Ninja 250r problemm

jakki172

New member
Vozim ninju250r 3mjeseca i dogodilo mi se da sam stao na semaforu i ubacio u ler, kada je okrenulo na zeleno pokusao sam prebaciti u prvu brzinu ali mi nije dalo vracalo bi ga u ler i probao sam par puta pa sam ugasio motor i dodao kontakt ali mi na prvu na elektrostarter motor nije upalio iz prvih 2 3 sekunde kao uvijek, pa sam ga drzao malo duze 10ak sekundi ali je dosta slabije upalio. Voznja je nakon toga bila normalna i kada sam dosao kuci sam ga ugasio i upalio par puta sve je bilo normalno.
Zanima me sad je li mozda treba novi akumulator ili je nesto do mjenjaca jer mi je inace tek prvi motor pa se jos ne razumijem skroz
 
Da...preforsirao si stroj, vjerovatno malo puhajući se...gasom...isprekidanim...pa svako malo šaltanje-mjenjanje brzina...malo si mu poremetio ritam, ali to je sve OK., samo pusti da se ohladi, skini klemu i nakon 5 min. vrati, stegni i goni pomalo...a, e...jedino prekontroliraj ulje u motoru...
 
Da...preforsirao si stroj, vjerovatno malo puhajući se...gasom...isprekidanim...pa svako malo šaltanje-mjenjanje brzina...malo si mu poremetio ritam, ali to je sve OK., samo pusti da se ohladi, skini klemu i nakon 5 min. vrati, stegni i goni pomalo...a, e...jedino prekontroliraj ulje u motoru...
Skinia sam klemu i vratio
Pogledao sam ulje, valjalo bi ulit malo
 
  • Like
Reactions: Paf