NINJA - generalni topic

jedno pitanje. vozio sam se nedjelju sa deckom koji isto ima zx10r samo 2008, isti tempo, razlika u temperaturi motora je meni cca 10+ stupnjeva. razlog za brigu ili?

ja se brinem zašto ima zlatne nalje..
 
zato jer je farbani... :) nije generalka bauk zekan....

nindže su zakon... sva moja groblja...
 

Attachments

  • 6r.jpg
    6r.jpg
    185.8 KB · Views: 0
  • 20190801_202719.jpg
    20190801_202719.jpg
    170 KB · Views: 0
  • 666.jpg
    666.jpg
    175.8 KB · Views: 0
  • 636rr.jpg
    636rr.jpg
    123.4 KB · Views: 0
  • 10.jpg
    10.jpg
    420.3 KB · Views: 0
  • ninja.jpg
    ninja.jpg
    172.1 KB · Views: 0
Jedno pitanje za Mateka.😁možda i dva.S obzirom da si sad (mislim ve),na toj desetkii tvrdiš da to fest ide.Prije nekog cajta si se sprdaval i delal norca dok sem spomenul da ideš prema dvanaestici,a tvoj je odgovor bil" kakva te božja dvanajstica spopada".Kad buš probal i to onda buš znal kak ustvari kawa more iti.A morti i ne buš .🏁😁

Pitanje bi bilo.S čim bi ti ve usporedil desetku,ovu koju imaš.I drugo ,bi bil spreman se okladiti da dvanajstica ipak ide bolje ?
 
Tesko da me more dvanajstica oduševiti nakon buse.. i fora mi je dvanajstica i sigurno ide jako ali sumnjam da je brža od desetke… desetka je malo mlađi lakši motor koji leži koči i ide i netreba mi kravetina teška jer ne vozim touring… i nebi se vraćao više na starije … osim ak bu financijski problem novije odrzavati….
 
  • Like
Reactions: Nero and go-go
tak je matek, to je to, nema nazad, sad neki drugi motor jedino uz zelenka.... ili stisnit zube pa kupit ovog mog ružnog, voženog samo po stazi.. :mrgreen:
 
Tesko da me more dvanajstica oduševiti nakon buse.. i fora mi je dvanajstica i sigurno ide jako ali sumnjam da je brža od desetke… desetka je malo mlađi lakši motor koji leži koči i ide i netreba mi kravetina teška jer ne vozim touring… i nebi se vraćao više na starije … osim ak bu financijski problem novije odrzavati….
Inace, 12-ica ide bolje od Buse. 😉😁

I obe idu bolje od hiljadarki tih godista. 😛😁
 
Mala opaska Matek.Ne živim u devedesetima ,a vozil sam dosta motora ,što mojih ,što tuđih.Protivnik dobrog proizvoda je samo bolji proizvod..Ali ,ne znači ako je novijeg datuma proizvodnje da je koncepcijski nužno i bolji i kvalitetnije osmišljen.Da pojednostavim.I busa i dvanajstica su motori njihovog vremena,iznad desetke su jedan i drugi,preventivno busa koja ima cca 350 ccm više i tu svaka komparacija postaje upitna .Dvanajstica ,iako ima 150 kubika manje od buse,ima ipak 200 kubika više od desetke,pa i ove trenutno tvoje.Moment koji ima nije kamionski kao kod buse ali je ipak i za današnja mjerila strašno dobar.Digne se na 195 do 200 konja vrlo jednostavno ,kvalitetniji ispuh i otvorenije ubrizgavanje ,par sitnica još.Znam da ti to znaš,ali mogu ti samo reći"kad misliš da desetka ide fest i u to si siguran,onda 12ica počne vleči.Eto ,tak ti to zgleda.,iako je zx12 r u odnosu na tvoju desetku stvarno kramp.🏁👍🍻
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Ajd dobro je ionak realno ni ti ni ja ni elektricar ne koristimo mogucnosti tih motora…. Zato su dobri i mitasi
 

Attachments

  • 7B4D23A4-FA5E-4A81-9C15-9ED1254F1AD3.jpeg
    7B4D23A4-FA5E-4A81-9C15-9ED1254F1AD3.jpeg
    1.4 MB · Views: 0
Ne znam baš ,ali ti i električni ste mi jako sumLjivi ,jako bašš😁🍻,ajd onda piva sakomu.De si piknul Mitasa,Motobox ili pri Janezima?
 
Ne znam baš ,ali ti i električni ste mi jako sumLjivi ,jako bašš😁🍻,ajd onda piva sakomu.De si piknul Mitasa,Motobox ili pri Janezima?
Ja sumnjiv??
Svasta! 😄😄

Btw, ja se ionako vise ne vracam na Rove, i Hyper Rove, kupujem Piaggo. 😁
 
  • Sad
Reactions: Matek
Nakon svih tih ninji i slično s plehnatim ramama, vratil sam se na vusranog zea. Jedini motor s koji je razbil dva auta ko konzerve, a još ide, tak da...😁