Nesreća kod Selaca

Status
Not open for further replies.

Moretto

New member
Sinoć oko 22:00, u prolazu autom na magistrali iznad mjesta Selce, između Crikvenice i Novog Vinodolskog, prošao sam kraj mjesta nesreće motocikla i auta. Motocikl je bio u grmlju uz cestu, a po izgledu auta, nije bila lakša nesreća. Jutros u novinama ne vidim ništa, na 112 na radiju su samo spomenuli jednog poginulog noćas.
 
Evo sada slušam na radio Rijeci, vozač u kritičnom stanju.

Suvozačica, nažalost, smrtno stradala.
R.I.P.
 
suvozačica poginula na mjestu nesreće,vozač Zvonko Baričevič u komi na aparatima 1%da će preživjeti,teške ozljede glave.yamaha fazer 1000.najvjerojatnije prevelika brzina iz smjera crikvenice prema Novom Vinodolskom,prerezao zavoj kod pivovare i pogodio direkt u auto koji je stajao u traku za skretanje u Selce.Učesnici bajkerskog okupljanja u Novom.Ništa protiv njih ali 4mitinga 3mrtva,1u komi 1fraktura lubanje,pa kada je sljedeći happening,na hrvatski okupljanje da popijemo po koju!?!?PS:Još neznam tko je žena ali navodno majka troje djece oko 35 godina a Zvonka znam 2djece!
 
u svakom slucaju strasno :shock:
R.I.P.
 
U svakom slučaju STRAŠNO. Slušao sam sada na televiziji !!!

Užas  :(
 
 
R.I.P.  :(

Zvonka znam, skoro svako jutro me vozio na posao, vozi bus u autotransu.

Strašno, nadam se da će se uspjet izvuć!  :(
 
R.I.P. za poginulu.Nadam se da se bude vozač izvuko.Bok
 
Za sada prognoze za njegov oporavak nisu super obadvije noge slomljene vanjski prijelom jedna ruka izljev krvi u mozak duboka koma. Doktori ne vjeruju u oporavak , ali čuda se događaju. Zvonka sam i ja poznavao i nije u redu da jedan kreten piše onakve stvari. Poštovanja treba imati barem malo.
 
Mislim da cu prestat otvarat ovu rubriku jer ovo je prestrasno kaj se dogadja :(
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.