Najljepše fotke sa putovanja i vožnji,....

Vrhunski. To je baš top đir na takvom bajku, na takav način. Evo jedino je tank torba premoderna strši al dobro nebitno :D
 
Torba sa strane je iz 1943, ruksak i remenje iz 1959. Torba rezervoaru je original od tog modela, ni meni optika ne odgovara ali je jako praktična kod putovanja.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: amante
Ma nebitno kenjam bezveze po običaju, top je đir i svako normalan bi trebao neku rundu tako, makar po Hrvatskoj nebitno čim nemaš mobitela i nisi u selu izgubljen si.

Sad me ova tema nostalgilizirala, sjetila me na neka davna vremena i daleke avanture...

SJHYpqe.jpg
 
Ma nebitno kenjam bezveze po običaju, top je đir i svako normalan bi trebao neku rundu tako, makar po Hrvatskoj nebitno čim nemaš mobitela i nisi u selu izgubljen si.

Sad me ova tema nostalgilizirala, sjetila me na neka davna vremena i daleke avanture...
A neš ti daleke avanture. Od Rijeke do tamo nit 100 Km :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma nema veze kilometraža nego fantaziranje u glavi, npr neki stari kabruratorac i papirnata mapa, i odem u neki kraj koji mi je nepoznat šta bi značilo bilo gdje izvan PGŽ ili Istre i to bi bio show :D
 
Ma nema veze kilometraža nego fantaziranje u glavi, npr neki stari kabruratorac i papirnata mapa, i odem u neki kraj koji mi je nepoznat šta bi značilo bilo gdje izvan PGŽ ili Istre i to bi bio show :D

Volio bih vidjeti tebe na karburatorcu sa dilerskim mobitelom.

I bez kartice, keš plaćanje.

:D :D :D
 
  • Like
Reactions: amante
Ma nema veze kilometraža nego fantaziranje u glavi, npr neki stari kabruratorac i papirnata mapa, i odem u neki kraj koji mi je nepoznat šta bi značilo bilo gdje izvan PGŽ ili Istre i to bi bio show :D
ala, apn, alpe, ali ne Stelvio i te pizdarije nego Grobničke Alpe, i lagano putevima revolucije tražit Kolindinu vikendicu, staru talijansku kasarnu podno Obruča, pa lagano na Gumanac, avantura samo takva.
 
  • Like
Reactions: amante
Ako si početnik u enduru ko ja, onda tomos automatik a3, da se ne mučiš sa brzinama na zahtjevnim dionicama.
 
  • Like
Reactions: Riker
Moj savijet je APN 4, ali plot twist, sa DCTom.
Papirnata karta i obavezno dio dobro namočen, nečitak, here thar be dragons shema.
P.S. ako imaš suvozača mogu ti posudit svoj gps od prije 15ak godina
PA196389.JPG
 
  • Like
Reactions: Riker
Hvala svima na savjetima, ali malo smo zaspamali temu, stoga evo još jedne fotografije lijepe sa putovanja nekog.

W949Hn9.jpg
 
Najgori put ikad, ne znam ni ja zasto i sta sam tražio po makadamu vise od pola sata u jednom smjeru sa 10kmh, nigdje pristupa plaži osim ove gdje moras bit nindza, puno nepristupacnih lijepih uvala, na kraju iznajmio brodicu i birao koju sam htio 😁
Bol, prekrasne plaze i cistoca mora😍
 

Attachments

  • IMG_20210423_122037.jpg
    IMG_20210423_122037.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • IMG_20200804_152605.jpg
    IMG_20200804_152605.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Spori