NINJA - generalni topic

CroKick said:
tako mala temperatura :shock:

meni zna doć i do 85 na otvorenoj cesti, al kad je vani fakat vruće

prije 69 ga ni ne silim
pitanje je bilo za hladnije doba
 
freebikercroatia said:
U vožnji rijetko preko 65-70
meni je po zimi znao biti i na 60! dekla su bila full zagrijana što znači da se ulje zagrijalo normalno ali voda ne...ko da me termostat zahebava....u pon idem na redovni servis...samo kako provjerit dal stvarno termostat šteka?
 
Bump said:
meni je po zimi znao biti i na 60! dekla su bila full zagrijana što znači da se ulje zagrijalo normalno ali voda ne...ko da me termostat zahebava....u pon idem na redovni servis...samo kako provjerit dal stvarno termostat šteka?
Sumnjam. Kroz sitne kanale u hladnjaku tekučina se zimi u vožnji hladi turbo
 
jel se kome dogodilo propadanje prve kočnice tj da je potpuno otkazala?
 
freebikercroatia said:
Sumnjam. Kroz sitne kanale u hladnjaku tekučina se zimi u vožnji hladi turbo
fala (y)
vjerojatno sam samo hipohondar  :mrgreen:
 
CroKick said:
jel se kome dogodilo propadanje prve kočnice tj da je potpuno otkazala?
ne...makar se sječam da je cdawg prije dosta vremena govorio kako mu se to znalo događati...neznam kak je rješio
 
Bump said:
ne...makar se sječam da je cdawg prije dosta vremena govorio kako mu se to znalo događati...neznam kak je rješio

zato i pitam, meni se neki dan činilo da sve bolje radi, može bit zato jer sam malo po ovjesu prčkao
 
CroKick said:
zato i pitam, meni se neki dan činilo da sve bolje radi, može bit zato jer sam malo po ovjesu prčkao
Nisi rekao koliko je motor star, ali mislim do nema veze s ninjama, nego mili s starim uljem ili potrošenim gumicama cilindara. Može biti da ti negdje i lajtung propušta.

E a da si prčkal po ovjesu i popravil kočnice - sumnjam
 
freebikercroatia said:
Nisi rekao koliko je motor star, ali mislim do nema veze s ninjama, nego mili s starim uljem ili potrošenim gumicama cilindara. Može biti da ti negdje i lajtung propušta.

E a da si prčkal po ovjesu i popravil kočnice - sumnjam

ne ne, samo sam imal bolji osječaj :wink:

a cdawg-ov motor na kojem su propale kočnice je bil novi ako se ne varam
 
CroKick said:
ne ne, samo sam imal bolji osječaj :wink:

a cdawg-ov motor na kojem su propale kočnice je bil novi ako se ne varam
U bem ti! To nije mala stvar.
 
Bump said:
@ svi vi s ninjama: koja vam je radna temperatura motora kad je vani malo hladnije, ili po zimi?

Ovo mi je prva sezona pa tek moram vidjet kolika će bit temperatura u zimi!
 
CroKick said:
a grad? :misli:
Čim uđem u grad odmah je temperatura oko 100! (kad je vani vruće!)
 
CroKick said:
jel se kome dogodilo propadanje prve kočnice tj da je potpuno otkazala?
Ja sam forsirao svoje kočnice i nije mi nikad propala!
 
Balki said:
Čim uđem u grad odmah je temperatura oko 100! (kad je vani vruće!)

Da nažalost, na semaforu se skoro uvijek pali ventilator. Sreća da je malo zahladilo
 
Ivek said:
Da nažalost, na semaforu se skoro uvijek pali ventilator. Sreća da je malo zahladilo
Čim uđem u grad pali se ventilator i u principu se ne gasi dok ne izađem iz grada!
Najgore je kad ventilator puše toplo po nogama!
 
Kaj ste vi u panici s tim zagrijavanjem motora, pa nebu mu niš bilo, moj se zeko isto tak grije kad je vruće vani.