NE DAJTE DA VAS VOZAJU, VOZITE SE SAME!

Status
Not open for further replies.
Ivanica said:
Jeeee! (y)
Živjela Renata! Ovakve price me totalno oduseve! Nakon svih silnih popljuvavanja obitelji i bliznjih kad smo se odlucili na kupnju motora uz sve silne razloge "kako je to nesigurno i opasno", budem tak tuzna... No moram si isprintat ovo i cesto citati! Hvala Renata!  :D

Hvala ti  :D, i sretno  (y)
 
Priča je stvarna ; i moj život je isti  u potpunosti;
fala ku....cu da me neko razumi!

dajem ti 5-cu (y)
 
slave-yamaha said:
Priča je stvarna ; i moj život je isti  u potpunosti;
fala ku....cu da me neko razumi!

dajem ti 5-cu (y)

Hvala za 5-cu  :D, davno je nisam dobila  :LOL:

Tebi  :hug:  :wave:
 
Jako lijepa prića (y) .U mojoj obitelji samo ja vozim(za sada,dok unuk ne poraste :mrgreen: ),ali imam punu podršku "moje" Renate i obiju kćeri.Rijeći supruge:ak si ti sretan i ak ti je takav gušt,onda se vozi,i ja sam sretna.Mislim da je puno ljepše sjest na motor,kad znaš da nitko nebude "frducal",već se raduje tvojoj sreći (y) (y) .Uživajte i sretno svima (y) .Bok.
 
Koko  (y), hvala, i sretno i tebi  :biker:
 
sibenik said:
pa sve ok da, kad volite te trbušćiće imat a pogotovo onog zlikovca koji uzrokuje taj trbušćić. porođaj i ručak su kao aduti našoj vječnoj životnoj patnji koju prolazimo radi vas? ma vozite se da same..  :jesus:  (y)
lzv7miaa.gif

koliko je tebi godina :misli:
 
Puno sretnih kilometara moto obitelji... (y) (y) ... jako realna priča !!!
 
maxmax said:
Puno sretnih kilometara moto obitelji... (y) (y) ... jako realna priča !!!

Hvala  :D i tebi puno sreće  (y)
 
Bravo ti! Sve probano, sve odrađeno, valjda sam falila samo što nisam našla muža bajkera. Ah ta ljubav...
 
Ako te netko ne razumije (neki laik) zašto se ti voziš motorom i ako ti stalno pametuje "pa to je opasno, pa kako te nije strah" i slične gluposti, ne moraš ti to njemu niti objašnjavat jer su to uskogrudni ljudi. Ako mu je bitna tvoja sreća i tvoje zadovoljstvo, prihvatit će tu tvoju strast za motorima jer mu je stalo do tvoje sreće i podržat će te u svakom trenutku. Ako se nikako ne može pomiriti s tom tvojom strašću za motore onda, ruku na srce, niste jedno za drugo.

Do jarca, ta sve je u životu opasno ukoliko ne živiš pod "staklenim zvonom"! Kako ja mrzim kad mi se nađe neki laik srati o tome kako je motor "smrt", kako "nisam normalan što vozim motor", "kako se mogu voziti po toj hladnoći?" i ine baljezgarije! Ili me prihvati takvog kakav jesam jer se, u pogledu ljubavi prema motoru, promijeniti neću ili se makni od mene i pusti me da uživam u vožnji motora!

Respect Renata i ostale istinske bikerice!  (y)
 
Dodo the chief said:
Do jarca, ta sve je u životu opasno ukoliko ne živiš pod "staklenim zvonom"! Kako ja mrzim kad mi se nađe neki laik srati o tome kako je motor "smrt", kako "nisam normalan što vozim motor", "kako se mogu voziti po toj hladnoći?" i ine baljezgarije! Ili me prihvati takvog kakav jesam jer se, u pogledu ljubavi prema motoru, promijeniti neću ili se makni od mene i pusti me da uživam u vožnji motora!

Respect Renata i ostale istinske bikerice!  (y)

Vidim da si ti jedan od onih koji me razumiju, hvala ti na ovim riječima  (y)
 
Status
Not open for further replies.