NCR Factory

Priest

New member
Kako ja stvaRRno volim te nakede  :mrgreen: pratim zbivanja na raznim frontovima. NCR Factory je jedan od brandova koji nas uvijek iznenade dobrim (doduše za nas obične smrtnike preskupim) preradama od kojih se  :slinavac: :slinavac: :slinavac:! Posljednji u nizu NCRM4 je doista prelijep motocikl. U stvari, pogledajte sami.  (y)

http://www.youtube.com/watch?v=2ZD7QHKsVio

http://www.ncrfactory.com/eng/html/24.00.shtml
 
A ovo mi je kraj svijeta...  :naklon:

2a6a42q.jpg
 
Prije puno godina kad bi vidio NCR-a to bi bilo svršavanje, onda s godinama skužiš da su im "novi" modeli na razini limitiranih Agusti. Tu nema ništa novo što nije bilo '98. Danas mi se riga od jednih i drugih.
 
ja još uvjek svršavam na NCR :D
možda kad ostarim više neću :mrgreen:
 
Prekrasno mi je sve osim straznjeg kraja ... taj rep zgleda ko nesto iz radione odredjenog akademiQa iz Rijeke :mrgreen:
 
tibor_zg said:
Prekrasno mi je sve osim straznjeg kraja ... taj rep zgleda ko nesto iz radione odredjenog akademiQa iz Rijeke :mrgreen:

Ne znam govoriš li o NCR M4 ili Macchia Nera, ako je ovaj potonji u pitanju, meni je savršen.  :wink:

2woip8w.jpg
 
Priest said:
Ne znam govoriš li o NCR M4 ili Macchia Nera, ako je ovaj potonji u pitanju, meni je savršen.  :wink:

2woip8w.jpg

mislio sam na M4 :wink:
 
tibor_zg said:
mislio sam na M4 :wink:

(y) mada i tamo ima dva modela, jedan, ovaj što se tebi sviđa  :mrgreen:, i jedan koji malo baca na zadnji kraj od Honde CBR.
 
ovaj sa CBR lookalike repom prolazi (y)

 
mv_agusta said:
ja još uvjek svršavam na NCR :D
možda kad ostarim više neću :mrgreen:

Ako ih probaš i vozit prije toga, onda nećeš morat ni čekat starost. :mrgreen: To su super lagani i odlični motori za nostalgičare. :jesus:
 
Imo sam cast upoznat i razgovarat sa sadasnjim vlasnicima NCR-a. Nakon par minuta razgovora su mi se prestavili kao isti, ok ljudi. Cuvam zajednicku sliku za uspomenu  (y)

Imaju oni liniju za "nostalgicare" i hi-tech liniju sto se da vidit i na njihovim stranicama. Dizu pokale i osvajaju serije u kojima nastupaju u USA i kanadi, sto nije za baciti uzevsi u obzir kolika je to firma zapravo.  :021:
 
Najjeftiniji je oko 30 000 eur pa do 130 000 - 150 000 eur za MH model  :grin: