Ne stoji mi na nozi ,na centralnom je

Kawah

Well-known member
:cool: Gruntam ,da li staviti u Birtiju ili pod Dobre prilike u oglasima.Ma nije prilika! Puknut ću ovdje.
Zovem oglašivača ,pratim povremeno oglas,mjesecima to traje.Za sada neću precizirati o kojem je bajku riječ.Većina Vas se ne bi nikad odlučila na to...I tako ,u razgovoru dođem do nekih meni bitnih informacija,međuostalim i do ove da prodavatelju NE STOJI NA NOZI.Stoga,ne misli korigirati traženi iznos .A morat će ,jer velim ja njemu da je parkiran na centralnom osloncu ,a ne na njegovoj nozi.Na 4 soma nudim 3 i petsto_Ostavio sam ga da se dinsta na laganoj vatri. Ajd sad da čujem komentare.😂🍹
 
Reci koji bajk je u igri pa da vidimo vredi li 3.5 :mrgreen:
 
Svojevremeno oštrooki potencijalni kupac oštrooko primjetio da se vide tragovi čizme na osloncu za nogu, i to baš na dijelu koji je predviđen za oslanjanje čizme.

Po tom detalju je ODMAH skužio da je motor kojem stoji 86000 km na celeru bio rabljen :mrgreen:

Morao sam rušit cijenu nakon što me prokužio (n)
 
jedino što je na motoru gore od centralne nogare je kofer, ne znam zašto to uopće gledaš.. o_O
 
Cekaj kraj mjeseca i odnesi mu cash ispred ociju.
 
Ova price nije potpuna bez imena modela vozila jer time bi mogli otkriti na kakvu tocno nogu prodavatelj misli.
 
budući da je ovo tehničko pitanje, :mrgreen:

meni nikada ne stoji na nozi, već na bočnjaku,
centralni nemam, a i kad sam ga imao pojavio
bi se na motoru ponovo tek kod prodaje

eto, da je napisao kako je motor na štenderima
možda bi priča imala težinu :mrgreen:
 
Pa vi brišite Adamu teme :mrgreen: ....
 
Oho ! Nakon što mi je tema obrisana ,pa ponovno vraćena u opticaj (ne znam kojim čudom) 😂 😂 ,vidim da se rasprava odvija od smijera pljuvanja do strane znatiželje o kojem se bajku radi .Svemoćni forumski mudraci čak i prognoziraju mogućnosti ishoda ,ali najjače mi je da niko nije dao pojašnjenje kaj bi to značilo Ne stoji mi na nozi.Ak budete dobri ,otkriti ću vam o kojem se bajku radi.Između ostalog ,nudi se u par oglasnika,vama najaktualnija je njuška.Ak si date truda ,shvatiti će te koji je . Mala pomoć : litra .
 
centralna nogara, litra, znači fazer, cbf il tak neka splačina, garant ima i kufer, božesačuvaj 🤯
 
Oho ! Nakon što mi je tema obrisana ,pa ponovno vraćena u opticaj (ne znam kojim čudom) 😂 😂 ,vidim da se rasprava odvija od smijera pljuvanja do strane znatiželje o kojem se bajku radi .Svemoćni forumski mudraci čak i prognoziraju mogućnosti ishoda ,ali najjače mi je da niko nije dao pojašnjenje kaj bi to značilo Ne stoji mi na nozi.Ak budete dobri ,otkriti ću vam o kojem se bajku radi.Između ostalog ,nudi se u par oglasnika,vama najaktualnija je njuška.Ak si date truda ,shvatiti će te koji je . Mala pomoć : litra .

evo gorim od želje i ne znam sam kako ću dalje dok ne saznam :mrgreen:
 
Fazer nije ,cbf nije .Kufer nema ,a i da ga ima puknul bunta odmah dole. Shepa,na koji S10 misliš ?
 
Ima u tebi Dado još ponešto žara kad si u vrijeme procvata Jabuke visil tam povremeno s glavom.