NINJA - generalni topic

Aha, ti ozbiljno ciljas na moj preodlicni LeoVince. :mrgreen:
A znas da ne mogu savrsenstvo cijepat na komade 😂
Btw. Mogu ti prodati povisene rucke ako hoces. 🤣
Jeli,a oces ti prominiti sad Trumpa u Bidena ka dobije... ;)
 
danas nakon posla idem na pivicu, dve, tri sa kolegama s posla i cekamo na semaforu i prode uz mene zx10r linija 30th anniversary years edition i pokvarim si dan jer sad razmisljam o mini kreditu, pa da prodam svoju, da dodam love pa da uzmem nju...ode vikend na razmisljanje i kombinacije

to malo pivica rasplamsala kreativu..proći će te kad izlapi.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Meni je na 10 ki original trajao 31 tkm... onda sam stavio jt lancanike i tsubaki lanac... prodao motor sa 51 tkm i jos je bio ok...

To ti je VX, bježi od toga. Ja sam na zeca dva puta stavljao VX2, što je kao novija verzija ovoga pa mi nije ni jedan 15000 napravia, oko 12,13 sam minja.
ZVMX ti je 20-30% skuplji a tri puta bolji.
Ja uvik sa ebaya uzimam lanac i sve 5, puno jeftinije nego kod nas. Osim ako imaš neku kombinaciju za u autokreše ili negdi popust dobar.
topmoto.hr isto ima dobre cijene

uzeo sam JT lancanike+DID ZVMX lanac,izaslo me 1000kn.

sutra cu montirati na motor,hvala vam na savjetima.👍
 
evo pa se drogiraj.. 😂

20201031_141336.jpg
 
kad bude na prodaju se javi :mrgreen:

ja za svoju cekam slip on, nikako da dode, zapelo negdje
Ja cekao cca 8 tjedana na mivv (iz Italije); taman bio narucio u 2.mjesecu kada je krenulo ovo sa coronom, rekli 4 tjedna
pa bilo duplo.
 
Ja cekao cca 8 tjedana na mivv (iz Italije); taman bio narucio u 2.mjesecu kada je krenulo ovo sa coronom, rekli 4 tjedna
pa bilo duplo.

ma ja u zadnje vrijeme sa narudzbom bilo cega nemam bas dobra iskustva. nesto sam narucio preko msp-a, posiljka se zagubila, poslali mi novu, sad i to nikako da dode. taj slip on isto. a do proljeca ce doc valjda sve
 
  • Like
Reactions: as17