Nevrdull i tamni pinlock-ovi

Tea

New member
eto trazim info:
1. jel ima ko u hr da drzi Nevrdull, po mogucnosti u onim velikim kantama (treba osim za motore za ispolirat komplet krom povrsine na brodu)

2. tamni,crveni, zuti bilo kakvi samo ne prozirni pinlock za arai kacige? neda mi se narucivat izvana jer vecinom su cijene visoke s obzirom da su tamni viziri ne bas legalni u EU.
    tu cu navest biserni odgovor likova u top-motu :"to vam ne postoji" - da,postoji, samo me zanima jel neko kod nas nasao, inace cu morat sa dremelicom izbrusit stari sa shoei kacige da stane na arai kvacice.

hvala unaprijed!!  :D
 
pa arai ne, pin-lock je firma sama po sebi,nisu ih ovi izmislili. zato imaju hrpu razlicitih i boja i za razlicite kacige-vizire.

evo tu ima http://www.thevisorshop.com/acatalog/Main_Menu_Pinlock_Replacement_Inserts_234.html
 
izgleda da budes morala Dreml zakurblat ili iz vana narucit.

samo jos info usput, niti u D nema pinlocka u boji
bar ja nisam vidio dosad 8)
 
u hr teško das buš našla pinlock u boji za araicu....
ali mi se ova cijena od 15 funtiča ili ti (cca 160kn) i ne čini nekaj
prevelika jedino je pitanje koliko je poštarina,kak bi
rekli "budimo realni"ja sam svoj platil u hr 200kn,prozirni.....
 
sad nemam vremena provjeravat, ali cini mi se da je postarina bila bolesno velika kod njih, negdje oko 20 funti  :shock: nisu normalni, a inace sve sto narucujem iz UK kosta 1-2 funte za poslat...
 
http://www.thevisorshop.com/acatalog/info.html


Shipping And Handling

EUROPEAN ZONE - Visors & accessories £10.00, helmets & Boots £30 , PARCELFORCE EURO 48 HOUR
 
da vas pitam,jel pinlock univerzalna stvar ili  :misli:
tj.dali može na moju kacigu (hjc Hq-1) jer sam vidio da imaju tamo nekakvi  kitevi za ugradnju pinlocka ali ja nemam blage kako to izgleda i kako funkcionira  :wink:
 
Billy the Kid said:
da vas pitam,jel pinlock univerzalna stvar ili  :misli:
tj.dali može na moju kacigu (hjc Hq-1) jer sam vidio da imaju tamo nekakvi  kitevi za ugradnju pinlocka ali ja nemam blage kako to izgleda i kako funkcionira  :wink:

ima i univerzalnih....arai je malo specifičan zato kaj ima na
viziru dva otvora za ventilaciju pa se bi univerzalni moral malo
preveč modificirat.... :mrgreen:
 
Billy the Kid said:
da vas pitam,jel pinlock univerzalna stvar ili  :misli:
tj.dali može na moju kacigu (hjc Hq-1) jer sam vidio da imaju tamo nekakvi  kitevi za ugradnju pinlocka ali ja nemam blage kako to izgleda i kako funkcionira  :wink:

postoji i univerzalna pinlockfolija

a postoji i passend za oderdene kacige
 
http://www.pinlock.com/default1.asp

evo imaš ovdje lijepo i slikice kak pripasat pinlock....
 
postoje ti pinlock za arai kacige,može se dobiti u žutoj,naranđastoj,zatamnjeni i prozirni, na lageru ti imaju samo zatamnjeni pa ako trebas nazovi u Čakovec Moto-oprema AMD 040/384-744.......pozdrav (y) (y) (y)
 
Unit said:
postoje ti pinlock za arai kacige,može se dobiti u žutoj,naranđastoj,zatamnjeni i prozirni, na lageru ti imaju samo zatamnjeni pa ako trebas nazovi u Čakovec Moto-oprema AMD 040/384-744.......pozdrav (y) (y) (y)

ee to te ja pitam, HVALA!!!  (y)


sad, Nevrdull anyone?  :mrgreen: