zidinama.
 
Mile said:
Tata mi je rodom Baranjac, kao klinac svako ljeto u vrijeme Yuge bio dole. Onda dosao prokleti rat i sad mi samo deda zivi u Kozjaku vratio se poslje rata. Promjenilo se vrijeme, ljudi a i ja odrastao :) uglavnom taj kraj a i slike tog kraja mi bude lijepa sjecanja i emocije (y)

Razumijem te Baranja je prekrasna. (y)
 
xlvelo said:
ma jesi vidio Grada ,a ? prva je liga i mene gusta, pogotovo onaj pogled na zidinama.

bas mi je drago decki da vam se slika Grada svida, jos malo pa krece sezona pa cemo valjda ponovo staviti koju sliku istog grada u nekom drugom gradu  :mrgreen: