NC750 X/S DCT

Recimo K&N filter ulja zna puci u toku voznje..... desavalo se ljudima na motociklima vece snage dok f. zraka propusta sitne cestice prasine.... bilo kako bilo treba izbegavati.
Tu informaciju mi je preneo drugar serviser koji ima svoju radionicu u Kanadi. Ovlasceni je serviser za Ducati, Apriliu, MV Agusta + radi motore za stazu.
 
Evo sam iskoristio još malo naše susjede kineze pa je Honda dobila još nosač mobitela/navigacije i wind deflector.

Kvaliteta za cijenu i više nego opravdana. 😏

IMG_20210531_200117.jpg
 
Evo sam iskoristio još malo naše susjede kineze pa je Honda dobila još nosač mobitela/navigacije i wind deflector.

Kvaliteta za cijenu i više nego opravdana. 😏

View attachment 732250
Već sam pisao o tome kako mi je ovakav wind deflector uništio standardni vjetrobran. To ne znači da se to i tebi može dogoditi ali budi oprezan. Nadam se da su setu došli mali komadići lima preko kojih ova 4 imbus vijka stežu čeljust delectora na vizir. Kod mene nisu došli ti limovi pa su imbus vijci stezali direktno na vizir. Doduše preko dosta debelih gumenih umetaka ali su ipak ostavili tragove pa je na mjestima ispod vijaka vizir popucao. Vibracije i pritisak vjetra na delector koje se prenose na površinu gdje je poričvršćen su prilično jake a to onda ostavi trag ...
 
Na sreću dobio sam metalne pločice tako da se nadam da neće biti oštećenja kao kod tebe.
E sad vrijeme će pokazati da li je bio pametan upgrade.
 
Evo gumice napravile prve korake. 🤗

Pohvale za bimbu i Motobox. 👍 Čovjek me pitao par pitanja (stil vožnje, gdje kako i kad) te mi za moj prvi set preporučio Metzeler Z8.

Gumica.jpg
 
  • Like
Reactions: Satelis
Uobičajeno za Motobox. Ako baš ciljano ne tražiš model gume prvo će te ispitati sve datelje pa ti preporučiti što bi bilo najbolje za tebe. Ja sam tako dobio dva seta Pirelli Angel ST, dva Metzeler Z6... Nakon toga sam tražio Mitas i za sada bih ostao na njima...
 
Evo dobio na probu 2 jstuka za sjedalo iako je bio kraći đir (cca 200km) isto da napišem par dojmova ovako na prvu.

1. Lampa gel jastuk kupljen u Novema Nova cca 220kn
Ublaži malo tvrdoću sjedala te vibracije i rupe na cesti ali nije neki spas tako da mislim da ne vrijedi te novce.

2. SW-Motech air jastuk kupljen u Novema Nova cca 900kn ali mislim da je bio niže zbog gotovine
Ja ga nisam probao jer bi me podiglo i nebi mi pasao položaj volana ali žena oduševljena i kaže da rupe i cestu nije osjetila. Napumpan je bio cca 20-30% samo. Ide na pending listu za kupnju. Žena zadovoljna ja spašen. :mrgreen:
IMG-20210620-WA0001.jpg
 
Nazalost moj ide na bubanj, ne mogu kcer voziti na njemu ioako bi mozda stala u spremnik naprijed hahaha
 
Možeš li stavit link koji točno imaš?

Vjerojatno su airhawk i sw-motech li-la u cijeni i kvaliteti.
Air-hawk je prvi na trzistu, nama traje godinama bez tragova koristenja.


nas je ovaj: https://airhawk.net/product/cruiser-medium/
 
  • Like
Reactions: sthooligan88
Može li netko potvrditi da li je street legal i da će proći kod nas bez problema.

- Full system (y)
- Zvuk na prvu (y)
- Cijena (y)
- Ne treba raditi nikakve dodatne modifikacije, znači čisti ''plug and play'' (y)
- Izgled (y)

Black Widow Exhausts

 
cijena mi se ne cini nesto povoljna obzirom da je iz UK.
Ako nema EU homologaciju nece se moci upisati u knjizicu, dakle non-legal
 
Može li se iz linka skužiti ima li ili ne? Najbolje je mail poslati u tom slučaju....

A cijena full systema je manja i od akrapa slip on-a tako da.....
 
Cim ne pise na stranici male su sanse da ima E certifikat..cini mi se da je preglasan i sa decibel kilerom no u svakom slucaju mozes poslati upit na njihov mail..


Zbog brexita racunaj na pdv i carinu pa ti ne znam isplativost u sljucaju da i ima e cert..


Uglavnom gledao sam mivv imas za tvoj motor ako je od 2016 za nekih 350 eura sto je opet puno jeftinije nego sto bi platio iz engleske..
 
A slusaj imas po zagrebu babe jebat za 200 kuna i onih brazilki po 1500 eura...vidi sto ti se svida i mozes priustit pa si uzmi.
 
A slusaj imas po zagrebu babe jebat za 200 kuna i onih brazilki po 1500 eura...vidi sto ti se svida i mozes priustit pa si uzmi.
Istina samo nekad i ta brazilka podbaci pa ode 1500e u vjetar :mrgreen:

A ništa još malo gledat i njuškati nema žurbe. Vidio sam lica ljudi šta bi stavili auspuh i očekivali čuda i onda razočarenje na kraju jbg. :oops: