Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

jedino u pametnih hrvata zabranjena vožnja motornim ćamcima po jezerima.  :palacdolje:
 
poco loco said:
prije zadnje slike, mislio sam da si bio u Blue Oysteru  :lolcry:
mozda i jesam....slabo se sjecam  :?
 
skuco said:
nisi znao.?
Nisam znao,Skuco...
U vezi kojekakvih zabrana,i Svabe imaju svoje zabrane...Ovdje se,na primjer,ne smije voziti motorima (kroserima) po sumi.Kad procitam zgode mog prijatelja Sipa i njegove ekipe iz SL  :D....Mislim da bi decki ovdje imali gadnih problema.Kad bi ih ovdje netko vidio da se tako vozaju po sumi,na izlazu bi ih cekali policija,vatrogasci i pitaj boga tko sve jos...  :LOL:
E,sad....koliko se to dolje kod nas u HR smije,to HEET-ovci znaju...  :)
 
banditR said:
Nisam znao,Skuco...
U vezi kojekakvih zabrana,i Svabe imaju svoje zabrane...Ovdje se,na primjer,ne smije voziti motorima (kroserima) po sumi.Kad procitam zgode mog prijatelja Sipa i njegove ekipe iz SL  :D....Mislim da bi decki ovdje imali gadnih problema.Kad bi ih ovdje netko vidio da se tako vozaju po sumi,na izlazu bi ih cekali policija,vatrogasci i pitaj boga tko sve jos...  :LOL:
E,sad....koliko se to dolje kod nas u HR smije,to HEET-ovci znaju...  :)

Ma kod nas samo deri 8) :mrgreen: gdje je koza napravila put tu se smijes voziti, a te koze po takvim cukam iduuu :LOL:

No vjerujem da bi se u nemciji vrlo brzo smirili. Jednom bio sa otvorenim topom, doslovno sam mislio da ce me uhapsiti, SVI, ali SVI db killere imaju :?
 
Sip said:
Ma kod nas samo deri 8) :mrgreen: gdje je koza napravila put tu se smijes voziti, a te koze po takvim cukam iduuu :LOL:

No vjerujem da bi se u nemciji vrlo brzo smirili. Jednom bio sa otvorenim topom, doslovno sam mislio da ce me uhapsiti, SVI, ali SVI db killere imaju :?
SMIRIO ???!!!
Ti ? :misli:.....vrlo upitno...JAKO upitno  :mrgreen:
 
mali_bandit said:
je baš ta  (y)
i ova je sa tog GO, jedan od tunela u kanjonu Tare

pokraj pivskog jezera kad se ide sa durmitora prema Foči, fantastična cesta za uživanje u laganini vožni i nemilosrdno trošenje baterije od fotiča...