NINJA - generalni topic

IMG_20200905_201322.jpg
 
  • Like
Reactions: as17
Pozdrav ekipa,
eto me novi sam na forumu, odvozia 2 sezone na KTM RC 390, napravija 14 tis. km pa je vrime da se pređe na nešta jače.
Gleda sam po prijašnjim stranicama teme, ali nigdje nisam naša da netko ima zx6r (2013. -) sa novijim 636 agregatom ili ovaj novi facelift iz 2020.
Zanimaju me iskustva, pari mi najbolji u klasi 600 što se tiče performansi, izgleda (subjektivno), ovi ostali su osim R6 zastarili po elektronici, a suza mi se dizajnom ne dopada.
 
Pozdrav ekipa,
eto me novi sam na forumu, odvozia 2 sezone na KTM RC 390, napravija 14 tis. km pa je vrime da se pređe na nešta jače.
Gleda sam po prijašnjim stranicama teme, ali nigdje nisam naša da netko ima zx6r (2013. -) sa novijim 636 agregatom ili ovaj novi facelift iz 2020.
Zanimaju me iskustva, pari mi najbolji u klasi 600 što se tiče performansi, izgleda (subjektivno), ovi ostali su osim R6 zastarili po elektronici, a suza mi se dizajnom ne dopada.
Zeznut motor . U dobrim rukama 1000 ti ne bjezi ispod velebita , ali moras imati amortizer volana . Ždere plocice od kocnica , ide ko suza 750
 
Eto , nakon pune četiri godine na 636 krepao i meni akumulator :mrgreen:

fala dobroj duši u Kerestincu na rivanju :love:

Obzirom da me je dobro služio kupila sam isti , za 200 i neš sitno kuna u Tokiću , pa ćemo vidjeti hoće li i taj dobro durat :mrgreen:
 

Attachments

  • landport.jpg
    landport.jpg
    35.5 KB · Views: 44
ja u potrazi za drugim slip-onom za svoju, rastavio rep da malo uredim plastiku kod stopa, jos par sitnica porjesavat
 
  • Like
Reactions: lunjo
Eto , nakon pune četiri godine na 636 krepao i meni akumulator :mrgreen:

fala dobroj duši u Kerestincu na rivanju :love:

Obzirom da me je dobro služio kupila sam isti , za 200 i neš sitno kuna u Tokiću , pa ćemo vidjeti hoće li i taj dobro durat :mrgreen:
Također imam takav i traje već 4-5g.
636-ice ne maltretiraju akue :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: lunjo
ja u potrazi za drugim slip-onom za svoju, rastavio rep da malo uredim plastiku kod stopa, jos par sitnica porjesavat
pogledaj na ebayu,mozda naletis na kakav slip-on,tamo ih zna biti po okej cijenama.

imas i na ovoj web str,dosta povoljne modele.

 
Eto , nakon pune četiri godine na 636 krepao i meni akumulator :mrgreen:

fala dobroj duši u Kerestincu na rivanju :love:

Obzirom da me je dobro služio kupila sam isti , za 200 i neš sitno kuna u Tokiću , pa ćemo vidjeti hoće li i taj dobro durat :mrgreen:
Znas sto znaci to Lp.... lagani proljev 😂
 
  • Haha
Reactions: lunjo
iskreno , lakše ću taj pretrpit nego neki drugi :mrgreen:
 
pogledaj na ebayu,mozda naletis na kakav slip-on,tamo ih zna biti po okej cijenama.

imas i na ovoj web str,dosta povoljne modele.


hvala puno, malo cu detaljnije proucit jer nema nista za nac polovno kod nas
 
jel zna neko na koliko se nm steze prednji i zadnji zupcanik na zx10r 07god?

jel neko od vas koristio ove jeftine alata sa ebaya za mijenjati lanac,?