nažalost, još jedan poginuo.

Status
Not open for further replies.

mkt

Guest
jučer na cesti Hvar - Jelsa poginuo je Ivan S. 21 god. na suzukiu gsx 600, kupio je taj motor prije 3 dana, dan je bio krasan skupilo nas se 15 u grupi i na povratku je završilo kobno za ivana, na sličnom mjestu prošle godine je poginuo jedan momak na yamahi xjr 1300, toliko...
 
Laka mu bila zemlja..
Ali...
Jel to dečku bio prvi jači motor ili je vozio i od prije?
Veliš okupilo se vas 15-ak..
Što ste vozili u grupi ili?
Ako ste vozili u grupi,a znali ste da imate dečka koji je friški trebali ste ga upozoriti i prilagoditi se njegovim sposobnostima...
Ne bih htio sada pametovati,ali možda se mogao sačuvati još jedan mladi život..
 
mkt said:
jučer na cesti Hvar - Jelsa poginuo je Ivan S. 21 god. na suzukiu gsx 600, kupio je taj motor prije 3 dana, dan je bio krasan skupilo nas se 15 u grupi i na povratku je završilo kobno za ivana, na sličnom mjestu prošle godine je poginuo jedan momak na yamahi xjr 1300, toliko...
Na kojem dijelu?
Hvar-Starigrad ili Starigrad-Jelsa?
 
koje je motor bio godište ako itko zna?? :?

rip
 
Split - dana 12. veljače oko 16 sati u Starigradu na Hvaru dogodila se prometna nesreća u kojoj je poginuo motociklist Ivan Sarjanović (1985.). Nesreća se dogodila kad je Ivan, upravljajući motociklom marke suzuki RGSX bez registracijskih oznaka, nakon pretjecanja dva vozila, a uslijed neprilagođenje brzine, u lijevom blagom zavoju izgubio nadzor nad motociklom, sletio izvan kolnika te udarivši glavom u stablo, smrtno stradao.

 
mkt said:
2.Nike utrka je bila od tunela do starigradske luke, a i sam znaš kako su tamo zavoji nepregledni i oštri pošto se radi o sjevernoj strano otoka vjerivatno je bilo i vlage po cesti, čudi me što se nisu utrkivali južnom stranom gdje je cesta odlična.

Cekaj malo o cemu pricamo ovdje, kako mrtve utrke po cestama i onda se cudimo kad netko pogine. Ne pricamo o utrci nadrkanih 50ica koje idu jedva 90kmh nego o strojevima sa >150ks koji postizu brzine do 300kmh.

Inace svi ti "trkaci" a ja bi rekao budale neka se zamisle nad smrcu tog djecaka jer su indirektni krivci zasto taj decko vise nije s nama.

R.I.P.
 
R.I.P
:(
u večernjem list piše da mu je kaciga pukla na pola pri udarcu u cestu znaći prije udarca u stablo???
 
R.I.P

jbg... najvise i ginu ulicni trkaci.... al takve ne treba osuđivat...eto i meni se frend razbio al je imo malo vise srece...zato i postoji grobnik a ne cesta
 
Izi said:
a i tim roditeljima ... stvarno neznam sta bi im reko  :misli:
jedino izraziti sučut!nisu roditelji krivi kriv je on sam!da mu nisu kupili motor kupio bi ga kad tad sam ili bi posudio od nekog pa bi to vjerovatno završilo isto!njima je sad preteško i sigurno si sami prebacuju te im sada treba pružiti samo podršku!
 
neznam tko je kriv svakako dozu gnjušanja u sebi osječam trkati se sa rr sa neiskusnim vozačem koji pretiće dva vozila u nepreglednoj okuci pa šta više treba kazati .Nije njemu kriva kaciga nego ljudska zloća i zavist ta netko ima bolji motor od njih. ja bi rekao hladnokrvno ubojstvo...Dragi moji nazovite se vi motoristima , bajkerima ili kako god bilo imate i vi u ovoj tragediji puno odgovornosti... Mladi život je izgubljen uzalud i niko ga neće vratiti ..ma koliko mi žalili.  Obitelji duboko saućešće.
 
R.I.P.
Katastrofa, karastrofa.
Stvarno nam je godina počela ohrabravajuče :(
Tek je 2mj. a več dvojicu manje brojimo.
Jako pametno kaj se iso utrkivat sa 3 dana starim motorom.
Jako puno je upoznao motor u ta tri dana i fino ga je razradio. :wink:
Laka mu zemlja.
Takav kraj nitko ne zasluzuje. :(
 
Jebiga, mnogi padaju, neki se ne dignu. :(

Istina, glupo je odmah preci na takav motor, no jos je gluplje utrkivati se po ovoj temperaturi asfalta - iskusniji od njega u grupi su to trebali znati. No sto je tu je.

RIP.
 
mislim da isto nije u redu što su ovi s kojima se je trkao pustili da leti za njima, sigurno su znali da je novi i da ne vlada motorom, nažalost mladi život je izgubljen zbog nekog dokazivanja i teranja preko svojih granica
 
Možda je rana još previše svježa , a možda ni mjesto nije adekvatno za ovo pitanje, ali nisam još pročitao komentar nekog od "vodeće" grupe na "R"-ovima.
Ako prikažu svoje viđenje te vožnje ili utrke, kao što je to učinio "mkt", netko od nas će možda lakše shvatiti tragičan slijed događaja i ulogu svih učesnika u njemu. Svaka smrt koja do kraja nije objašnjena, uzaludna je smrt. Na žalost, rat me tu školu previše surovo naučio. A ovo što mi danas imamo na cesta je mali rat. I u njemu ljudi ginu.

R.I.P. - da je barem zadnji ove godine!
 
Status
Not open for further replies.