napokon kupovina 998 sa 1277km

A rs250

Active member
Nakon 6 godina trgovanja sa bivsim vlasnikom poslo mi je za rukom da trgujemo!

Poslije 11 godina stojanja u sobi,prebacen u drugu samo 300km dalju!

Inspekcjom u Ducati servisu potvrdili da se smije upaliti,upaljen bez problema(na kratko)na ljeto cu ga na servis,izmjena remenova i ostalog potrebnog!
 
998 testastretta 2002g
 
Taj motor (i 916) izgleda kao skulptura. Ali malo provozati to ne bi bilo loše. Nego, jel si spavao noćas ili si sjedio u garaži?
 
Baš tražim i od milijun slika 998 nemam niti jednu originalnu. Nema šta nisam prošao sa svojim Dukcima i iz današnje perspektive mi to tako jadno izgleda, zato i savjetujem da ostane serijski uz originalni monoposto ako ti se sviđa, Termignoni 54 i otvoreni dekl kvačila zbog zvuka. Sve drugo zaboravi, pogotovo te puste karbone. Ako te ipak ponese, obavezno sve originalne dijelove očisti i spremi u kutiju. 998 neće nikad imati neku posebnu vrijednost ali će se sigurno najlakše prodat i najviše vrijedit samo i isključivo u originalu.
 
To je šteta vozit.
Po meni 2 najvrjednije linije Ducatija su stari 900SS i linija 916, sve ovo nakon 916 može biti bolje međutim karizma 916 linije im je nedostižna.
 
cestitke i puno sRRetnih km (y)

valjda ce jednog dana jedan 916/998 doc i u moju garazu :whistle: :mrgreen:
 
Stara krama,
koju ni vlasnik nije hotel voziti....
 
Ako nije tajna koliko te je izašla investicija (pretpostavljam da si ženi ovo objasnio kao ulaganje)?
 
čestitam na prinovi.nadam se da ću i ja jednom to uspjeti doživjeti u svojoj garaži,sretno (y)
 
Kome je to Lapa maznuo dijete? :mrgreen: A za ovaj drugi je već dobio najavu da bi mogao uskoro nestat, samo da se mašina složi... :mrgreen:

Ako se Ducati gleda kao investiciju, odnosno da se što manje izgubi ili možda čak i zaradi, onda treba gledat samo limitirane serije u originalnom stanju. Sve ostalo, nula bodova. Kupiti 998 sa navedenom kilometražom je sigurno dobra stvar, ovaj motor na slikama djeluje odlično. U krajnjoj liniji, uvijek ga može meni ponudit kad onaj seronja Bole diže cijenu na tjednoj bazi. :mrgreen:
 
mislim da je neko australsko dite :mrgreen:.nisam ljubitelj ali valja bi jedan 916 tek tako da ga iman :slinavac: