Naljepnica Tehnicki Pregled

meni je tip htjeo zaljepiti u kantun vizira,pa ono instiktivno Neeeee...onda me pita jel more na ljevi mortizer,te odgovorim maaa aj zalipi na desni,i tako zaljepi na desni,i mogu reci,da je bas OK...
 
čuo sam ja i za loch ness :mrgreen: ali ju nisam vidio
Meni je rekao frend,koji je clan foruma da mogu,radi u firmi koja ih postavlja,isto kao sta mogu snimiti da pricas na jontelefo ili da nisi vezan...a nista,ko ima nalju naprijed,nek testira,nek prodje desetak puta 50 vise od ogranicenja uz nju,pa nek javi...
 
Meni je rekao frend,koji je clan foruma da mogu,radi u firmi koja ih postavlja,isto kao sta mogu snimiti da pricas na jontelefo ili da nisi vezan...a nista,ko ima nalju naprijed,nek testira,nek prodje desetak puta 50 vise od ogranicenja uz nju,pa nek javi...
Testira. Ništa.
 
Kod mene je s desne strane vizira. Alles klar Herr Kommissar
 
Meni je rekao frend,koji je clan foruma da mogu,radi u firmi koja ih postavlja,isto kao sta mogu snimiti da pricas na jontelefo ili da nisi vezan...a nista,ko ima nalju naprijed,nek testira,nek prodje desetak puta 50 vise od ogranicenja uz nju,pa nek javi...
Prošao, zato i mislim da je to urban legend. Nisam bio ni vezan :mrgreen:
 
Ja u pon bio na regi i pita me tip gdje cemo zaljepit naljepnicu 😮 ja kazem ma zaljepite gdje hocete, bio sam sretan jer je aprilija prosla tehnicki, mogao mi i na celo zaljepit...na kraju stavio na blotobran


Proslih godina ljepljene na ramu jednu preko druge, ja sve odljepio, ne mozes mi na onakvu ramu ljepit naljepnice, pa nije to ruzna japanska rama, u pm
 
kaj se telefona tiče imam i blutut u kacigi pa to nisam spominjao jer to moze snimit jedino rentgenom valjda :unsure:
 
BTW,

Za sve one koji misle da se može pročitati ima na amazonu jednostavno rješenje u vidu naljepnica :mrgreen: tko je škrt može razljepiti i pravog / meni je to bljak🥴

ins.jpg
 
Nije problem razgovora na mob, nego zauzetosti ruku pri vožnji, pa u autu pričaš sa suputnicima u vožnji i to nije kažnjivo.🤔
 
Jedeš ćevape sa susjednog sica , šminkaš se, tipkaš po navigaciji, pališ cigaretu ... popis je poduži, ali nema neke veze s naljepnicom s tehničkog :mrgreen:
 
kaj se telefona tiče imam i blutut u kacigi pa to nisam spominjao jer to moze snimit jedino rentgenom valjda :unsure:
Kakve to veze ima s naljepnicom?:mrgreen:
 
Imam nalju na motoru ,do baga i natrag prođem 14 puta pokraj kamere ... Vjerojatno je sve po ogranicenju pa csi ne istrazuje tko je drski postivaoc prometnih propisa 😂😂😂