Nedjelja 06.02. izlet do mora

Adventurer

Active member
Hallo ekipa! Ima li hrabrih za đirić do mora u nedjelju 06.02.?
Prognoza je čist OK.
9:30 Kava na OMV-u nakon ulaska na AC ZG-Karlovac.
10:00h pokret
Dolje negdje po dogovoru ručak.
17:30h Povratak u ZG
 
Adventurer said:
Do nedjelje bu stiglo proljeće  :mrgreen:
Mogao bi nam pokazati onaj put iznad Jablanca  (y)

ledeno je za taj sport prema gore, još ima sniga bio sam neki dan....sad evanutalno da se spustite do
crikvenice ili opatije đir.....kod mene je orkanska bura i dalje
 
Doc Luka said:
Mislim  da  si  malo  mazohist ,  ma  jesi  po  sportu  vidim   :misli: :mrgreen:

Ma daj Luka. 8)
Pa škvadra se vozi na Elefantentreffen a vama je frka na +10..+15C otić do mora.  :jesus:
 
Adventurer said:
Hallo ekipa! Ima li hrabrih za đirić do mora u nedjelju 06.02.?Prognoza je čist OK.
9:30 Kava na OMV-u nakon ulaska na AC ZG-Karlovac.
10:00h pokret
Dolje negdje po dogovoru ručak.
17:30h Povratak u ZG

eto ja sam jedan od hrabrih :mrgreen:
 
Evo pronašao sam dokaze sa zadnja 2 zimska đira do mora i to u 1. mjesecu  (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,38417.50.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,85482.0.html

ak smo to preživjeli valjda bumo i ovo.  (y)
 
ja nikad ni ne jedem u senju, čak i da dođete ne znam di bi vas odveo, cijene katastrofa usluga slaba....

na područu crikvenice ima dobrih restorančića....al sve je to skupo naspram gore u ZG...pogotovo roštilj
 
aj bit će vam ovdje super vrijeme,
idete gore iznad Jablanca dok se ne zakopate u snijeg, pa pomalo nazad, prema Karlobagu pa doma
 
Adventurer said:
Ma daj Luka. 8)
Pa škvadra se vozi na Elefantentreffen a vama je frka na +10..+15C otić do mora.  :jesus:

Ma  nije  bio  do Louisa ove  jeseni i zmrznuo se  kao neka  stvar. Nemožeš  vjerovat  vozimo se  gore  i  zima  magla tak  da  sam  morao  stati  to  je  oko 12 h  a  za  pol sata sunčano  i barem  za  5  st. toplije.  Ma  cesta  nije  nikako  dobra  voda  šoder  stalno  a  nekaj  te  vuče  na  vožnju.
 
cini mi se da ides sam :LOL:
 
Ako doletite do Crikvenice imate dobro mješano meso iznad hotela Therapia u Step-u. Nije nešto skupo..novo otvoreno.