Najviše kilometara na R-u

Da li znate nekog da je sa r-om preso 100.000 km ili vise? Nije valjda da niko nezna.. Ili svi skidaju km 😄
nisam siguran da je on s R-ovima prešao 100 tkm, ali znam da mu trenutni R ima preko 100, možda se i odazove :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
105 000 ima trenutno

o0BMOUa.jpg


Nema nuspojava, troši ulje kao prvi dan.

Neš ti natuć kilometre.
 
Znam i ja tog 😁
Neče se odazvat jer onda nema ništa od prodaje. :mrgreen:Ima san jednu Cbr (PC 25) koju san proda sa 72 000 km na satu a posli su je vlasnici prodavali,i to posli 3 godine, sa 49 000.Valjda i km sat ide unatragvrag če ga znat. 😂
 
Postoji toga puno samo svi mi volimo da nas se laze za kilometre...

Odnosno sto bi jedan tu reka pravimo se ludi i sami sebe ubjedujemo u to sto pise na satu 😂
 
Ima moj prijatelj cbr900rr. Kupio ju sa 80t km. On prešao više od 120t. Nikad ništa dirao na njoj. Nikad ništa crklo. Nikad pala ni sa štendera. Radi da ju je prekrasno za slušat. Prodaje nema. Kaže zakucat će ju na zid u dnevnu sobu
 
  • Like
Reactions: as17 and petarr
Thunderace prodat sa 250000km, svaki dan vozen. Prodan zbog smrti vlasnika inace bi danas bio negdje blizu 400000km
 
FJ1100 je više sport-tourer nego prava sportiva,ali koliko znam u Hrvatskoj ima jedna sa skoro (ili možda već i preko) dva milijuna km.


Meni izgleda da je ta FJ kao metla od Triggera iz Mućki, ima je već godinama i izgleda kao nova. Promijenio je samo 8 drški i jedno 15 četki. :mrgreen:
 
Iman ja CBR 6oo sa 308 000 km.U čemu je problem.Jedna godina je bila rekordna sa 40 00 km.Evo je u radioni,ne prodaje se.Iman i drugu sa 106 000,perfektna ,niko joj nebi dao te km. Ni ona nije na prodaju. U magazinu djelova leži ,stoji, VF 750 sa preko 150 000.Sve su ispravne i u voznom stanju.Nema problema sa kilometrima ako se neke stvari mijenjaju periodično.Ne ovisi ni o načinu upotrebe,dokazano, to su motori dobro projektirani.Odlično.
Kad sam sjeo na tu tvoju sa 106tkm(tada imala 103tkm ) imao sam osjećaj da sam sjeo na novi motor naspram moje efice sa niti 50tkm
 
  • Like
Reactions: barba
Da li znate nekog da je sa r-om preso 100.000 km ili vise? Nije valjda da niko nezna.. Ili svi skidaju km 😄
Moj gixxer ima preko 150K pod mojom guzicom (i ženinom :D ) ... koliko je napravio prije nego je došao pod moju guzicu ni sam bog nezna .. :D

Uglavnom,kod mene jesat dva puta bio na "nuli" .. pa sad mogu pričati da nema ni 30K ... :D
 
  • Like
Reactions: petarr
ko bi od vas kupio motor s veliko kilometrazom?
ja sam radio s rabljenim autima...ljudi su dosta ograniceni sto se tice kilometraze...
kolko sam skonto kod motora jos i vise...
 
ko bi od vas kupio motor s veliko kilometrazom?
ja sam radio s rabljenim autima...ljudi su dosta ograniceni sto se tice kilometraze...
kolko sam skonto kod motora jos i vise...

Nekako je generalno misljenje (koliko sam ja primjetio) za auto je najbolje da ga se kupi sa 70.000 a motor sa 30 :D motor sa 50.000 je vec uff. 65 ajoj. 80-90.000 mi kazu nemoj neces nikad prodat.
 
ko bi od vas kupio motor s veliko kilometrazom?
ja sam radio s rabljenim autima...ljudi su dosta ograniceni sto se tice kilometraze...
kolko sam skonto kod motora jos i vise...

Ja sam kupio motor s po njuskalo kriterijima velikom kilometrazom, Nero isto tako i dva moja frenda

I to od 65 tkm do 90 tkm... jos da napomenem da su sva tri R motori ako sto znaci
 
  • Like
Reactions: Nero and petarr
Nekako je generalno misljenje (koliko sam ja primjetio) za auto je najbolje da ga se kupi sa 70.000 a motor sa 30 :D motor sa 50.000 je vec uff. 65 ajoj. 80-90.000 mi kazu nemoj neces nikad prodat.
Koji racku ce ti prometalo za koje vec mislis kako ga prodat a jos ga nisi ni kupio 😁
 
Last edited: