natjerali su me na ovo Pending

Status
Not open for further replies.

skwo

New member
vlucic said:
Mozes biti Shonyina bejbi jos milion puta, tutanj u svoju temu!!!

:evil:

no dobro dobro..ma nisam ja nicija bejbi..sa Shonyom imam samo neki kao dogovor koji stupa na snagu pod određenim okolnostima i to za kojih 10-15 god 8)
bas ste strogi vi ovdje :cry:
:mrgreen:
 
ma oprezna sam ja..
a sat -imam samo onaj "na sunce" dakle danas ga nemam.zasto pitaš?hoćeš i tebi jedan u vrtu napravim? :)
 
Dobro došla!
Jel imaš borosane?
:mrgreen:
 
za tebe uvijek :wink: plave...i bijele čarapice...da obučem bijelu košulju i tamnoplavu suknju ili više voliš tamno-plavu kutu :mrgreen:
 
bok
dobre došla
:wink:

horoskop?
 
žemska said:
za tebe uvijek :wink: plave...i bijele čarapice...da obučem bijelu košulju i tamnoplavu suknju ili više voliš tamno-plavu kutu :mrgreen:
Kutu,a ispod samo...
Ma ništa!
:mrgreen:
 
ispod samo gaće(one velike) bež boje i rebrastu potkošulju..znam ja šta ti voliš :wink:
 
žemska said:
za tebe uvijek :wink: plave...i bijele čarapice...da obučem bijelu košulju i tamnoplavu suknju ili više voliš tamno-plavu kutu :mrgreen:

ocu i ja to :cry:

sonjo das frendu đir ? :D
 
Pozdrav! :hello: :maca:
 
-MV-AGUSTA- said:
žemska said:
za tebe uvijek :wink: plave...i bijele čarapice...da obučem bijelu košulju i tamnoplavu suknju ili više voliš tamno-plavu kutu :mrgreen:

ocu i ja to :cry:

sonjo das frendu đir ? :D

ccc..uopće nisi maštovit....ima i boljih stvari od borosana..znaš npr one gumene šlapice što čehinje nose na plažu..pa s tim iam tim ima tisućujedna kombinacija :wink:
 
nemogu si to predocit jer cim se sjetim tih slapica odma mi na oci dodje gigi :)

a borosane su sonjin i moj fetis odavno
 
-MV-AGUSTA- said:
nemogu si to predocit jer cim se sjetim tih slapica odma mi na oci dodje gigi :)

a borosane su sonjin i moj fetis odavno

jeste razmišljali o fetis klubu...pa kao sto se svingeri mjenjaju za partnere mi ćemo za borosane :mrgreen:
 
žemska said:
-MV-AGUSTA- said:
nemogu si to predocit jer cim se sjetim tih slapica odma mi na oci dodje gigi :)

a borosane su sonjin i moj fetis odavno

jeste razmišljali o fetis klubu...pa kao sto se svingeri mjenjaju za partnere mi ćemo za borosane :mrgreen:

samo ako ces bit maskota fan kluba borosani
 
pa naravno...životni sam broj 2 mi je biti maskota :mrgreen: ..bar cu negdje svoj "imidž" konobarice iz restorana sindiklanog odmarališta iskoristiti :cool:
 
Status
Not open for further replies.