Neće nas Talijani zaje*avat (Nova Honda SH 300)

Status
Not open for further replies.

joke

Active member
07.jpg


Još nema tehničkih podataka, ćim bude ide update
 
Izgleda ko malo ružniji beverly. Ima ABS i ravnu podnicu što je dobro za ovu vrstu prometala. Stari SH 150 koji je bio 2002. i 2003. najprodavaniji skuter u Italiji proizvodio se u Italiji (Honda Italia) tako da će mislim i u ovom slučaju "Talijani opet zaje*avat".
 
Evo sam naletio na neke podatke:
280 ccm s četiri ventila, 19,9 kW pri 8250 o/min , 25,7 Nm pri 6000o/min,PGM-FI ubrizgavanje, vodeno hlađenje i dvostruka bregasta u glavi. EURO3 s reguliranim katalizatorom i lambda sondom.
Međuosovinski razmak 1420 mm, težina praznog 169 kg, kotači 16 inča, oba diska 256 mm promjera. Verzija s ABS-om ima hondine integralne CBS kočnice. Troklipna kliješta naprijed a jednoklipna otraga.
Navodno agregat vrlo malih dimenzija, nisko postavljen, tako da je težište skutera vrlo nisko.
 
..i onda netko prigovara Kymcu za dizajn  :misli:
 
Pec said:
Izgleda ko malo ružniji beverly.

Ili ruzniji Peugeot Looxor.
Bit' ce vjerovatno manji od Beverly-a, upravo kao Sportcity ili Looxor.
 
To je ništa drugo nego nasljednik Dylana.....ima mi to frend i mada je ružan on je odvalio 40 tis km u dvije godine.
 
Pouzdanost Honde nije uopce podlozna raspravi.
(y)
 
izgleda predivno  (y)

i mislio sam da ce izaci jaca verzija uskoro  :D
 
Mislim da bi se vecina slozila da je ovo zapravo predivan skuter ako ga se usporedi sa
njihovom trenutnom ponudom koja stoji na Hondinom webu:











:misli:
 
CatchME said:
To je ništa drugo nego nasljednik Dylana.....ima mi to frend i mada je ružan on je odvalio 40 tis km u dvije godine.
Zašto nasljednik Dylana ako SH 150 več postoji?
 
Vidio sam ga u salonu i uopče ne izgleda loše. samo mi nedaju da ga malo provozam,, :LOL:
 
Ovaj treći odozdola super izgleda.....podsjeća me lagano na kosilicu koja se može u Pevecu kupiti
 
joke said:
Ma u kojem salonu nesretniče, još nije ni službeno predstavljen

p.s. Ako su dobri oni podaci gore s 27 KS je Honda opet napravila najjači motor u klasi

Pa kaj ne vidiš da se bacam od smijeha...Nemoj zamjeriti, ali danas sam nekak jako dobre volje. :jesus:
 
Nike said:
Ima ih sve više svakim danom. Zato sam i otišao sa svijetskutera foruma jer se tamo svi znaju samo smijat i svađat.
Mogao bi predložit Saši da ukinemo skuter podforum pa nek se tamo svađaju s klincima

pretpostavljam da je mislio da klasa 300 nije nikad ono zazivjela  :wink: ..ono o svadanju nebih komentirao
 
Cortez said:
Jesam.
Koji od njih ima 280ccm (retoricko)?
Piaggio 500 u stvari ima 460 cc. to je sve klasa 500  :wink:
 
Nike said:
Piaggio 500 u stvari ima 460 cc. to je sve klasa 500  :wink:

Kako vec postoji 250ccm kod vecine proizvodjaca, spomenuti Versity i Leonardo su daleko blizi
250tki nego 300tki, a ova Honda SH300 je opet bliza.. well, broju 300, tj. ni jednom drugom skuteru
na trzistu.

U klasi 500 ima i "pravih" 500tki - Xciting npr, uskoro i Peugeot (491ccm).
 
Evo što talijani kažu, možda se i oni varaju kao i ja :mrgreen:

grazie alla presentazione dell'SH300i, uno scooter estremamente interessante e che introduce un nuovissimo motore da 279cc a quattro valvole, il più compatto e potente della categoria.
 
Pec said:
Izgleda ko malo ružniji beverly. Ima ABS i ravnu podnicu što je dobro za ovu vrstu prometala. Stari SH 150 koji je bio 2002. i 2003. najprodavaniji skuter u Italiji proizvodio se u Italiji (Honda Italia) tako da će mislim i u ovom slučaju "Talijani opet zaje*avat".

Šasija se sklapa u Italiji, ali agregat ne, kao argument prilažem slijedeče :mrgreen:

"cyberscooter" about SH 300, scooter prodotto in Italia (motore escluso)
 
Izbrisao sam svađu i offtopic.
Joke i ostali imate pm za takve rasprave
 
Status
Not open for further replies.