Nek' kaže tko što ima... legende

M900

Active member
Meni dva najdraža vozača
 
146_1103_13_z+injured+kevin_schwantz.jpg


neznam zašto, pretpostavljam da je to zbog motora na koji sam bacao drkicu kad sam bio mali ...  :LOL:
 
Over G said:
...uvijek medju prvima, nikad prvi... meni najdraži... (y) (y) Randy Mamola
Tako nekako i još dvojica..
 
Neznam dali se sjecate kad je schumahera provozao na onom ducatiu za novinare, covjek je jedva sisao sa motora al se ujedno i zaljubio u iste i odmah počeo i sam voziti
 
Guy Martin  (y)
legenda  :misli: , uskoro  :mrgreen:
 
Joža Drmeš
Nemam sliku, ne znam niš o njemu, sam vele da je prije vozil motor. Vidim ga svaki dan u birtiji.
 
makazica said:
Fogarty
Slight
Sheene
Doohan
Rossi
Birch
Knight
Meoni


Ne nužno tim redom ali Doohan mi je #1

(y)

(y)
slazem se i sa ovim :mrgreen:
 
Nisam siguran 100% al mislim da je ovi barba jedini koji je osvaja moto gp utrke na tri razlicita proizvodjaca Yamaha Honda i Cagiva
 
vjerovatno rijetko kome padne na pamet Freddie Spencer

spencer-2.jpeg
 
Dylan said:
Gianfranco Bonera. Moj prvi doticaj sa motosportom. Bratić mog najboljeg prijatelja, soba mi je bila obljepljena njegovim posterima.

Jedan motor od Bonere je u ST u fazi restauracije .
 
RideHard said:
vjerovatno rijetko kome padne na pamet Freddie Spencer

spencer-2.jpeg
Teško se on zaboravlja (19) jer mi je s Mamolom tu negdje a razlika prevelika - prvi i danas apsolutni zafrkant i otkačenjak a nikad prvak a Fast Freddie je ostao i mislim da će ostati jedini u svijetu oktana koji je u jednoj sezoni bio prvak u 250 i 500 ccm(sam silazak sa 250-tice i sjedanje na 500-ticu je sve govorilo) ili kad smo pisali u onoj temi o dvostrukoj kruni.Suncetižarko koji je to bio mladi luđak i što je još sve pokupio te sezone a i do svoje 19 godine a onda se uvalio među  (sve dok nije totalno raznio lijevu šaku i pokušavao se vratiti ali se časno na brzinu povukao,mislim '93) gladne lavove - Lawson(već se nakupio svega),Gardner,Mamola(više se zafrkava nego pobjeđiva),Schwantz,Rainey i još njih koliko god je stalo u redove - neponovljivo a da sad sve ne nabrajam jer su po meni svi koji su tad vozili bili šampioni i nije bilo loših nego samo milisekundu sporijih ali neka druga vremena s predivnim mirisom izgorenog ulja..
 
papillon said:
Teško se on zaboravlja (19) jer mi je s Mamolom tu negdje a razlika prevelika - prvi i danas apsolutni zafrkant i otkačenjak a nikad prvak a Fast Freddie je ostao i mislim da će ostati jedini u svijetu oktana koji je u jednoj sezoni bio prvak u 250 i 500 ccm(sam silazak sa 250-tice i sjedanje na 500-ticu je sve govorilo) ili kad smo pisali u onoj temi o dvostrukoj kruni.Suncetižarko koji je to bio mladi luđak i što je još sve pokupio te sezone a i do svoje 19 godine a onda se uvalio među  (sve dok nije totalno raznio lijevu šaku i pokušavao se vratiti ali se časno na brzinu povukao,mislim '93) gladne lavove - Lawson(već se nakupio svega),Gardner,Mamola(više se zafrkava nego pobjeđiva),Schwantz,Rainey i još njih koliko god je stalo u redove - neponovljivo a da sad sve ne nabrajam jer su po meni svi koji su tad vozili bili šampioni i nije bilo loših nego samo milisekundu sporijih ali neka druga vremena s predivnim mirisom izgorenog ulja..


Mislim da je i toni mang napravio isto ali u klast 250 i 350 počekom 80 -tih, mislim!! (y)