NINJA - generalni topic

23MY_Ninja ZX-10R_WT1_STU (1).001.png
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Akumulator, pločice, svjećice, antifriz, sva ulja i filteri..., sezono pocinjemo a ako ne napravim 3-4t bit će svega 😂
 

Attachments

  • Screenshot_20230311_114158_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230311_114158_com.android.gallery3d.jpg
    612.9 KB · Views: 0
I ja nekad, ali sad se više naguram onog crvenog kod prednjeg kotača nego Ninje 😂 😂. Kasno sam počeo fukat pa me sve ulovilo odjednom.

Pa to je super, ja u svojoj 50toj jos nisam poceo to gurat, al nikad ne reci nikad, ima vemena :mrgreen:
 
Kaj se tiće ove nove desetke ,osobno mi se sviđa povratak dizajna maske u stilu Dartha Vadera,dizajn topa je katastrofalan,ostavljeno je prostora za aftermarket.A ono kaj me užasava je stavljanje kočionih elemenata iz kuće Brembo ,bez obzira na kvalitetu .Kaj Tokiko ili Nissin nemaju u ponudi alpari bremze u tom rangu.Ne osjećam se prestarim za novotarije,ali ova Kawa bi zadovoljila sva moja očekivanja.😎
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Da vas se predstavim, nakon tinejdžerski dana kad se vozio kymco zing, nakon yamahe fz i fzr, nakon kawasakija z750( vjv bi ga jos vozio da tati nije oduzeta prednost i motor bio totalka) dosao je na rad da si ispunim san, znam da se koplja lome oko zx1000 gen 2 ali meni osobno je motor savrsen... Kad sam isao u srednju skolu sparalo se, poskrivecki doma delal sendvic za skolu kako bi mogao ustediti pare za svaki moto puls i tu je bilo slinjenje za ninjom... Gledao sam gen 4 da si uzmem ali srce i uspomene su bile jace od logike...View attachment 759799
Šta je bilo?
 
  • Like
  • Haha
Reactions: MarK5 and Dene