Neplanirana voznjica od 200tinjak km :)

malaguti

Guest
evo danas slozio kvacilo i nakon dva tjedna krenuo u voznju,zovem frenda da vidim di je ,on kaze u rijeci sa curom,ja kazem "ma pusti curu idemo dir"  :mrgreen: kaze on "moze dodi u rijeku"...ja skuter van,gas po magistrali,ufff zavoja,mislim da neke aute ne da sam prestigao nego preskocio  :mrgreen: u rijeci guzva za poludit,dio voznje kroz grad mi pravi jedna skuterasica na hondi  :zaljubljeni: ,ali ubrzo mi postaje dosadna jer je spora  :mrgreen: stajem u rijeci,zovem frenda on kaze dodi u opatiju popit nesto pa idemo dalje,ispijam colu brzinom munje,pitamo se gdje,sta,kako i na kraju odlucimo natrag doma pa u brdo u fuzine,gore hladno za poludit,gore se malo vozimo,kad je poceo padati mrak,krecemo doma...nije neka kilometraza ali super je bilo...voznja po gradu,magistrali i unutrasnjosti...zaboravio sam fotic pa sam sa mobitelom nabacio par slikica tako da bas nisu kvalitetne...pozzzz  :hello:

btw,jucer montirana sava sporty,prosla je test,nije me iznevjerila u ostrim zavojima nagnut do kraja sa nogom na podu  :wink:

i701076_DSC00884.JPG
i701075_DSC00886.JPG
i701074_DSC00887.JPG

i701073_DSC00888.JPG
i701072_DSC00889.JPG
i701071_DSC00892.JPG

i701070_DSC00893.JPG
i701069_DSC00894.JPG
i701068_DSC00895.JPG

i701067_DSC00896.JPG
i701066_DSC00897.JPG
i701065_DSC00898.JPG

i701064_DSC00902.JPG
i701063_DSC00903.JPG

 
aprilija je serijala sto se tice masine,a ima leovince rr auspuh i polini variomat,treba jos sve postelati pa ce ici bolje...


pozdravite bmw m5  (y)
 
super slikice (y) ona di je runner nasred ceste je fantastična (y) (y)
drago mi je da si zadovoljan runnerom :wink:
 
mv_agusta said:
super slikice (y) ona di je runner nasred ceste je fantastična (y) (y)
drago mi je da si zadovoljan runnerom :wink:
prvi put kad sam tako parkirao runnera na sred ceste i pripremim se slikati kad ono iz zavoja izlijecu cigica sa kombijem 1934god. pun gas,uspio sam maknut skuter sa ceste :LOL: :LOL: da sa runnerom sam jako zadovoljan jos fali dosta dijelova tako neznam kako ce tek ici kad bude sve gotovo,evo danas iz rijeke po magistrali na blagoj uzbrdici sam prestigao nexus 250 pri cca 130kmh i onda sam usporio i cekao frenda,a i ne zelim jos runnera silit do kraja,kad bude kompletan tuning onda ci mjerit krajnju brzinu,ali bit ce veeelika (y)
 
:shock: brz je runner :D
a ova sr kako ide, nije ti bilo dosadno s njime - uglavnom i taj mi je skuter jako lijep na slikama

lijep  (y)đir, odlične slike
 
liberty said:
:shock: brz je runner :D
a ova sr kako ide, nije ti bilo dosadno s njime - uglavnom i taj mi je skuter jako lijep na slikama

lijep  (y)đir, odlične slike
a dobro ide sr ali meni je spora :( slozio sam mu taj variomat,pa ovih dana moram to malo postelati pa ce biti bolje...ali vozimo se pomalo,nema zurbe (y)
 
i da kad smo stali onda sam uzivljeno kao malo dijete zabijao nokat u novu gumu(savu sporty) i sa osmijehom gledao kako je mekana :LOL: :LOL: ovo bi bilo opravdano da sam ju prvi put kupio ali ovako :mrgreen:
 
malaguti said:
i da kad smo stali onda sam uzivljeno kao malo dijete zabijao nokat u novu gumu(savu sporty) i sa osmijehom gledao kako je mekana :LOL: :LOL: ovo bi bilo opravdano da sam ju prvi put kupio ali ovako :mrgreen:

treba se veseliti
život je lijep (y)
malo ljudi zna koliko fanatično voliš svoj skut i sve vezano uz njega (y)
 
liberty said:
treba se veseliti
život je lijep (y)
malo ljudi zna koliko fanatično voliš svoj skut i sve vezano uz njega (y)
kako nebi bio sretan,skuter sam slozio sam i sve radi kako treba,cuj nije mala stvar slozit kompletnu 4t masinu,pogotovo ako uzmemo u obzir da ju nkad prije nisam ni vidio otvorenu... (y)
 
200 km u komadu sa tako malim skuterom je i više nego dosta, svaka čast dečki  (y) - ja osobno nebi imao volje sa skuterom radit više od 10 km u komadu, a kamoli toliko  :shock:  (y)
 
Ghostrider-SB said:
200 km u komadu sa tako malim skuterom je i više nego dosta, svaka čast dečki  (y) - ja osobno nebi imao volje sa skuterom radit više od 10 km u komadu, a kamoli toliko  :shock:  (y)

radili smo i više od 200, često i blizu ili preko 400 km, a neki od nas planiraju napraviti i 800 km u 1 danu, dok je meni nekakav rekrord 1100 km za vikend :)
 
meni je rekord u jednom danu split-dubrovnik i nazad 450km a mogao sam joos    :jesus: :jesus:
 
liberty said:
radili smo i više od 200, često i blizu ili preko 400 km, a neki od nas planiraju napraviti i 800 km u 1 danu, dok je meni nekakav rekrord 1100 km za vikend :)

Moja prosječna vožnja sa R-om bude krug između 200 i 400 km ovisi o vremenu i kakve sam volje, ponekad bude i veći ( govorim o krugu u jednom danu ), ali taj krug se jako brzo odveze pa kad se navikneš postane nekakva rutina.
Ali sa skuterom od 50 ccm toliko km u jednom danu i to još otvorene ceste po meni zaslužuje poveći postotak divljenja - još jednom dečki svaka vam dala  :naklon:  (y) (y) (y)
 
Ghostrider-SB said:
200 km u komadu sa tako malim skuterom je i više nego dosta, svaka čast dečki  (y) - ja osobno nebi imao volje sa skuterom radit više od 10 km u komadu, a kamoli toliko  :shock:  (y)
uh imam ja voznji i od 400km :wink:
 
Ghostrider-SB said:
Moja prosječna vožnja sa R-om bude krug između 200 i 400 km ovisi o vremenu i kakve sam volje, ponekad bude i veći ( govorim o krugu u jednom danu ), ali taj krug se jako brzo odveze pa kad se navikneš postane nekakva rutina.
Ali sa skuterom od 50 ccm toliko km u jednom danu i to još otvorene ceste po meni zaslužuje poveći postotak divljenja - još jednom dečki svaka vam dala  :naklon:  (y) (y) (y)

krivo smo se shvatili - kod nas se radi o skuterima 180-500 ccm (y)
 
Ghostrider-SB said:
Moja prosječna vožnja sa R-om bude krug između 200 i 400 km ovisi o vremenu i kakve sam volje, ponekad bude i veći ( govorim o krugu u jednom danu ), ali taj krug se jako brzo odveze pa kad se navikneš postane nekakva rutina.
Ali sa skuterom od 50 ccm toliko km u jednom danu i to još otvorene ceste po meni zaslužuje poveći postotak divljenja - još jednom dečki svaka vam dala  :naklon:  (y) (y) (y)
liberty said:
krivo smo se shvatili - kod nas se radi o skuterima 180-500 ccm (y)

Tako je. (y)
SP 180 (cvajo, da ne bude zabune 8) ), VXR 209-R, X9, Nexus 500 i sl.
 
Kao klinac sam živio nekoliko godina u Ličkom Osiku, pa smo se ljeti često spuštali na Karlobag. Slike su ti odlične, posebno su vjetrenjače strava (y) Zna li se, ima li kakve koristi od tog projekta?