neznam ni čiji je ni koji je al neko si je dao truda!!!

Još tamo 2006. sam kod kolege u podrumu naletio na ovu Yamu.... nisam od prerada, nisam ni od takvih motora al smatram da ova zaslužuje da ju se pogleda....  (y)

 
To je bivši motor od Šulija, XS 1100, samo je prije puno bolje izgledao...  :paper:
 
limit said:
Fuuuuj  :fuj:

U ono vrijeme kad ga je Šuli složil tak nekaj još ni bilo viđeno u ovim prostorima tak da smo svaku večer bacili drkicu na Šulijev motor ispred Paromlina...  :mrgreen:
 
Sad je u prostorima clubhousa MK Harlekina i koliko sam čuo ide na daljnju preradu ( doradu).
 
limit said:
Fuuuuj  :fuj:

     ...ovaj put se ne bi složio s tobom. z-1000 ti dobro kaže, svojevremeno su mnogi drkali na taj motor. Prije dvadeset i više godina pojmovi "prerada", "streetfighter", "naked", "custom", "chopper", ... "rispect" bili su u nastajanju, bez jasnih razgraničenja i ajmo reći "antagonizma", pa je bilo moguće i ovakvu kombinaciju složit i vozit. Da ga dovezem sebi u garažu, pokušao bi ga što više vratiti u to njegovo "originalno" autorsko stanje (nikako "tvorničko"), jer ovo nije "unakažen motor", nego nečija vizija u koju je uloženo itekako puno vremena, truda i novaca. Priča o jednom vremenu. I prašina mu dobro stoji...
     BTW, neke pjesme Beatlesa mi danas zvuče pomalo pederski  :mrgreen:...
 
svele said:
Još tamo 2006. sam kod kolege u podrumu naletio na ovu Yamu.... nisam od prerada, nisam ni od takvih motora al smatram da ova zaslužuje da ju se pogleda....  (y)

Jesi si otvorio prvu temicu na forumu....i to odmah u rišpektovskom stilu..... :no:

Motorček je divota....... :mrgreen:
 
Impresivno,samo kako se zove taj stil prerade?
 
makazica said:
Jesi si otvorio prvu temicu na forumu....i to odmah u rišpektovskom stilu..... :no:

Motorček je divota....... :mrgreen:

odgovaraj kad te se pita, a u ostalim slučsjevima jezik za zube  :spank:

i pronađi odgovarajuće zvono za tu tirolsku kravu već jednom  :LOL:
 
motor je sasvim ok i po onomu što sam vidio uloženo je puno truda, koliko se sjećam ta jamaha je imala kardan pa je prerađena na lanc ,motor ima svoju originalnost a što se nekima ne sviđa to je nebitno bilo bi glupo da se svima sviđaju iste stvari kako bi svijet bio jadan i siromašan , bogatstvo je u različitosti  a pristojnost u toleranciji .