NINJA - generalni topic

niski standardi.🤣

dao bog,kada budem slijedeci put isao kupiti motor,da si kupim motor koji je u stanju,kao ovaj trenutni i da me sluzi kao ovaj,i da budem sa njim zadovoljan,kao sa ovom desetkom.😀👍

ovaj hajvan je prvu put sjeo na motor 2008,i od onda se taj hajvan neskida sa motora,i ako bog da zdravlja i srece,jos dugo ce taj hajvan voziti motore.

hvala na uvredama,mislim da se vidi tko je hajvan.:mrgreen:🖐
bitno da si ti sretan, uopće ne moraš brinuti kako je ljudima oko tebe
 
Stekne se dojam da vecina ekipe na forumu jedva ceka da neko uzme neki sklep da se mogu naslađivati...Nije lipo. Ako već imate nekakvu informaciju koja bi eventualno njima dobro došla onda bi valjda ljudski bilo poslati PP i reći im.
Ovaj balkanski mentalitet pari neka klinika za liječenje kompleksa 🤷‍♂️
U konačnici ko kaže da ljudi nisu svjesni svih nedostataka i uzeli ga po znatno nižoj cijeni da bi doveli sve u red..
Nemojte biti govna...
 
ti se baš kužiš... voziš taj govnoskuter i jebeš ljude okolo bezveze.... a čul sam iz pouzdanih izvora da i nije to tvoj motor
da kužim nebi vozil ta govna, barem je to jasno ko noć :mrgreen:
 
Stekne se dojam da vecina ekipe na forumu jedva ceka da neko uzme neki sklep da se mogu naslađivati...Nije lipo. Ako već imate nekakvu informaciju koja bi eventualno njima dobro došla onda bi valjda ljudski bilo poslati PP i reći im.
Ovaj balkanski mentalitet pari neka klinika za liječenje kompleksa 🤷‍♂️
U konačnici ko kaže da ljudi nisu svjesni svih nedostataka i uzeli ga po znatno nižoj cijeni da bi doveli sve u red..
Nemojte biti govna...

ovo je tema o muškim motorima, a ne o miru u svijetu.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: e39
Ma ajde, sve se to da složit, dok ima para ima i veselja 😁
 
ajmo forenzičari di je moj bio švasan i varen da na tražim sam bezveze :)
 

Attachments

  • 20210109_150654.jpg
    20210109_150654.jpg
    373.3 KB · Views: 107
upravo tako kolegice :D ja cu prvi rec da ne vozim motor u originalu, imam domino gripove :ROFLMAO:
ajmo forenzičari di je moj bio švasan i varen da na tražim sam bezveze :)
Gospon Matek ,se Kawasaki ne švasa tak kaj bi se vidlo_Osim kaj je bil na desnoj strani ,su valjda u međuvremenu naši vrli meštri i glavnoga šarafa na gornjemu trokutu zmenili .Ak nisu ,onda buju.Se drugo je lepo napravljeno,ne ? :cool: 🍸