Najviše kilometara na R-u

petarr

Member
Od poznanika r1 2002 ima 110.000 km, nezna da li je radjena generalka. Motor uopce ne izgleda lose sto je najgore. Gdje moras putovat na takvom motoru da tolko nalupas. I kako masine izdrze, ako izdrze tolko bez generalke? Ima netko sa foruma takvo iskustvo, ako da koje ulje koristi 😄
 
Pa to je 6000km godišnje, neš ti kilometraže
 
naravno da ih nema kad kod nas motor kad dode do 50, 60000 onda mu km misteriozno padnu na 19000 i završi na njuškalu i tako u krug :D
 
Ima svega. Yamaha Dragstar2000 godiste 13000 km, pravih, a drugi frend Honda Shadow 150000 km. Znam decka koji je prodao Z750 sa 80000 km.Ja u tri god natuko 30000. Problem kod nas je sta ljudi misle da je motor nakon 50000 za smece, i tesko ih je prodat za normalnu cijenu. A misle zato jer ko zna koliko se puta kilometraza skidala i realno ti motori sa 50 tis imaju i preko 100 tis. i onda kao motor sranje. Kao i sa autima, misli se da je auto preko 200 tis za Metis, a realno imaju i preko pola milje.
 
samo 5 postova je trebalo da od R-a dođemo do drekstara i shadowa o_O
 
Ima svega. Yamaha Dragstar2000 godiste 13000 km, pravih, a drugi frend Honda Shadow 150000 km. Znam decka koji je prodao Z750 sa 80000 km.Ja u tri god natuko 30000. Problem kod nas je sta ljudi misle da je motor nakon 50000 za smece, i tesko ih je prodat za normalnu cijenu. A misle zato jer ko zna koliko se puta kilometraza skidala i realno ti motori sa 50 tis imaju i preko 100 tis. i onda kao motor sranje. Kao i sa autima, misli se da je auto preko 200 tis za Metis, a realno imaju i preko pola milje.

Sigurno da ima takvih slucajeva, dobro si napisao, al gledam i po mobile.de nema ni u njihovim oglasima preko 100.000 (jako rijetko).

Izgleda da je svuda psiholoska granica 50.000 km, kao kraj za motor 😄
 
FJ1100 je više sport-tourer nego prava sportiva,ali koliko znam u Hrvatskoj ima jedna sa skoro (ili možda već i preko) dva milijuna km.
 
kako da ne, 5 :mrgreen: imala je pred par godina (navodno) milijun, ali ja tom tipu ništa ne vjerujem..
 
  • Like
Reactions: sehrz
kako da ne, 5 :mrgreen: imala je pred par godina (navodno) milijun, ali ja tom tipu ništa ne vjerujem..
Hahaha, pred tipa 5-6 godina je imala milju i 125 hiljada... E sad, jel bilo kaj mjenjano dorađivano vamo tamo, ne znam, ali sam iz pouzdanih izvora čuo da je pisao u Yamahu u nadi da će mu poslat novi bajk, a oni mu poslali set ulja xD
Poprilično sam siguran da su mu u tom momentu prošli Honda i Suza kroz glavu... xD
 
ma on laže dok zine, nisam vjerovao dok nisam doživio, nevjerojatno je kako se čovjek u stanju osramotiti za parsto kuna..

jebiga i ja imam 3 aprilije pa ću poslati pismo u Noale da mi poklone novi rsv4 i to X :mrgreen:
 
Da li znate nekog da je sa r-om preso 100.000 km ili vise? Nije valjda da niko nezna.. Ili svi skidaju km 😄
 
Znam ja... par RR 1000 i 600 koji su tu oko 100 000 km

izgledaju i voze isto ko i ovi drugi s njuskala koji imaju 35 tkm :mrgreen:
 
Moj gsxr 600 k4 ima 78000km. Od toga je ove godine napravljeno 8000 od 1.3 do danas. Ako bude služio kao do sada, ide preko 100k.

Neki dan sam gledao tri suzukija 2007 godina oko 1000km ima svaki. Stoje na stenderima skoro pod staklenim zvonom. Gsxr 750, gsxr 1000 i intruder m1800r. Vlasnik je dio obitelji i kilometri su 100% pravi. Prvi i jedini vlasnik. Koliko je takvih na njuskalu? Niti jedan.

Vidio sam jednog srada sa 120 000km.
 
Isto kao i jedan Z1000 sa 138 tkm...

I jedan doktor za Kawe se iznenadio kad je dao kontakt i vidio na satu te km
 
Iman ja CBR 6oo sa 308 000 km.U čemu je problem.Jedna godina je bila rekordna sa 40 00 km.Evo je u radioni,ne prodaje se.Iman i drugu sa 106 000,perfektna ,niko joj nebi dao te km. Ni ona nije na prodaju. U magazinu djelova leži ,stoji, VF 750 sa preko 150 000.Sve su ispravne i u voznom stanju.Nema problema sa kilometrima ako se neke stvari mijenjaju periodično.Ne ovisi ni o načinu upotrebe,dokazano, to su motori dobro projektirani.Odlično.
 
Treba moć izležat tolike kilometraže na R-u. 👍
 
Treba moć izležat tolike kilometraže na R-u. 👍
😂 😂 😂 Šta dete (od 40 god) zna šta je 1000 km u jednom danu.Subota ujutro uzme motor i pravac Hr,iz Ch.Poslije podne osvane u Ši.I to ne jedanput.Od tog jedan vijađ pod kišom od početka do kraja.Ne gledaš unatrag na km ,kao i na godine.
:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: mate and tomo3