Nedjelja 05.04.2009. idemo na more :-)

Adventurer

Active member
Plan i program za nedjelju:

09:00 - 09:15 okupljanje i tankiranje na INI 1km iza rotora prema Karlovačkoj autocesti (ne pivi  :mrgreen:)
09:15 - 09:30 dogovor i pokret: autocestom do Karlovca pa starom cestom do Severina
Severin - kava,odmor i tankiranje tko treba
Dalje prema Crikvi, Novom Vinodolskom te vjerojatno ručak u Senju - restoran "Martina" gdje smo već bili više puta.
Povratak prema Josipdolu i Karlovcu za ZG u popodnevnim satima tako da se vratimo za dana i toplog vremena.

Ponijeti 2-3 puta po 10kn sitnog za kave te malo više kn oni koji misle ručati u restoranu.
Foto-aparati su također dobro došli.
Vozimo se normalnom brzinom na granici prometnih propisa  8) - nema jurcanja i divljanja (ovo je za one koji idu prvi puta s nama)

Prijave otvorene: sad... (y)
 
Adventurer said:
Plan i program za nedjelju:

09:00 - 09:15 okupljanje i tankiranje na INI 1km iza rotora prema Karlovačkoj autocesti (ne pivi  :mrgreen:)
09:15 - 09:30 dogovor i pokret: autocestom do Karlovca pa starom cestom do Severina
Severin - kava,odmor i tankiranje tko treba
Dalje prema Crikvi, Novom Vinodolskom te vjerojatno ručak u Senju - restoran "Martina" gdje smo već bili više puta.
Povratak prema Josipdolu i Karlovcu za ZG u popodnevnim satima tako da se vratimo za dana i toplog vremena.

Ponijeti 2-3 puta po 10kn sitnog za kave te malo više kn oni koji misle ručati u restoranu.
Foto-aparati su također dobro došli.
Vozimo se normalnom brzinom na granici prometnih propisa  8) - nema jurcanja i divljanja (ovo je za one koji idu prvi puta s nama)

Prijave otvorene: sad... (y)

Ja sam za...
U ovom boldanom se osjećam prozvanim...ja se normalno vozim  (y)
 
Ja već rekao, ak bude onako kako sad piše u prognozi, idem....  (y) samo me malo brinu one dvije kose crtice u Delnicama na DHMZ...  :misli:
 
Adventurer said:
Haha pa to sam zbog tebe i napisal  :mrgreen: :mrgreen:  (y)
ja vas nemrem pratit...morat ćete malo sporije zbog mene.... :mrgreen:
ali za ozbiljno
 
moover said:
Ja već rekao, ak bude onako kako sad piše u prognozi, idem....  (y) samo me malo brinu one dvije kose crtice u Delnicama na DHMZ...  :misli:

Na nekim prognozama u Delnicama nedjelja sunčana:

 
Chimpa said:
a jutarnja kava cekusa  :misli:

:mrgreen:
jutarnja kava u 8 u kafiću preko puta NoveTV... :)

Što se tiče ove prognoze za Delnice, moš mislit kak oni znaju iz sata u sat kakvo će bit vrijeme u Delnicama 3 dana unaprijed...  :misli:
 
Super Jura said:
S obzirom na boldano jeste li sigurni da se vratite po danu?  :wink:
pa truditi ćemo se
 
Sutra idemo na Grobnik na rekreativni djir po pisti, javim kakvo je bilo vrijeme. Ako ne budem crknut svakako sam za djir u nedjelju...
Pozdrav


 
meni jos nekaj visi za nedjelju tak da su sanse 50:50 , al ak nebu nis od toga i ak me primate ja bi volio ic, pogotovo jer mi je ruta ok, a i nisam neki rejser tak da mi laganini voznja i vise neg odgovara + strsljen mi jos nije vidio magistralu :mrgreen:

 
idem i ja  :mrgreen:
tj draga i ja bi isli, al neznam nikog od vas, pa vidimo se sutra u 9 na INI onda da se upoznamo (y)
 
Slobodno svi dođite. Po sadašnjim prijavama za koje imam najavu izgleda da bu parova više nego solo drivera  (y)
 
Chimpa said:
428 km u 11 sati i 45 minuta
prosjek cijelog dana 35 km/h  :mrgreen:

sam neznam kak rutu snimiti da mogu staviti tu  :misli:

Upucaj rutu na Zumo pa uslikaj s mobom pa na Picasu i tako to... stavi da vidimo  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: