Ninja 1000SX 2020

Pa i nije bas cijena za model od prije ne znam koliko, tu cijenu i oglas imas i danas na internetu, u Lavada je bio cca 93 000kn model 2019, iako i sada novi model sa nekim popustom dobijem za 107 000kn (provejreno) dok je XR cca 140 000, opet ogromna razlika, ali nije cijena bit price nego vise misljenje ljudi koji imaju ili su vozili SX....
 
iz iskustva ti pišem:
nemoj vjerovati tim online
cjenicima, Viktor M. S.  KMS, Lav. etc.
kad je motor u pitanju, osobito ovih dana,
već kad odlučiš; "lovu u džep", pa u kupnju  (y)
 
Ocito me nisi razumio ili ne znam sta....cijena je “nebitna” tj samo je dio mog upita, mene zanima misljenje ljudi koji imaju Kawu ili su je vozili

p.s. Dugo radim u prodaji tako da znam provjerit cijenu, ovih 107,108 je provjereno....
 
vozio sam oba prethodna  modela, (sa i bez OEM integriranih kofera-tourer) ovaj
najnoviji; ne i uglavnom zbog već prethodno
napisanog u vezi vizira, uzeo N (koji se dosta
razlikuje  :D)

sport tourer je motor koji ima najelegantnije riješen dio s koferima,  8) ali ja sam poželio nešto drugo  :D  (y)

EDIT
nemam afiniteta za GTR i sl. motore sa
svim prednostima i "nedostacima" koje donose

...još  :mrgreen:
 
Nema druge morat cu ga probat prije kupnje, nije mi komfor suvozaca previse bitan ali opet.....
Snage sig sam ima za mene vise nego dovoljno, kod Xr-a me odusevio motor, quickshifter, izgled...., ali kazem sve mi je zanimljivija i Kawa svida mi se, a opet ni usteda u cijeni nije nebitna, mozda novo a moze nesto i do 2 god ali da je “provjereno”
 
evo gledam izbor boja za SX ove sezone i meni se baš ni jedan ne sviđa  :?

nekom možda to nije bitno, ali kad sam gledao GSX S 1000, mogao sam ga dobiti samo u bijeloj ili mat crnoj boji, pa iako sam
prije htio bijeli motor, promijenio mišljenje

možda nekome trivijalan razlog, ali JBGa

... motori tipa XR, tracer, mi se ne sviđaju,
iako su za ono što su namijenjeni, možda super
 
spalatum said:
Pa i nije bas cijena za model od prije ne znam koliko, tu cijenu i oglas imas i danas na internetu, u Lavada je bio cca 93 000kn model 2019, iako i sada novi model sa nekim popustom dobijem za 107 000kn (provejreno) dok je XR cca 140 000, opet ogromna razlika, ali nije cijena bit price nego vise misljenje ljudi koji imaju ili su vozili SX....

Da, bio je u Vikora Z1000SX na 10,000 kn popusta, model 2019. Isto je bio VFR800F na 10,000 kn popusta i u Viktora i u Rutinga, modeli 2019.
Ako su napunili lagere, zbog korone i cile ove situacije bit će dobrih popusta i ove godine, pogotovo posli sezone. Tribalo bi se strpit. Iako ovaj popust od 6,000 kn koji dobivaš sada za Ninju je jako dobar.
 
Po meni dva različita stila i različita motora z 1000 sx BMW 1000 XR. Evo imam sx i mogu Vam reći da svi ti novi motori su mi nekak mali kad ga natovariš sa koferima izgleda kao skuter.Kawa je lagana šminkica kokicu na suvozača i lagani đir cca 200 do 300 km.Odgovorno tvrdim da ako netko hoće sa suvozačem na neki ozbiljniji đir onda GTR,FJR ,XX i ta klasa. Bmw ista stvar samo u polu enduro điru pogledaj položaj vozača i suvozača,čast GS-u tako da nisam pametan.Stvarno davati ozbiljne novce za motor pa se poslije razočarati jbg  :misli: Ako ste još još na motoru vozač i suvozač malo jači onda nemaš kaj.Možda mi je stara škola xx podigla ljestvicu ali sx malo nervozna igračka ali za dvoje za duži put  :misli: ide ali sve ovisi kaj hoćeš.  (y)
 
(y) ti si realan  8)

najjači su oni koji kupe GS-a, ili GTR-a i sl. pa
ako godišnje naprave jednu dulju vožnju, pogotovo izvan granica Hrvatske  :mrgreen:
 
DADO+ said:
evo gledam izbor boja za SX ove sezone i meni se baš ni jedan ne sviđa  :?

nekom možda to nije bitno, ali kad sam gledao GSX S 1000, mogao sam ga dobiti samo u bijeloj ili mat crnoj boji, pa iako sam
prije htio bijeli motor, promijenio mišljenje

možda nekome trivijalan razlog, ali JBGa

... motori tipa XR, tracer, mi se ne sviđaju,
iako su za ono što su namijenjeni, možda super

Nije trivijalno, pogotovo ne na motoru s punim oklopima. Ja sam uzeo '16 jer nisam htio narančastog '17, a zelenog je trebalo čekat 3-4 mjeseca, što mi nije bilo prihvatljivo.
 
(y) netko nešto voli

i kad gledaš koliko auto industrija
ulaže u palete boja, čak i višebojne,
mišljenja sam kako je izbor boja kod
većine moto proizvođača; presiromašan  :palacdolje:
 
spalatum said:
Pa i nije bas cijena za model od prije ne znam koliko, tu cijenu i oglas imas i danas na internetu, u Lavada je bio cca 93 000kn model 2019, iako i sada novi model sa nekim popustom dobijem za 107 000kn (provejreno) dok je XR cca 140 000, opet ogromna razlika, ali nije cijena bit price nego vise misljenje ljudi koji imaju ili su vozili SX....

Znači u "Lavada" bi za model 2020 u predsezoni dali popust od 6500 kn?
 
sanchez said:
Bit će dobrih popusta zbog cile ove situacije, triba se strpit do prid kraj lita

Vidit cemo, ukoliko generalni uvoznici ( koliko cujem nasi kupuju vozila preko Slovenije) odlluce smanjit cijene, sve u zavisnosti od prodaje i koliko marze imaju, mada se iskreno i ne veselim previse tome jer ako padnu cijene svega onda je opet pitanje i koliko od nas ce zadrzat svoje poslove, place i ostalo....al necemo kvarit temu