Naljepnica Tehnicki Pregled

Do sad san uvik lipija na livu vilicu skroz zavučenu prema rezervaru ali pošto to nije po propisu onda san je ove godine zadrža u novčaniku 😁
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Do sad san uvik lipija na livu vilicu skroz zavučenu prema rezervaru ali pošto to nije po propisu onda san je ove godine zadrža u novčaniku 😁
Na desnu vilicu ali lagano sazad😂😂😂
Nema niki problema
Uglavnom ima tabla koja upozorava na kamere pa navigacija pa radarbot a i pustin priku naprid jerbo on ima blutut tj komunikacijun u kacigu pa mu javi kad se priblizavamo osasnosti
Kad on pocme kocit pocmen i ja…
Gospeti iman cetverostupanjsku zastitu😂😂😂😂
I sad da se brinen o naljepnici
 
Lako za nalju i kamere, evo u Poljskoj, pa čak i Kosovu, policija koristi dronove, treba gledat u nebo ! :mrgreen:
 
Na mojoj Yamahi Dragstar je bilo dosad bočno kod bravice,sad zadnju je nalijepio na vilicu,desnu.
Rekao supruzi da skinem sve stare naljepnice pa će sljedeći put nalijepiti ponovo kod bravice. Doduše,ima i pravo bilo je nekih 8 naljepnica nakeljeno jedna preko druge.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Na mojoj Yamahi Dragstar je bilo dosad bočno kod bravice,sad zadnju je nalijepio na vilicu,desnu.
Rekao supruzi da skinem sve stare naljepnice pa će sljedeći put nalijepiti ponovo kod bravice. Doduše,ima i pravo bilo je nekih 8 naljepnica nakeljeno jedna preko druge.
U ovoj priči je najbitnije za žena skida naljepnice dok ti nju bodriš i piješ pivu 😆😉

Nekidan san sa zekana skida,prošli vlasnik je stavlja točno po propisu pa mi se to nije nimalo dopalo,lipo san se namučija dok san skinija 3 sloja 😒
 
Tu ide naljepnica pa neka slikaju koliko hoće, Bog će im platit.

IMG_20210504_150255.jpg
 
  • Like
Reactions: Paf