Nesto vise o zastiti od vjetra

Spori

Well-known member
Na Traceru 9 imam dosta vjetra i plan je kupiti vidi sliku.
Imate li kakva iskustva?
Koliko ce pomoci?
Bolji plan?
Da vas cujem!!
 

Attachments

  • IMG_0181.JPG
    IMG_0181.JPG
    145.2 KB · Views: 279
Razmišljao o nečem sličnom za svog Fazera ali s obzirom da tvornički vizir tako lijepo reže zrak bojim se da bi taj dodatak stvorio turbulencije pa taj pokus ostavljam za dan kad se zaželim neke promjene na motoru.

U međuvremenu Snickersov prsluk od radnog odijela s vanjske strane moto jakne rješava hladnoću u prsima :mrgreen:
 
Spori said:
Na Traceru 9 imam dosta vjetra i plan je kupiti vidi slikoo sam u.
Imate li kakva iskustva? Koliko ce pomoci?
Bolji plan? Da vas cujem!!
imao sam hondu cbf 600s. uzeo sam mra variotouringscreen.
bio sam prekozadovoljan, preporučam.
 
shokac said:
imao sam hondu cbf 600s. uzeo sam mra variotouringscreen.
bio sam prekozadovoljan, preporučam.
Hvala na preporuci, pogledao sam.
Za montazu MRA dodatka terebao bih busiti vizir.
Trenutno imaju samo jedan vizir u ponudi za Tracera 9.
 
bricksrheavy said:
U međuvremenu Snickersov prsluk od radnog odijela s vanjske strane moto jakne rješava hladnoću u prsima :mrgreen:
Nisam napisao da mi original stvara buku, zato ispitujem sto i kako.
 
Spori said:
Nisam napisao da mi original stvara buku, zato ispitujem sto i kako.
To sam shvatio (y) - ono što sam ja htio reći je da me je strah da će aftermarket dodatak stvarati buku (y)
 
bricksrheavy said:
To sam shvatio (y) - ono što sam ja htio reći je da me je strah da će aftermarket dodatak stvarati buku (y)
Aaaaa,
Za sad je ima poprilicno zato trazim rijesenje.
 
Svrha tog dodatka je da smanji turbulencije. Kada ga stavis poigraj se malo s kutom pod kojim stoji. Ideja je da struja zraka koji prolazi izmedju tog dodatka i tvornickog vjetrobrana odbaci turbulencije iznad vozaca.
 
Alera Dugi said:
Svrha tog dodatka je da smanji turbulencije. Kada ga stavis poigraj se malo s kutom pod kojim stoji. Ideja je da struja zraka koji prolazi izmedju tog dodatka i tvornickog vjetrobrana odbaci turbulencije iznad vozaca.
Hvala.
 
Citas mi misli.
Vidio sam na tvome motoru i lijepo stoji ne nagrdjuje.
Koliko je efikasan?
 
Stile said:
Pouig ima taj deflektor koji se stavlja na vizir a ne mora da se busivizir ?
Taj je na slici koju sam stavio na pocetku posta.
 
Jel postoji nesto na ovaj princip, a da nije bas tolko skupo? :D

http://www.wunderlichamerica.com/motorcycle/8110025.html
 
https://www.ebay.co.uk/itm/Clip-on-Universal-Motorcycle-Wind-Screen-Deflector-Bike-Windshield-Windscreen/292223150511?hash=item4409db69af:g:pOQAAOSwvYZZm~yT
ja cu pokusati sa ovim
http://www.ebay.co.uk/itm/Wind-screen-deflector-clear-windshield-windscreen-LOW-motorcycle-motorbike/291397280563?hash=item43d8a1a333:g:KUMAAOSwNSxU25ks
 
e tnx, uspio sam i na yt naci i neki su zadovoljni ovim kaj se ne busi... ja nebi bas htio original vjetrobran "unistavat" pa mi je to bolja opcija...
 
Ja uzeo neki jeftini s Aliexpressa, i funkcionira fenomenalno, bez bušenja. Na kućnu adresu za 20 dolara...
c166e2879704110f1d59fc8830bdfbc3.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
E super, prvom prilikom budem narucio :D
Daj mi samo reci, jel ti smeta mozda nosac sto se vidnog polja tice?  Nemam najbolju predstavu kolko je to veliko..  Kolko je cca sirok i visok deflektor?
 
Meni je taman, za još bolju zaštitu imam i potpuno drugi vizir ali je ovaj setup funkcionalnošću odličan iako možda estetikom nije. Malo je klimav ovaj mehanizam za fiksiranje s polugicom ali da se namjestiti...
734631923d3dbaddc8c9aecdb2a8c532.jpg
c0503a0042315061a552fab7a0c1dd90.jpg
38070cfe01f7e4be0100d09bb765edc3.jpg
68a1c072ca4814b15b785094b2141379.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk