NEKADA DAVNO ...

Status
Not open for further replies.
only one said:
       
Sve je to počelo prije, sada već više od 30 godina sa raznim biciklima i rezanim
plastičnim čašama od jogurta, pričvršćenim veš-štipaljkama za bicikl koje lupaju o žbice.
Da, tako sam ja u svom filmu bio na motoru

super priča stari  (y)
a na ovaj tvoj način sam i ja imao motor kao klinac  :mrgreen:
 
only one said:
         
E, pa drage tate i mame kada vidite svoje dijete, kako svaki dan samo misli na motore
NE BRANITE svojoj djeci ono za što će vjerojatno živjeti do kraja života.

prijatelju,priča je OK...slična mojoj ..samo što sam ja nekako iskamčio 400 maraka za APN 7....

al ovo boldano moram prokomentirat!
možda još uvijek nisam svjestan koliko sam sretan i koliko mogu bit zahvalan na tome što mi starci nisu kupili MZ 251 kad sam kao klinac od 17g suze ronio za njim!,taj motor je bio logičan prelazak s APN-ca..
usljedila je pauza od 5 - 6 g ali stalne tihe patnje za motorom.. prvi veliki motor sam si sam kupio zatvarajući financije kako god sam znao i mogao..

za mene je to bio trenutak koji ću pamtit...kad sam sjeo na novu "grdosiju" od 750 ccm i sa strahopoštovanjem napravio prve kilometre..
svjestan njegove cijene a i svjestan njegove opasnosti..

puno mladih dečki ima motore iz hira jer je to uvijek bilo cool,stvarna ljubav prema njima je vrlo upitna,a ponosni roditelji im kupuju ljute pile pokazujući svoj materijalnu moć... dokaz je xy onih koji ih uništavaju u blokadi na susretima i pucaju iz auspuha... ako zbilja voliš motor pa jebemu nemoš mu to radit !!!...taman da ti je pao s drveta!

taj klinac koji ima velike šanse izgubit glavu na njemu je najmanje u svemu tome kriv... znam puno ljudi koji su vozili nabrijane 125-ice u srednjoj školi a danas kad su sazrjeli u odrasle ljude motori ih uopće nezanimaju..

tvrdim da svom sinu nikad neću kupit motor al mu neću ni braniti da si kupi jednog dana  .. jer ako nešto voliš i želiš.... nikad nije kasno da to i imaš!
mislim da neke stvari se moraju desit same od sebe i u svoje vrijeme..

možda i ti razmišljaš isto... i nije za usporedbu automatik ili u današnje vrijeme skuter od 50 ccm... to je danas više potreba ali mislim na motore od 100 ks i golobrade mladiće koji lete na njima kao muhe bez glave..

nadam se da se razumijemo ...
 
only one said:
         


    Ja znam da ovu priču neće čitati moj tata, ali to nije ni bitno, jer čitačemo  je mi od
kojih su od nas mnogi tate  i mnoge su mame.
Ja sam imao sreću što imam takvog tatu, ali isto
tako znam da mnogi nisu i to je šteta.

E, pa drage tate i mame kada vidite svoje dijete, kako svaki dan samo misli na motore
NE BRANITE svojoj djeci ono za što će vjerojatno živjeti do kraja života.

A danas kada se vozim na motoru i vidim kraj ceste nekog klinca kako mi pokazuje
da odvrnem gas i dignem bike na zadnji, teško se oduprem da to i ne učinim.
Ja se samo
nasmijem iza zatamnjenog vizira i u zadnji tren ne napravim tu ili neku drugu glupost ( što
sam priznajem kad sam bio mlađi stalno radio), već mu samo mahnem rukom i sjetim se
da i ja sam nekada bio samo dijete.

      Eh, ti motori. Kako tu ljubav objasniti ………mislim da nikada neću znati.

                                                                                                              TATA..........x2
:naklon: :naklon::naklon::naklon: :naklon::naklon:

isto TATA ....................... x2
 
@ Author..................HVALA! (y)

@ ROBI_ZABOK .......HVALA! (y)

@ Silvio...................HVALA! i posebno ti HVALA, jer dao si sebi oduška u postu.........99% i ja potpisujem :D

@ High 46 ...............HVALA! (y) ............DA DA neka to bude priča za sve nas koji smo Tate 2x, ali i za sve
   one koji su 1x i više, a posebno za mame i one koje će tek to biti.

A oni koji ne planiraju djecu, koja svaki dan kao moja starija pita: Kad će tata skuter? :D,  barem utjeha da će im ostati
više love za njihov vlastiti izbor i ovu našu skupu ljubav. :D
 
... dokaz je xy onih koji ih uništavaju u blokadi na susretima i pucaju iz auspuha... ako zbilja voliš motor pa jebemu nemoš mu to radit !!!...taman da ti je pao s drveta!

potpisujem sve 100%  :(
 
Status
Not open for further replies.