NINJA - generalni topic

Jok.. imam stvarno diablo rosso3 al ju ne rubim.. na otvorenoj cesti ne kužim ni kako uspijete to..

Rossi se vozi u sigurnijem ambijentu od nas koji smo na cesti rekao bih..
 
kokolo_f said:
Jok.. imam stvarno diablo rosso3 al ju ne rubim.. na otvorenoj cesti ne kužim ni kako uspijete to..

Rossi se vozi u sigurnijem ambijentu od nas koji smo na cesti rekao bih..

Porubit gumu nije tesko, al ne znam cemu uopce forsiranje toga... vozi, uzivaj, zaboli te djon sta ce ko rec koliko imas do ruba ili ne  (y)
Najbitnije od svega se vratit kuci ziv, zdrav i zadovoljan voznjom  (y)
 
Face_Off said:
Porubit gumu nije tesko, al ne znam cemu uopce forsiranje toga... vozi, uzivaj, zaboli te djon sta ce ko rec koliko imas do ruba ili ne  (y)
Najbitnije od svega se vratit kuci ziv, zdrav i zadovoljan voznjom  (y)
To je to  (y)
 
ja sam danas promijenio tlak u svojim gumama i skoro pao jer je koza bila na sred ceste prema gornjem jelenju, tako da sam dosao do zakljucka da nije pametno mijenjat tlakove i testirat  :mrgreen:
 
Ide sezona bicikliranja, bit će po toj cesti "koza" kolko hoćeš . pa i cijelih krda, bude vrlo zanimljivo  :mrgreen:
 
Zek@n said:
ja sam danas promijenio tlak u svojim gumama i skoro pao jer je koza bila na sred ceste prema gornjem jelenju, tako da sam dosao do zakljucka da nije pametno mijenjat tlakove i testirat  :mrgreen:
netko će te krivo skužit..
 
kokolo_f said:
Jok.. imam stvarno diablo rosso3 al ju ne rubim.. na otvorenoj cesti ne kužim ni kako uspijete to..

Rossi se vozi u sigurnijem ambijentu od nas koji smo na cesti rekao bih..

imaš ti diablo rosso 3, ali on sa onim tlakovima od 1,9 može imati samo diablo rosso corsu, što nema veze sa tvojom gumom..
i samo pomalo.. (y)
 
kokolo_f said:
Jok.. imam stvarno diablo rosso3 al ju ne rubim.. na otvorenoj cesti ne kužim ni kako uspijete to..

Rossi se vozi u sigurnijem ambijentu od nas koji smo na cesti rekao bih..
u ovu priču ti se nikako ne uklapaju ni gume ni motor, kupiš si er6 ili tdm-a i onda možeš okolo govoriti kako uživaš u vožnji, a ovako se samo patiš na motoru koji nije za tebe i bacaš pare na gume koje ne koristiš pravilno pa ih skockaš za 2000 km i onda su realno tehnički neispravne, doduše pare su tvoje pa moš radit što želiš, samo nemoj očekivati previše suosjećanja u ovoj temi :mrgreen:

za porubit zadnju gumu (a pogotovo ako uzmemo u obzir odakle dolaziš) ne moraš biti ni divljak, ni umjetnik, a pogotovo ne rossi...
 
Eto. Objašnjeno. A za porubit prvu gumu se samo moraš preračunat u zavoj i malo usrat, testirano  :mrgreen:
 
Zek@n said:
ma ja se zezam samo. nego sam isao dir jer sam bas po manualu stavio tlakove po toj oznaki gume
toga me i strah..reka si da imaš d213..ovo su pravi radni tlakovi za tu gumu, prvenstveno za stazu....pa razmisli..[emoji106]

6463c5ea5cb63f6bb95d5627f464e460.jpg
 
go-go said:
toga me i strah..reka si da imaš d213..ovo su pravi radni tlakovi za tu gumu, prvenstveno za stazu....pa razmisli..[emoji106]

6463c5ea5cb63f6bb95d5627f464e460.jpg

tako sam i stavio, s time da ima jedna stranica di je bas i za cestovnu voznju, s time da je dosta malo razlika za pistu pa sam tako napumpao  (y)