NINJA - generalni topic

Ja mislio da si prodo svoju?

Inace da se pohvalim pukla mi je ona mala usrana cijevcica od preliva sto se nalazi kod cepa i ide kroz tank van posljedica je bljuvanje benza van na nju benzina ko u prici nevjerovatno.
 
Ja mislio da si prodo svoju?

Inace da se pohvalim pukla mi je ona mala usrana cijevcica od preliva sto se nalazi kod cepa i ide kroz tank van posljedica je bljuvanje benza van na nju benzina ko u prici nevjerovatno.

jesam :mrgreen: samo frend sreduje garazu pa je jos uvijek kod mene
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ajde, sad napokon i ti imaš priliku da kupiš pravi motor, odnosno aprilia-u. Ali nisi se trebao rješavat grijača, pasali bi ti i na nju, ali da, bolje kupit sve novo pa modno uskladit da ne dobiješ kritike bez veze.
 
ajde, sad napokon i ti imaš priliku da kupiš pravi motor, odnosno aprilia-u. Ali nisi se trebao rješavat grijača, pasali bi ti i na nju, ali da, bolje kupit sve novo pa modno uskladit da ne dobiješ kritike bez veze.

ajde ne sekiraj se, a gle fiata iza.. :cool:
a i moja je 10-ka ljepša..😂

20230206_102127.jpg
 
Da vas se predstavim, nakon tinejdžerski dana kad se vozio kymco zing, nakon yamahe fz i fzr, nakon kawasakija z750( vjv bi ga jos vozio da tati nije oduzeta prednost i motor bio totalka) dosao je na rad da si ispunim san, znam da se koplja lome oko zx1000 gen 2 ali meni osobno je motor savrsen... Kad sam isao u srednju skolu sparalo se, poskrivecki doma delal sendvic za skolu kako bi mogao ustediti pare za svaki moto puls i tu je bilo slinjenje za ninjom... Gledao sam gen 4 da si uzmem ali srce i uspomene su bile jace od logike...
IMG-20230118-WA0010.jpg
 

Attachments

  • received_1125313368114794.jpeg
    received_1125313368114794.jpeg
    275.3 KB · Views: 0
  • IMG-20230216-WA0021.jpeg
    IMG-20230216-WA0021.jpeg
    1.8 MB · Views: 0
Da Dino iz Štrukovca.
Pa nema baš puno zx10r u toj boji -:)

E da Štrukovec... Kako su izlazile na indexu,njuskalu i fb,tako sam isao gledat.... Svakakih sam se prica naslusao,ali decko je fkt bio ok i korektan... Nije mi valjao price da je mijenjao boju zto kaj mu se ne svida, vec je reko da je bila na podu, mislim realno je bilo tesko nac 2007 da nije teska kemija, ali ova je korektno slozena i nije groblje, vidi se da decko nije sparao na motoru,kao i cinjenica da ju nije drzao u nekoj supi, vec u finoj uredenoj prostoriji... Jedi kaj ne vjerujem da za to godiste ima 38000km i uvoz je iz slo, ali po rijecima mog servisera kaze da su stvari km, ma da ja i dalje ne vjerujem nekak.
 
  • Like
Reactions: e39