Nedjelja - idemo na more

Adventurer

Active member
Obzirom da je prognoza vremena za vikend odlična pozivam ekipu od prošle nedjelje a i sve ostale da napravimo prvi ovogodišnji đir do mora i popijemo kavu u Crikvenici ili Opatiji.
Išli bi u nedjelju u jutro - povratak u popodnevnim satima (y) (y) (y)
Molim prijave sad...
 
pol foruma bu i na grobniku .. kak bi ti isel dole, autobann ili stara? kad bi bio pokret ?
 
Adventurer said:
Pa sve je moguće, kako odlući većina. Ajde ne kompliciraj nego se prijavi (y)

ne kompliciram, pri - javljujem se, samo daj prijedloge gore..pa ćemo se kasnije ionako dogovoriti  (y)
 
Ja mislim ici prema Grobniku, ali mogu prvo s vama do Crikve pa se spustim do Grobnika pa polako doma.

Nego, morao bi dati neko vrijeme - da ne ispadne da smo se 4 sata okupljali pred PIT-om.

Ja vjerujem da sam oko 10:00 u Pitu, ne da mi se cekati masu ljudi do 12:00 pa onda benzinska pa mozda krenemo...
 
Pa evo prijedlog da se skupljamo na kavi od 9:30 a pokret bi bio točno u 10:00. Malo je nekima možda rano ali to je zato da uspijemo uhvatiti ponešto i morskog sunca i ugođaja, a da se stignemo vratiti do sumraka.
 
vlučić ima moj broj,tako da je pao dogovor da se javite kada dodjete u ri...mi smo isto tu negdje oko crikve  (y)
 
Idemo i gđa i ja s Vama papcima!Oćete da vas vodim prek Slo?Cca 1 sat duže , al se ima kaj za vidjeti?  :wink:
 
Morti bu magla ranije!Ak se mute vozili ko muškarci ne bu prekasno!  :jesus: Šalim se,ovo je bio samo prijedlog,tam bi bili do 13:00!Povratak ne bi trebao biti iza 15:00!  (y)
 
Da nebu malo zima....


Svejedno, sretno vam (y)
 
Možda i bolje da imam obaveza ujutro - ko bi vas vlovil :mrgreen:
 
dr.chala said:
Idemo i gđa i ja s Vama papcima!Oćete da vas vodim prek Slo?Cca 1 sat duže , al se ima kaj za vidjeti?  :wink:
Kakvu čast ćemo imat,vozit se s dr. Chalom,pa ja nebum mogel danas spavat od uzbuđenja. :mrgreen: :jesus:
 
dr.chala said:
Pa nismo mi RR-ovci i plačipičke da nam je na +10C zima!  :jesus:




Jeahh rajjt (y)


P.S.upala prostache(prostate i kanala) vam ne gine (y)
 
nemojte divljat i sretno :mrgreen: (y)