NINJA - generalni topic

Mozes i rk gvx , na 10 000 km ga nisam ni dotezao a onda sam prodao motor pa neznam sto je bilo dalje s njim
 
Meni je na 10 ki original trajao 31 tkm... onda sam stavio jt lancanike i tsubaki lanac... prodao motor sa 51 tkm i jos je bio ok...
I bit ce ok jos duuuugo vremena. 😁

Btw. Zezam se,kod mene je evo slican motor sa slicnom kilometrazom, i sad neki dan kad je puknuo,samo sam ga spojio.... plasticnom vezicom! 😂
Malo je bucniji, ali ne smeta. :mrgreen:
Kod slikanja za njuskalo samo namjestim taj spoj na prednji lancanik. 🤣
 
I bit ce ok jos duuuugo vremena. 😁

Btw. Zezam se,kod mene je evo slican motor sa slicnom kilometrazom, i sad neki dan kad je puknuo,samo sam ga spojio.... plasticnom vezicom! 😂
Malo je bucniji, ali ne smeta. :mrgreen:
Kod slikanja za njuskalo samo namjestim taj spoj na prednji lancanik. 🤣

tako se to radi u nas :D

nego, ja sam iskreno vec umoran od trazenja slip on-a za desetku. svi nesto imaju, a sve u ku*cu
 
ma cak ne bi volio da previse urlice, sad grmi, ali bilo bi bolje da je malo manje :D ajde strujko daj, neces prvo motor prodat, pa sad auspuh, pa ta desetka ce se na atome rascjepat :mrgreen:
 
ma cak ne bi volio da previse urlice, sad grmi, ali bilo bi bolje da je malo manje :D ajde strujko daj, neces prvo motor prodat, pa sad auspuh, pa ta desetka ce se na atome rascjepat :mrgreen:
Aha, ti ozbiljno ciljas na moj preodlicni LeoVince. :mrgreen:
A znas da ne mogu savrsenstvo cijepat na komade 😂
Btw. Mogu ti prodati povisene rucke ako hoces. 🤣
 
da je pravi forumski drug, kupil bi od tebe cijeli motor pa skinul auspuh, a ne ovako žical :mrgreen:

pitaj elektricara koliko smo se puta culi za 10-ku. probao sam ja to kupit od njega, to mi je bio prvi izbor. ali neda covjek pa neda :mrgreen:
 
danas nakon posla idem na pivicu, dve, tri sa kolegama s posla i cekamo na semaforu i prode uz mene zx10r linija 30th anniversary years edition i pokvarim si dan jer sad razmisljam o mini kreditu, pa da prodam svoju, da dodam love pa da uzmem nju...ode vikend na razmisljanje i kombinacije
 
  • Haha
  • Like
Reactions: e39 and as17
danas nakon posla idem na pivicu, dve, tri sa kolegama s posla i cekamo na semaforu i prode uz mene zx10r linija 30th anniversary years edition i pokvarim si dan jer sad razmisljam o mini kreditu, pa da prodam svoju, da dodam love pa da uzmem nju...ode vikend na razmisljanje i kombinacije
Ja sam od silnih kombinacija uzeo na kraju suzu