nedostatak dodatne opreme za piaggio skutere

sail

Member
mislin, zoven u servis piaggia kraj Tribua, pitan imaju li grijaći za ruke za beverly, kažu zovi u dućan. Zoven u dućan, tamo kažu zovi servis...daj nek mi neko objasni zašto se neke stvari nemogu nać ili narućit....recimo ti grijači. :x
 
Ljudi u servisu nisu prodavači, pa su te uputili u prodavaonicu, a oni u prodavaonici znaju da ne postoje ručke s grijanjem za Beverlya, ali postoje za X9500, pa su mislili da u servisu pitaš dali ih mogu prilagoditi za tvoje vozilo.
Na tvoju žalost nisi naletio na mene u prvom pozivu jer bi odmah dobio kvalitetan odgovor. :mrgreen:
Ukratko, ne proizvode se originalne grijane ručke za Beverly
 
sail said:
mislin, zoven u servis piaggia kraj Tribua, pitan imaju li grijaći za ruke za beverly, kažu zovi u dućan. Zoven u dućan, tamo kažu zovi servis...daj nek mi neko objasni zašto se neke stvari nemogu nać ili narućit....recimo ti grijači. :x
Koji si broj zvao? Postoje dva dućana. Traži nekoga od nas dvoje slobodno drugi put kada zoveš...
 
neznan na koga san naletija, al na Joku i Niku nisan iako san s njima u kontaktu šta mi god triba. I kvalitetno oba rade svoj posal. Mislija san da ću nać ručke jer postoje prazni slotovi za te stvari ispod volana beverlya. Ipak, hvala na odgovorima. P.S. Joke ti si mi i proda beverlya.
 
sail said:
neznan na koga san naletija, al na Joku i Niku nisan iako san s njima u kontaktu šta mi god triba. I kvalitetno oba rade svoj posal. Mislija san da ću nać ručke jer postoje prazni slotovi za te stvari ispod volana beverlya. Ipak, hvala na odgovorima. P.S. Joke ti si mi i proda beverlya.

bogati ova zadnja rečenica mi je nekako nedorečena . :mrgreen: :oops: :p
 
hahahhah......proda mi ga je iz dućana...on mi je bija prodavač:))) nisan mislija ništa drugo:))
 
joke said:
Mogu se ugraditi, ali jesi li siguran da ti to treba?


ustvari bilo bi korisnije kada bi postojale grijane ručice kocnica. jer po ovoj zimi kad treba zakocit doslvce mi se smrzne rula koliko je to zeljezo hladno.
 
Ma ja motor vozin liti i zimi. Al kad udre bura nije lako rukama. Stavin rukavice al svejedno. Da mi je nabavit te grijače...