Naljepnice za sve vrste motora i skutera

Pozz drugari,izrada svih vrsta naljepnica za motore i skutere. Izradjujemo i trakice za felge i tank protektore. Naljepnice se izrađuju od kvalitetnih folija koje trpe sunce,kišu,pranje,lakiranje. Izrada po zelji. Slanje naljepnica u svim delovima Hrvatske. +381 66 928 45 72 (viber)


Mozete pogledati i moju fb stranicu: https://www.facebook.com/Nalepnice-Za-Motore-Ni%C5%A1-189061614799364/
 
Naručio naljepnice za svoju staru kantu. Čovjek brz i poslovan, plaćanje paypalom itd. Napisat ću i kakva je kvaliteta kad ih dobijem u ruke.
 
Narucio za frendicu za njezinu thundercat. Naljepnice za pohvalu i sve bilo prema dogovoru. Svakako za preporucit.
 
također pohvale poslovali nekoliko puta  (y)
 
ok, pratim, čisto da mi se ne zgubiš  (y)
 
Stigle, igledaju odlično! Stvarno sam iznenađen. A jel radiš obične naljepnice, koje se ljepe preko laka? Imam neki stari DR koji će valjda biti crn pa bi mi trebale neke koje izgledaju što sličnije originalu. ima toga dosta i ljepi se na kraju, preko svega. ovakav je bio kad je bio novi

https://images.cmsnl.com/img/models/suzuki-dr600_big00013211_64b4.jpg
 
Meni je radio tank protektor po naruđbi,2 godine je izdrzo i onda tek poceo malo se raspadat (to je jako puno s obzirom da sam u 2 godine proso 86 000km i na motoru sam 360 dana godisnje!)
(y) (y)
 
Samo da potvrdim da i ja imam dobro iskustvo po pitanju naljepnica, kako što se cijene i brzine isporuke tiče, tako i kvalitete. (y)
 
Narucene bocne tank naljepnice za tracer 900. Naljepnice odlicne kvalitete, poslovnost za svaku pohvalu, minjali smo dosta puta uzorke i boje i kada smo bia zadovoljan naljepnice napravljene i poslane, za par dana dosle na kucnu adresu, plaćanje paypal-om.
Za svaku preporuku i pohvalu.
6d2c271f095bf56fd9e2c11641952eb8.jpg
 
da se i ja javim
naljepnice brzo stigle, dobra kvaliteta, odlicno se zalipile, zadovoljan  (y)
 
massa.st said:
Narucene bocne tank naljepnice za tracer 900. Naljepnice odlicne kvalitete, poslovnost za svaku pohvalu, minjali smo dosta puta uzorke i boje i kada smo bia zadovoljan naljepnice napravljene i poslane, za par dana dosle na kucnu adresu, plaćanje paypal-om.
Za svaku preporuku i pohvalu.

Vidiš ti...ja već nekoliko puta naručujem, a nemam pojma da kolega radi i takve. Uglavnom, ponovno mogu potvrditi sve ovo sto si naveo. (y)