ne pali i ne pali............

Status
Not open for further replies.

speed

New member
ovak, imam YAMAHU AEROX, bilo je to davne 2003 kad sam ga kupio, i nakak nemam srece s motorima i paljenjem, tak da od prvog dana slabije pali....treba mu.....no na kraju ipak upali......al onda je dosla zima i nema sanse da pali....otfural sam ga na servis i nisu nasli nikakvu gresku, njima kao pali i ta sranja, tak da neznam kaj da radim, pa ak ima ko kakav prijedlog il iskustva s tim..........hvala :chainsaw:
 
Definitivno treba probati sa novim akumulatorom. Meni je isto accu bio sumnjiv (doduše na Z650, ali isti drek), i kad sam kupio novi palio je ko mina :mrgreen:

Ipak ga brže zavrti pa lakše primi pogotovo kad je hladno
 
sandi said:
Definitivno treba probati sa novim akumulatorom. Meni je isto accu bio sumnjiv (doduše na Z650, ali isti drek), i kad sam kupio novi palio je ko mina :mrgreen:

Ipak ga brže zavrti pa lakše primi pogotovo kad je hladno

Dali je skuter motor? :mrgreen:

Mislim da nema veze s akumulatorom ako ne pali na kurblu.
Na kurblu mora palit i bez akumulatora, jer nema tu elektronike i pizd.!

Prije će bit nešto oko karb. i sl.
 
bad_dac said:
napuni akumulator :mrgreen:
jel ti teze pali na alanser ili na kickstarter il na oba??


na oba, al na kraju prije upali na alanser...
i punim ja akumulator al opet nije bas pametno punit ga svaki dan i jebati se s time....
 
A šta je sa čokom? Ako je već problem od prvog dana...
 
da ne otvaram novi topic ja imam onu Betu Eikon gore je minareli mašina e meni pak neče da upali nikako ni na kurblu ni na elektro starter.Novi akumulator nova sviječica i ništa ali istina nije radio više od 4 mjeseca :( pomozite dok se nisam :mortal:
 
ajd ljudi pomozite hitno je  :mortal:
 
speed said:
ovak, imam YAMAHU AEROX, bilo je to davne 2003 kad sam ga kupio, i nakak nemam srece s motorima i paljenjem, tak da od prvog dana slabije pali....treba mu.....no na kraju ipak upali......al onda je dosla zima i nema sanse da pali....otfural sam ga na servis i nisu nasli nikakvu gresku, njima kao pali i ta sranja, tak da neznam kaj da radim, pa ak ima ko kakav prijedlog il iskustva s tim..........hvala :chainsaw:

kakve je boja svječica poslje vožnje?

vjerovatno treba naštelat karburator (omjer zraka i goriva)
 
mkt said:
kakve je boja svječica poslje vožnje?

vjerovatno treba naštelat karburator (omjer zraka i goriva)

hvala, probat cu..... (y)
 
a ima li u motoru benzina :misli: :mrgreen: :LOL: :LOL:


kako pali ljeti ili kad je vruć motor....ako pali ok sigurno ti je do čoka... :mrgreen: :misli:
 
jel mašina dobiva benzin.. jesi dihtunizi svi beba.... jel sviječica dobiva struju.... jel ovo jel ono....
 
kaj motor mora imati i benzina, ma da.....
pa naravno da ima benzina,
 
ma koliko neki odgovori bili glupi znaj da se nekom i to dogodilo :LOL: :LOL:
počmi od goriva pa polako dalje stepenicu po stepenicu ....






jer ako nešto priskočiš obično ti je to riknulo... a ono što si uložio u popravak nitko ti neće vretiti...a što je najgore obično je to neka banalna stvarčica...... :jesus: :jesus:

 
otvoriš filter zraka i začepiš ga krpom, pali i vozi !

to ti je normalno nakon par dana ne vožnje
 
Gledaj speed, jako teško je dati dijagnozu temeljem e-mail poruke, višestruko bi nam bilo lakše npr. preko telefona jer bi več imali zvuk pa bi mogli suzit izbor mogučih kvarova.
Mislim da bi ipak morao potražit savjet stručnjaka koji bi ti pogledao i pregledao motor prije davanja dijagnoze. Nakon ovoliko vremena vidljivo je da ti na ovom forumu nemožemo adekvatno pomoći pa ču ovo sad zaključati
 
Status
Not open for further replies.