Neo's 50, od Yamahe, kupih supruzi(i sebi)

strasilo said:
na čemu ? ..  :misli:



NA MOTORU! :wink:


c/p
2Joke: susjed i prijetalj na Hvaru ima MBK Ovetto, dakle isti skuter....neko mu je razjeba kontakt bravu, pa da ga uspijemo upalit i vozit, skinuli smo oplatu, skinuli bravu i na slijepo spajali žice dok nismo dobili kontakt...i upalili...ali na nogaru...anlaser nije davao znakove života, iako je u početku verglao, kad smo nešto prespojili kao da je krepao...

I sad, ja sam u međuvremenu očistio kontakt bravu od smeća koje su mu ugurali unutra, sve složio i vratio natrag...i kontakt radi, ali ne radi anlaser...

PITANJE: ima li tu negdje neki osigurač prije anlasera ili smo ga spalili te koliko košta novi i zamjena...
c/p
 
ima osigurač ispod sica.... kod akumulatora...

da bi radio anlaser, moraju biti spojeni i štop prekidači...  (y)
 
strasilo said:
ima osigurač ispod sica.... kod akumulatora...

da bi radio anlaser, moraju biti spojeni i štop prekidači...  (y)



štop prekidači rade, al mislim da smo spajanjem na slijepo skurili osigurač...jesi siguran da ima osigurač za anlaser?
 
Tuono 06 said:
štop prekidači rade, al mislim da smo spajanjem na slijepo skurili osigurač...jesi siguran da ima osigurač za anlaser?
nema posebno za anlaser..... ali ima taj jedan, ali preko njega ne ide sva struja... samo dio instalacije .. progajte ga zamijeniti... trebao bi biti 10A
 
strasilo said:
nema posebno za anlaser..... ali ima taj jedan, ali preko njega ne ide sva struja... samo dio instalacije .. progajte ga zamijeniti... trebao bi biti 10A


....probat ću, al tek za Uskrs