Nasadni ključ za imbus

ZoltanBB

Active member
Pozdrav svima.

Da li netko zna gdje bi se mogao naći nasadni ključ koji paše na imbus?

Trebao bi mi jedan, veličina 10 no da se može nataknuti na klasični šestokutni imbus?
 
Kupi nasadni imbus

using  tapatapa

 
Zog said:
Kupi nasadni imbus

using  tapatapa

Pretpostavljam da se radi o nekakvom konverteru? Znaš li gdje bih ga mogao kupiti?

Od ovih velikih gdje sam bio (Pevec, Bauhaus, ...) nitko mi nije ponudio tu alternativu.
 
nisam siguran da razumijem pitanje ?!?

svaki imbus ulazi u odgovarajući nasadni ... imbus 10 ulazi u nasadni 10 ...  :misli: :misli:
 
strasilo said:
nisam siguran da razumijem pitanje ?!?

svaki imbus ulazi u odgovarajući nasadni ... imbus 10 ulazi u nasadni 10 ...  :misli: :misli:

Nidam ni ja siguran da li sam dobro pitao. :)

Uglavnom, lijevo ja klasicni nasadni kakav se moze svugdje kupiti, meni treba ovaj desno.
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Views: 172
aha .... ti znači želiš nasadne ključeve raznih dimenzija koje "pokrećeš" imbusom 10 ?!? znači nasadni ključevi koji imaju sa jedne strane sexkant 10, a sa druge strane sexkante raznih veličina ?!?

Ako smijem pitati... za koji qurac će ti to ? ...  :LOL:
 
Koji je livo a koji desno?

using  tapatapa

 
strasilo said:
aha .... ti znači želiš nasadne ključeve raznih dimenzija koje "pokrećeš" imbusom 10 ?!? znači nasadni ključevi koji imaju sa jedne strane sexkant 10, a sa druge strane sexkante raznih veličina ?!?

Ako smijem pitati... za koji qurac će ti to ? ...  :LOL:

Tako je KTM zamislio: dobiješ imbus i nasadne ključeve koji idu na taj imbus.

E, sad, znam da istu stvar možeš napraviti i s normalnim nasadnim setom ali eto, kad sam čovjeku izgubio baš ovaj sekstant, ne bih želio da mu narušavam minimalistički zen putnog alata.  :?

Zog said:
Koji je livo a koji desno?

using  tapatapa

Desni je ovaj šesterokutni - taj bi mi trebao.
 
ZoltanBB said:
Tako je KTM zamislio: dobiješ imbus i nasadne ključeve koji idu na taj imbus.

E, sad, znam da istu stvar možeš napraviti i s normalnim nasadnim setom ali eto, kad sam čovjeku izgubio baš ovaj sekstant, ne bih želio da mu narušavam minimalistički zen putnog alata.  :?

spontano mu izgubi i sve ostale i riješi mu mali set gedora ..  :LOL: :LOL:

Sad kad si mi rekao u čemu je fora, volio bih ti pomoći, ali neznam kako ... :neznam:
 
To mi djeluje kao nešto što možeš nabaviti samo u originalu od KTM-a (ako sam dobro skužio, riječ je o alatu  koji dođe s motorom - nekim KTM-om?).
 
strasilo said:
spontano mu izgubi i sve ostale i riješi mu mali set gedora ..  :LOL: :LOL:

Sad kad si mi rekao u čemu je fora, volio bih ti pomoći, ali neznam kako ... :neznam:

Tako ću vjerojatno sebi riješiti problem.  (y)

angelo.ma said:
Špica, Afrika Moto, Mate, Njuškalo, ebay, .....

Hvala na pomoći, previše kompliciram, smjesta šaljem mail Špici.

balky1 said:
To mi djeluje kao nešto što možeš nabaviti samo u originalu od KTM-a (ako sam dobro skužio, riječ je o alatu  koji dođe s motorom - nekim KTM-om?).

Ma to radi slovenski Unior za njih i alat je stvarno malen i praktičan. Samo, eto, nemožeš ga nigdje kupiti.  :(