Ne stoji mi na nozi ,na centralnom je

Oho ! Nakon što mi je tema obrisana ,pa ponovno vraćena u opticaj (ne znam kojim čudom) 😂 😂 ,vidim da se rasprava odvija od smijera pljuvanja do strane znatiželje o kojem se bajku radi .Svemoćni forumski mudraci čak i prognoziraju mogućnosti ishoda ,ali najjače mi je da niko nije dao pojašnjenje kaj bi to značilo Ne stoji mi na nozi.Ak budete dobri ,otkriti ću vam o kojem se bajku radi.Između ostalog ,nudi se u par oglasnika,vama najaktualnija je njuška.Ak si date truda ,shvatiti će te koji je . Mala pomoć : litra .
Imao sam vremena za razmislit od jutros :unsure: nisam doduše zbog toga kurca odradio na poslu ALI;
Mislim da je pjesnik htio reći da mu nije hitno prodat motor jer mu "ne stoji na nozi" pa da bi ga bolilo i da bi ga se htio čim prije riješit.

Inače moguće je spustit bočni nogar sam sebi na stopalo, nije se to naravno meni dogodilo ali khm, znam jednog koji je :mrgreen:
 
Bajumbadum,sviđa mi se kak razmišljaš,tvoje kompetencije za sad nisu upitne. 😂 😂 👍
 
Oho ! Nakon što mi je tema obrisana ,pa ponovno vraćena u opticaj (ne znam kojim čudom) 😂 😂 ,vidim da se rasprava odvija od smijera pljuvanja do strane znatiželje o kojem se bajku radi .Svemoćni forumski mudraci čak i prognoziraju mogućnosti ishoda ,ali najjače mi je da niko nije dao pojašnjenje kaj bi to značilo Ne stoji mi na nozi.Ak budete dobri ,otkriti ću vam o kojem se bajku radi.Između ostalog ,nudi se u par oglasnika,vama najaktualnija je njuška.Ak si date truda ,shvatiti će te koji je . Mala pomoć : litra .
tlr suzuki
 
ali najjače mi je da niko nije dao pojašnjenje kaj bi to značilo Ne stoji mi na nozi.
to će znat oni kojima puno stoji na nozi , pod puno mislim na godine :mrgreen:
p.s. meni enigma zakaj propiša kontra štap

i da , baš me briga koji je motor :mrgreen:
 
Na 4000 skinuti 500 je dosta ,do nekih 300 bi bilo ok .Nategni jos tih 200 I vjerujem da ce svi biti zadovoljni!
 
  • Like
Reactions: amante
Ajde da vam otkrijem, našao je dosta povoljno Aprilia RSV4 1100 Factory, na koju je ugrađen kofer od 48l i centralni nogar od S10. Gledao sam ju i ja, ali me je strah njene pouzdanosti, navodno namotaji izgaraju pa me strah to kupit, a i puno troši za jedan adventure motor.
 
  • Haha
Reactions: SpoRRi and Spori
Jednog dana, netko će pronaći načina kako na centralnu nogaru ugraditi kuku, i taj dan će zavladati mir i blagostanje u svijetu.

Jednog dana...
 
Pa meni nosač tablice služi ko kuka, šta god treba povuć, zavežem za njega i bude ok.
Ovi šta krše zakon vozeći bez nosača imaju te probleme, mi legalni koji se držimo svih ograničenja nemamo tih problema