Najviše kilometara na R-u

Koliko troši ulja?
Ozbiljno pitam.

7-8 dcl na 1000, tako nešto. Na mojoj nije napravljen nikakav opoziv, isprva me nerviralo (uhvatila me dvaput nedjelja nespremnog, bez boce ulja, na minimumu u motoru :D ), al sad sam se naučio, na polici je uvijek litra ulja i to je to.

Slično je bilo i kod mene pa da znaš što te čeka.:mrgreen: Počinje zapinjati na boldanom. Vrijeme ide i dolaze nove stvari a mislim da nismo još za defilee i slične pizdarije. Trenutno imam jako veliki problem s tim, želim ga zadržati ali nisam za stavit ga pod staklo.

Nažalost, očito sam u toj fazi. Tri tjedna nisam CBR provozao, nekako sam u glavi složio da je želim voziti samo na stazi.
Mislim da je to samo način za umirovit je bez da je prodam. Sve više gledam neke middle weight enduro motore koji će me prebaciti ''oko kuće'' i na neki mali izletić po makadamu.

Ne znam.

Npr. ovo:

Z2odhNf.jpg


Baš mi je nekako tu. Al nisam 100% siguran :D

jbt 34,dobar si,ajde da je 3-4kom.🤣

ja polozio A kat,i odmah uzeo zx10r,i meni je savrsen,islo na preporuku preko moonshelda,tj moon mi ga je uvalio,heheheh.

salim se prezadovoljan sam sa svojim zelenkom i potpuno sam se navikao na njega,i R je bas za mene i to hiljadarka,nema sanse da bih vozio neku drugu vrstu motora i manje kubikaze.😀

Glupost. 600RR je npr meni jeben za vozit (osim ako ne živiš za šiljit po pravcu, onda OK). Ili novija desetka, Ili GSX-R L7...jebenih motora ima. Ograničit se na jedan bajk jer ne znaš za druge je ograničeno :) Ako te to veseli, uživaj.
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Desert sled sam vozio i bio mi je izvrstan ali nekako premal da bi s njim otisao dalje. Za to bi ioak Husq 7 ili Tenere. Uglavnom, ja u sebi vodim bitke za koje nisam vjerovao da ce ikada doci. Brijem da je to kriza srednjih godina. :mrgreen:
 
Kad je već tema o velikim kilometražama na motorima,kakva su iskustva s malim cvajama (NSR125, RS50, 125 i 250, Mito 50 i 125, KR1S, TZR50...),kolike kilometraže takvi motorići mogu izdržati?
 
Kad je već tema o velikim kilometražama na motorima,kakva su iskustva s malim cvajama (NSR125, RS50, 125 i 250, Mito 50 i 125, KR1S, TZR50...),kolike kilometraže takvi motorići mogu izdržati?
Daj se makni od tih malih kubikaža više, znam ja zakaj ti pitaš... Kupi nekaj od 500-600 kubika s ubrizgavanjem i na miru si... xD
 
Daj se makni od tih malih kubikaža više, znam ja zakaj ti pitaš... Kupi nekaj od 500-600 kubika s ubrizgavanjem i na miru si... xD
To i planiram (pomalo skupljam lovu za EN500 iz 97. il noviji,bilo kaj ispod 300 ccm mi nema smisla kupovat kad iovak već imam mali motorić),samo me zanima kak stoje cvaje sa velikim kilometražama,uglavnom da znam jel kilometraža mojeg motora velika.
 
Last edited:
To i planiram (pomalo skupljam lovu za EN500 iz 97. il noviji,bilo kaj ispod 300 ccm mi nema smisla kupovat kad iovak već imam mali motorić),samo me zanima kak stoje cvaje sa velikim kilometražama.

Lose stoje, pogotovo nabrijani, mjeri se u satima, ne u kilometrima. Ima to svojih cari, al da ga jebes, ja to ne prepoznajem :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: lunjo and Nero
Pregazilo ih je vrijeme. Starudija ih i dalje spominje s nostalgijom ali znamo zasto se to dogada. :mrgreen:
 
Glupost. 600RR je npr meni jeben za vozit (osim ako ne živiš za šiljit po pravcu, onda OK). Ili novija desetka, Ili GSX-R L7...jebenih motora ima. Ograničit se na jedan bajk jer ne znaš za druge je ograničeno :) Ako te to veseli, uživaj.
tebi je glupost,meni ne,meni je slab R600,svi smo mi drugaciji nesto sto tebi pase mozda nece meni i obrnuto,probao sam ja vise motora,ovako od nekoga kada mi daju krug,tipa z750,mt07,hornet600,jednaput sam i nekog suzukija 600 naked,nesjecam se koji je bio tocno model,polagao na yamahi 600 diversion,ktm 690sm,sve su to okej motori udobni,ali meni se to osobno nesvida,ja kada dam gas na takvim motorima,meni to nejde,slabo je,jednostavno volim R motor i to 1000,navikao sam se na to i gotovo,ja kada dam gas hocu da to eksplodira ispod mene i vuce,jednostavno takav sam volim to,nebojim se toga,bas kako si napisao idelano za siljiti po pravcu,nije to za svakoga,treba imati nesto u glavi za takav motor,treba se ici korak po korak,nauciti kako krece,ubrzava,koci,osjetiti tu snagu i onda kada steknes taj osjecaj,mozes mu raditi sta hoces,al normalno u granicama svojih mogucnosti.

i neogranicavam se ja,znam da ima jebenih motora,volio bih imati novu desetku ko gogo,ili nekog gsxr itd,samo sto uvijek je novac u pitanju,jedva sam si i ovaj kupio sto imam,niko mi i zivotu nije nista dao,treba biti samo pozitivan i tako razmisljati,uz naporan rad i trud,odricanje ,snovi ce se kad tad ostvariti,ako bog da otkupim jednog dana od gogo desetku za neku sicu.:mrgreen:

iako ovaj moj zx10r,je dosta jaci od njegove desetke,moj je nafriziran,al dobro kako god okrenes,svaka hiljadarka ide...

al dobro ima vremena,meni je tek 20 i nesto,hehe.😀
 
Last edited:
  • Like
Reactions: lunjo
Evo upravo prosao tehnicki, 636 2003, 60000 km. Motor kao iz ducana. Kod mene od 2014, a napravio sam 13000. Brak, jedno dijete, drugo i jebi ga, proslu godinu slabo a ovu otisao na servis i sad na tehnicki 😂. Ima svega 😉